Харківська обласна рада

Тел. +3 8057 700-40-57
Факс +3 8057 700-53-35
E-mail: zvernennya@oblrada-kharkiv.gov.ua
Адреса: вул. Сумська, 64, м. Харків, Україна, 61200
26 травня 2019

Завершується прийом заявок для участі в ХІ Міжнародному дитячому медіафестивалі "Дитятко"

Медіафестиваль «Дитятко» проходить під патронатом голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з 2009 року. Фестиваль - некомерційний, участь у ньому безкоштовна. Проводиться серед дитячих творчих телевізійних, анімаційних і радіостудій, гуртків, колективів і окремих авторів, а також телевізійних компаній і об'єднань, продюсерських центрів, що створюють програми і фільми для дітей.

Заявки та роботи для участі у цьогорічному фестивалі можна подати до 31 травня 2019 року, заповнивши онлайн-анкету: https://goo.gl/forms/jiZTPvRf40yT5Elq2 або надіславши на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

«Дитятко» – це майстер-класи та тренінги, презентації та творчі зустрічі, перегляди конкурсних робіт, творчі завдання та заходи культурної програми. Витрати на проживання та харчування фіналістів у дні фестивалю покриваються за рахунок оргкомітету.

До складу професійного журі щороку входять фахівці різних країн.

Фестиваль «Дитятко» - це не тільки показ кращих дитячих фільмів зі всього світу. Це ще й сценарний пітчинг - унікальна можливість для дитячих студій чи окремих молодих авторів, майбутніх режисерів, презентувати свої ідеї, знайти партнерів та, можливо, кошти на реалізацію одного зі своїх майбутніх проектів.

«Дитятко» має партнерські стосунки з дитячими кінофестивалями світу та міжнародними організаціями, підтримується Радою Європи, є членом CIFEJ та ECFA.

У 2019 році фестиваль «Дитятко» проходитиме з 4 по 7 вересня.

 

Додаткова інформація:

  • офіційний сайт: http://fest.dytiatko.org.ua
  • телефон: 050 401 3602
  • e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..