Харківська обласна рада

Тел. +3 8057 700-40-57
Факс +3 8057 700-53-35
E-mail: zvernennya@oblrada-kharkiv.gov.ua
Адреса: вул. Сумська, 64, м. Харків, Україна, 61200
21 жовтня 2020

Мистецьким установам Харківщини передбачено фінансову підтримку у розмірі 36,3 мільйона гривень

Відповідне рішення прийнято депутатами Харківської обласної ради під час пленарного засідання ХХVІ сесії для недопущення заборгованості за захищеними видатками на оплату праці та оплату спожитих енергоносіїв у закладах культури.

За словами голови обласної ради Сергія Чернова, «сьогодні важкі часи переживають театри, обласна філармонія, ансамблі, художні та музичні колективи, які обмежені у своїй діяльності через поширення коронавірусної хвороби. Тому серед змін до Програми розвитку культури, туризму та охорони нерухомої культурної спадщини Харківської області на 2019-2023 роки необхідним є збільшення орієнтовних обсягів фінансування на 36,3 млн грн. Кошти будуть спрямовані на оплату праці та спожиті енергоносії», – пояснив очільник облради.

Окрім того, серед інших змін – збільшення фінансування на 1,3 млн грн для проведення на належному рівні культурно-мистецьких заходів; створення інформаційної електронної системи об’єктів культурної спадщини; розроблення проєктно-кошторисної документації для проведення ремонтно-реставраційних та консерваційних робіт на пам’ятках історії та монументального мистецтва, тощо.

Мистецьким установам Харківщини передбачено фінансову підтримку у розмірі 36,3 мільйона гривень