2007

ПОЕЗІЯ

1 місце – Круглов Віталій Вікторович
2 місце – Трифонов Роман Анатолійович
3 місце – Хворостова Ольга Сергіївна
Дипломанти
Скриннікова Ірина Анатоліївна
Тома Леонід Васильович

ДРАМАТУРГІЯ

2 місце – Удовиченко Ігор Михайлович
Дипломанти
Водолажський Віталій Петрович
Шиленко Игорь Юрьевич

ПУБЛІЦИСТИКА

1 місце – Терещенкова Тетяна Олександрівна (Терен)
2 місце – Дяченко Микола Олексійович
3 місце – Литарова Мария Владимировна
Дипломанти
Фомічова Світлана Дмітрівна
Краснящих Андрей Петрович

ПРОЗА

3 місце – Усенко Олександр Валентинович
Дипломанти
Омельченко Василий Михайлович
Ткаченко Ганна Панасівна
Постать
Кулінич Іван Михайлович (посмертно)

2008

ПОЕЗІЯ

1 місце – Перерва Анатолій Антонович
2 місце – Степаненко Оксана Григорівна
3 місце – Линник Андрій Станіславович
Дипломанти
Конопля Олександр Вікторович
Степаненко Анна Олександрівна

ДРАМАТУРГІЯ

2 місце – Рус Геннадій Пилиппович
3 місце – Вирвихвост Володимир Євгенійович

ПУБЛІЦИСТИКА

1 місце – Пугачова Галина Олегівна
2 місце – Левченко Артем Володимирович
3 місце – Терещенкова Тетяна Олександрівна (Терен)
Дипломанти
Медведь Василь Миколайович
Степаненко Анна Олександрівна

ПРОЗА

1 місце – Евентов Вадим Наумович
2 місце – Фенченко Людмила Леонідівна
3 місце – Приймак Олександр Іванович
Дипломанти
Кривошеєв Василь Олексійович
Степаненко Оксана Григорівна
Відкриття року
Степаненко Анна Олександрівна

2008

ПОЕЗІЯ

1 місце – Тома Леонід Васильович
2 місце – Верховень Володимир Миколайович
3 місце – Пивовар Микола Микитович
Дипломанти
Тимченко Антоніна Олександрівна
Вакуленко Володимир Прокопович

ДРАМАТУРГІЯ

2 місце – Удовиченко Ігор Миколайович
3 місце – Фрекін В'ячеслав Леонідович
Дипломанти
Евентов Вадим Наумович
Буйдін Геннадій Георгійович

ПУБЛІЦИСТИКА

2 місце – Факторовський Ігор Юрійович
3 місце – Родіонов Володимир Олександрович
Дипломанти
Зайнулліна Ніна Володимирівна
Омельченко Василь Михайлович

ПРОЗА

1 місце – Олефіренко Михайло Миколайович
2 місце – Фенченко (Бержанська) Людмила Леонідівна
3 місце – Усенко Олександр Валентинович
Дипломанти
Родіонов Володимир Олександрович
Ріполовська Людмила Василівна
Відкриття року
Філько Анастасія Тенгізівна

2010

ПОЕЗІЯ

2 місце – Ковальова Олександра Прокопівна
3 місце – Верховень Володимир Миколайович
Дипломанти
Кравченко Вікторія Юріївна

ДРАМАТУРГІЯ

2 місце – Драчов Олександр Миколайович
3 місце – Бержанська (Фенченко) Людмила Леонідівна
3 місце – Долуханов Григорій Едуардович
Дипломанти
Рус Геннадій Пилипович

ПУБЛІЦИСТИКА

1 місце – Шварц Станіслав Вікторович
2 місце – Левченко Артем Володимирович
3 місце – Розова Олена Володимирівна
3 місце – Фрекін В'ячеслав Леонідович
Дипломанти
Омельченко Василь Михайлович
Кравченко Вікторія Юріївна

ПРОЗА

2 місце – Чернуха Аліна Олександрівна
3 місце – Фомічова Світлана Дмитрівна
3 місце – Добринін Василь Євстафійович
3 місце – Добринін Василь Євстафійович
Дипломанти
Омельченко Василь Михайлович
Лугова Наталія Володимирівна

2011

ПОЕЗІЯ

1 місце – Вировець Лариса Петрівна
2 місце – Скриннікова Ірина Анатоліївна
3 місце – Очеретянова Тетяна Іванівна
Дипломанти
Стальний Володимир Іванович
Чорна Олександра Юріївна

ДРАМАТУРГІЯ

2 місце – Тарасова Ольга Олександрівна

Дипломанти
Водолажський Віталій Петрович

ПУБЛІЦИСТИКА

1 місце – Краснящих Андрій Петрович
2 місце – Левченко Артем Володимирович
3 місце – Джерелянський (Величко) Юрій Петрович
Дипломанти
Бабіч Наталія Андріївна

ПРОЗА

1 місце – Ілюха (Щевченко) Юлія Анатоліївна
2 місце – Рибалко Людмила Георгіївна
3 місце – Малій Олександр Григорович
3 місце – Скіпіна Зоя Михайлівна
Дипломанти
Скіпіна Зоя Михайлівна
Гуріна Інна Олегівна

2012

ПОЕЗІЯ

1 місце – Линник Андрій Станіславович
2 місце – Воробйова Ольга Олександрівна
3 місце – Рощіна Валентина Миколаївна
Дипломанти
Бобошко Олександр Олександрович
Леонова Наталія Олександрівна

ДРАМАТУРГІЯ

2 місце – Івченко Валентин Юрійович
Дипломанти
Тарасова Ольга Олександрівна

ПУБЛІЦИСТИКА

1 місце – Тімощенков Володимир Георгійович
2 місце – Трофименко Тетяна Михайлівна
3 місце – Заєць Володимир Вікторович
Дипломанти
Джерелянський (Величко) Юрій Петрович
Солдатенко Ольга Пантеліївна

ПРОЗА

1 місце – Ілюха (Щевченко) Юлія Анатоліївна
2 місце – Виноградова Ольга Юріївна
3 місце – Тімощенков Володимир Георгійович
Дипломанти
Лукань Марія Олександрівна
Калмикова Діана Сергіївна

2013

ПОЕЗІЯ

1 місце – Перевозняк Анастасія Юріївна
2 місце – Рибка Олена Петрівна
3 місце – Куценко Марина Миколаївна
Дипломанти
Кальченко Тетяна Юріївна
Родінко Марія Юріївна

ДРАМАТУРГІЯ

2 місце – Тарасова Ольга Олевсандрівна
3 місце – Луполчук Світлана Василівна

ПУБЛІЦИСТИКА

1 місце – Шварц Станіслав Вікторович
2 місце – Гаврашенко Тетяна Вікторівна
3 місце – Краснящих Андрій Петрович
Дипломанти
Джерелянський (Величко) Юрій Петрович
Тарасова Ольга Олександрівна
Ярошенко Олена Віталіївна

ПРОЗА

1 місце – Шевченко (Ілюха) Юлія Анатоліївна
2 місце – Ільченко Аліна Володимирівна
3 місце – Тарасова Ольга Олевсандрівна
Дипломанти
Міщенко Дар'я Сергіївна
Бержанська (Фенченко) Людмила Леонідівна
Визнання
Блізняк В'ячеслав Борисович
Відкриття року
Артеменко Микита Андрійович

2014

Номінація «Поезія»:

Дипломант – Малій Олександр Григорович; 

Дипломант – Воробйова Ольга Олександрівна;

ІІІ місце – Конопля Олександр Вікторович;

ІІ місце – Ринкевич Світлана Юріївна - за збірку поезії «Навзаєм»;

І місце – Скриннікова Ірина Анатоліївна - за збірку поезії.

Номінація «Проза»:

Дипломант – Тарасова Ольга Олександрівна – за уривок з «Корделяс Сидора Гаха»; 

Дипломант – Тетяна Троїцька (Старостенко) Миколаївна за уривок з роману–сповіді «Аквамарин для Водолеї»;

ІІІ місце – Чернуха (Борщова) Аліна – за уривок з роману «Соломія+Софія=Слава»;

ІІ місце – Васильєва Наталія Юріївна – за збірку оповідань «Рояль для табуретки»;

І місце – Воробйова Ольга Олександрівна - за повість «Станция Харьков».

Номінація «Публіцистика»:

Дипломант – Приймак Олександр Іванович – за нарис «Із тих, кого не забувають»;

Дипломант – Тарасенко Вадим Степанович – за цикл нарисів «Вчені та винахідники з Дворічанського краю: «Сенатор із Новомлинська», «Винахід конструктора Прибилого», «Трагічна доля вченого», «Таланти Олександра Плевака»;

ІІІ місце – Шварц Станіслав Вікторович – за замальовки «Городок наш ничого, населенье таково...»;

ІІ місце – Малій Олександр Григорович – за нарис «Три дні у Харкові»;

І місце – Краснящих Андрій Петрович – за нариси «Писатели в Харькове».

Номінація «Драматургія»:

Дипломант – Гаврашенко Тетяна Вікторівна – за п’єса «Не суди»; 

Дипломант – Бержанська (Фенченко) Людмила Леонідівна – за п’єсу «Поверни моє життя»;

ІІІ місце – не присуджували;

ІІ місце – Тарасова Ольга Олександрівна - за п’єсу «Новый год в сентябре»;

І місце – не присуджували.

Номінація «Учнівська молодь “Поезія”»:

Подяка - Тиха Ксенія Павлівна – за поезії;

І місце – Дадика Анна Феліксівна - за збірку поезій «Світло».

Номінація «Учнівська молодь “Проза”»:

Подяка – Тарасенко Любов Вадимівна – за збірку казок «Лісовий супермен»;

І місце – Кононова Валерія Віталіївна - за есе.

Номінація «Учнівська молодь “Публіцистика”»:

Подяка – Тарасенко Марія Вадимівна – за нариси «Мої земляки – герої праці»;

Подяка – Тарасенко Любов Вадимівна – за нариси «Мої земляки – герої Радянського союзу»;

Подяка – Солдатенко Богдан Андрійович – за нариси «Невідома поезія».

Номінація «Майстер слова “Поезія”»:

І місце – Тимченко Антоніна Олександрівна – за поезії, абетку для дітей.

Номінація «Майстер слова “Проза”»:

І місце - Возіянов Микола Кирилович – за етюди пам’яті «Повне затемнення сонця».

Номінація «Майстер слова “Публіцистика”»:

І місце – Мироненко Ірина Дмитрівна – за нариси «Ігрігал на морському піску», «Записка від жайворонка», «Мікрофон для чорнобривця».

Номінація «Дзвони Чорнобиля»:

Відзнака – Тарасова Ольга Олександрівна – за оповідання «Сонечка», поезії;

Подяка – Омельченко Василь Михайлович – за нарис «Эхо невидимой войны»;

Подяка – Болотов Валерій Григорович – за поезії.

Відзнака «Відкриття року»:

І місце – Дадика Анна Феліксівна – за збірку поезій «Світло».

Відзнака «Постать»:

Диплом - Тарасенко Вадим Степанович – за цикл нарисів «Вчені та винахідники з Дворічанського краю: «Сенатор із Новомлинська», «Винахід конструктора Прибилого», «Трагічна доля вченого», «Таланти Олександра Плевака».

«Подяка»:

Реуцький Олексій Сергійович – за оповідання «Пересмешница-сойка», «Сокол бет не без промаху», «Гнездо в фонаре», та інші.

2015

Номінація «Поезія»:

Дипломант –- Богданов  Богдан Васильович за збірку поезії; 

Дипломант - Замай  Валерія Олександрівна - за збірку поезії;

ІІІ місце - Литвиненко  Олександр Сергійович – за збірку поезії;

ІІ місце - Перевозник  Анастасія Юріївна  - за збірку поезії;

І місце – Шевцова  Анастасія Сергіївна - за її поетичні твори.

Номінація «Проза»:

Дипломант - Воробйова Ольга Олександрівна – за глави із роману „Фрідріх беспечальний”;

Дипломант - Тан Ріаннон – за фрагмент роману „Нарратива кусок”; 

ІІІ місце - Ліхачова Олеся Владиславівна – за оповідання „Чужі діти плачуть” та „Погляд через призму”; 

ІІ місце – Малій Олександр Григорович - за оповідання: „Приблуда”, „Перунова ніч”, „Неотправленное письмо”;

І місце –Юлія Шевченко (Ілюха Юлія Анатоліївна) – за оповідання „Таємне життя актриси”. 

Номінація «Публіцистика»:

Дипломант - Тарасенко Олексій Вадимович  за інтерв’ю з колишнім в’язнем фашистських  концтаборів Равенсбрюк и Заксенгаузен,  мешканкою   м. Куп’янська  Величко  Марією;

Дипломант - Козорог Оксана Василівна – за нарис «Поездка к Тургеневу. Путевые заметки», 

ІІІ місце -– Бержанська (Фенченко) Людмила Леонідівна за нарис „Не верю”;

ІІ місце - Ковальов Валерій Іванович – за  нарис „Переможець швидкості”;І місце - Краснящих Андрій Петрович – за нариси „Писатели в Харькове”.

У Номінації «Драматургія» цього року переможці не представлені.

Номінація «Учнівська молодь “Поезія”»:

Грамотою нагороджено - Пивоварова  Яніна Юріївна за збірку поезій;

Переможцем у цій номінації визнано - Бойчук Світлану Дмитрівну – за вірш «Лінія самотності». 

Номінація «Учнівська молодь “Проза”»:

переможець - Мовчан Ярослав Вадимович – за представлені новели.

Номінація «Учнівська молодь “Публіцистика”»  не була представлена цього року.

Номінація «Учнівська молодь “Драматургія”»:

переможець - Жмур Діана Тарасівна – за драматичний панегірик «Сувої душ українських, або Серце квітки».

Номінація «Майстер слова “Поезія”»:

переможець - Бобошко Олександр Олександрович – за збірку поезій,

Номінація «Майстер слова “Проза”»:

переможець у номінації - Тома Леонід Васильович – за сентиментальну повість „Селянський театральний роман”.

Номінація «Майстер слова “Публіцистика”»:

переможець -  Тома Леонід Васильович – за есе „Піднебесний птах Гоголь”.

Переможців в номінації «Майстер слова “Драматургія”» немає.

Цього року журі конкурсу також присвоїло окремі відзнаки:   

«Назустріч людям», відзначена -  Мироненко  Ірина Дмитрівна – за поезії, присвячені життю Олександра Степановича Масельського „Листи до Нюрнберга, або стілець для репортера”.

А також “Відкриття року”, відзначений - Мовчан Ярослав Вадимович – за представлені  на конкурс новели.

2016

 У номінації «ПОЕЗІЯ» журі визнало переможцями:

лауреатом І премії  -  Литвиненка Олександра Сергійовича;

лауреатом ІІ премії  -  Очеретянову Тетяну Іванівну;

лауреатом ІІІ премії  -  Козиренко Марію Михайлівну.

 

Дипломанти:

Баткіліна Юлія Едуардівна та Карач Анна Василівна 

 

У номінації «ПРОЗА»  журі  визначило наступних переможців:

Премію за І місце  отримала  Камишнікова Валентина Петрівна за  цикл оповідань „ДИАЛОГИ  В СТУЖУ”:  „Под рыбу о Достоевском”, „Каждому свое”, „Ассоциации”, „Лотта или может быть”. 

Премію за ІІ місце отримала Баткіліна Юлія Едуардівна  за  казку про два світи  „Зелений колір”.

ІІІ премією нагороджується Ілюха Юлія Анатоліївна за  оповідання  „Марш сепаратистки”, „Проспект Леннона” та  уривок з роману «Східний синдром».

 

Журі конкурсу визначило  в даній номінації дипломантами:

Фомічову Світлану та Хохолу Людмилу Іванівну за оповідання „Мама”.

 

У номінації «ПУБЛІЦИСТИКА»  переможцями визначено:

І місце  -  Краснящих Андрія Петровича за  нарис „Поэза о Харькове”.

ІІ місце  -  Козорог Оксану Василівну за есе „Рука пишущего. Лев Толстой”.

ІІІ місце посів  Тарасенко Олексій Вадимович з  нарисом «ГЕНЕРАЛ   ГОЛОВЧЕНКО».

 

Дипломанти: Соботович Анастасію Сергіївну за есе „На пам’ять про Івана Ткаченка”та Шмеркович Ігор Леонідович за цикл нарисів „ТАК ЗАКАЛЯЛА  СМЕРТЬ”.

 

У номінації «ДРАМАТУРГІЯ» переможцями стали:

І місце  - Факторовський Ігор Юрійович за п’єсу „Івасик-Телесик”.

ІІ місце - Тарасова Ольга Олександрівна за п’єсу „Осіннє кохання гетьмана”.

ІІІ місце - Факторовська Галина Олегівна за комедію „Наша свадьба”.

Дипломанти: Шмеркович Ігор Леонідович за п’єсу „Семейный  портрет в интерьере   ХХ  века ”та Купріянова Дарина Сергіївна за комедію „Ti Amo”. 

 

У номінації «МАЙСТЕР СЛОВА»  журі визначилося щодо переможців  таким чином:

За кращу поетичну збірку цінним подарунком  нагороджений Логвиненко Леонід Андрійович.

За кращий прозовий твір - оповідання „Весна...весна...”  нагороджено Шевченко Ірину Леонідівну.

За цикл нарисів „Прощание с совком”, „Разлом сознания”, „Хроники унесенных войной”, „Зашкаливающая неопределённость бытия...» нагороджена Шевченко Ірина Леонідівна.

У жанрі  „Драматургія” цінним подарунком відзначено  Корнєва Андрія Юрійовича за п’єсу  „Крысы Гаммельна” пам’яті Григорія Горіна.

 

У номінації «УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ» журі визначило переможцями наступних учасників:

І місце посіла Прилипська Олександра Михайлівна.

Переможницею у ПРОЗОВОМУ жанрі  за оповідання: „Без роду нема народу”, „Справжня причина”, „На роду написано”, „Не за сценарієм” стала Прилипська Олександра Михайлівна.

Журі конкурсу вирішило також відзначити  дипломом  у   номінації „Учнівська молодь. ПРОЗА”   Лукашову Євгенію Олександрівну за уривки з повісті „История короля Питера и вентслийского Дьявола”. 

У номінації  „УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ” за кращий  твір у публіцистичному  жанрі  -  нарис «ІНЖЕНЕР ШОВГЕНОВ» -  нагороджується цінним подарунком Тарасенко Любов Вадимівна.

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів