АПК

Грантові програми:

АПК

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

 1.

 USAID

 

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»  («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс  Інтернешнл Інк»., надаватиме гранти на впровадження місцевих  ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних  громадах (ОТГ)

У рамках цієї грантової програми, проект «Агросільрозвиток» планує  надати 15 грантів на загальну суму приблизно 9,45 млн. гривень.  Очікується, що сума кожного гранту може коливатись від 270 тис. грн до  675 тис. грн., остаточна сума гранту буде визначена в результаті переговорів. Додаткові залучені інвестиції (власні кошти, державна підтримка та програми місцевого бюджету, донорське співфінансування, крім

фондів USAID), лізинг чи кредити повинні складати не менше 30% від загального обсягу проекту.

 

КП ОТГ,  МСБ, НУО

 

Від 270 000 до

675 000 гривень

 

28.12.2018

 Посилання на детальну інформацію

 

 Грантові програми:

Права людини та правосуддяКороткий опис Цільова аудиторія Сума гранту Дедлайн Посилання на детальну інформацію
1 Посольство Сполучених Штатів Америки
 

Посольство США запрошує українські неприбуткові та неурядов організації взяти участь у конкурсіпроектів Фонду сприяння демократії. Фонд підтримує проекти, які сприяють демократичним перетворенням та побудові громадянського суспільства в Україні. аявки мають відповідати одному або декільком тематичним пріоритетам Фонду: розвиток громадянського суспільства; верховенство права та реформа в галузі права; прозорість органів влади; громадська підтримка освітніх ініціатив; вирішення конфліктів, зміцнення довіри та миру у суспільстві; права людини, у тому числі права меншин, ЛГБТ, людей з інвалідністю та жінок; громадянська освіта; розвиток виборчої системи; протидія торгівлі людьми.

ГО від 5 000 до 24 000 USD постійно діюча Детальний опис програми
2

UNDP

Проект «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні»
 

У рамках нового п’ятирічного проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії щороку підтримуватиме проекти та ініціативи організацій громадянського суспільства за результатами запрошень до подання проектних пропозицій.

Пріорітетні пропозиції:

- Пропонують більш ефективні шляхи використання вже існуючих методів діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади (наприклад, спрямовані на підвищення участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні та у процесі формування та використання коштів місцевих бюджетів; підтримку місцевих ініціатив, механізмів місцевої демократії, публічного контролю та підзвітності органів влади; розробку інноваційних інструментів стимулювання участі громадян; просування порядку денного реформ на регіональному рівні; залучення організацій громадянського суспільства у впровадження Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на обласному рівні;

- Використовують існуючі законодавчо-регуляторні рамки для створення нових майданчиків для діалогу, демонструючи при цьому сталість таких майданчиків;

- Пропонують реалістичні і продумані заходи в сфері адвокації і лобіювання для внесення змін в існуючі законодавчо-регуляторні рамки з метою поліпшення діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади.
НУО

до 30 000

USD

постійно діюча

(до 31.03.2022)
Детальний опис програми
3

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій / «Європейська правда»

Конкурс «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні»    

   Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні» оголошує постійний конкурс грантів «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні».
Мета конкурсу: посилення підтримки та тиску громадськості на здійснення проєвропейських реформ в Україні шляхом розширення участі та залучення широкого кола організацій громадянського суспільства з регіонів у обговорення тем, пов’язаних із ЄС, моніторинг та адвокацію впровадження Угоди про асоціацію Україна-ЄС.
 НУО  до 750 000 грн.  30.09.2018  Детальний опис програми
4 Рада Європи
 

Конкурс пропозицій щодо спів-фінансування національних проектів, які спрямовані на підтримку впровадження та моніторинг реформ у сфері кримінальної юстиції та захисту прав людини в Україні, який оголошено в межах Проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», що фінансується урядом Данії.

Зокрема, конкурс пропозицій призначений для вибору та надання гранту неурядовим організаціям України з метою сприяння їх участі у розробці та реалізації політики та ініціатив у сфері реформування кримінального судочинства з особливим акцентом на реформу громадськості прокурорська служба та подальший розвиток системи правової допомоги в Україні.

НУО

Від 780 000 до 1 200 000 гривень

15.07.2018

Детальний опис програми
5 ПРОГРАМА USAID «НОВЕ ПРАВОСУДДЯ»
 

Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує про початок прийому концепцій реалізації грантових проектів, які спрямовані на посилення ролі громадянського суспільства у процесі реформування судової системи, у тому числі від організацій громадянського суспільства (тут і надалі – «ОГС»), які співпрацюють з судами та установами судової, виконавчої та законодавчої гілок влади у впровадженні реформи.

НУО

Від 250 000 до 810 000 гривень

27.03.2019

Детальний опис програми
6

ФОНД ДЕМОКРАТІЇ ООН

 

Фонд підтримує проекти, що сприяють посиленню ролі громадянського суспільства, підтримують права людини, заохочують участь усіх соціальних груп в демократичних процесах.

Проекти повинні працювати в одній з цих сфер:

-     Права та розширення прав жінок / Гендерна рівність;

-     Громадська активність;

-     Верховенство права та права людини;

-     Залучення молоді;

- Зміцнення потенціалу громадянського суспільства для взаємодії з урядом;

-     ЗМІ та свобода інформації;

-     Інструменти для знань.

 НУО  

До 300 000 грн.

 

Постійно діюча

 Детальний опис програми
7

ПРООН

  У рамках нового п’ятирічного проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії щороку підтримуватиме проекти та ініціативи організацій громадянського суспільства НУО До 30 000 доларів

Постійно діюча

до 31.03.2022
Детальний опис програми

 

Енергоефективність та навколишнє середовище

 

Грантові програми:

Енергоефективність та навколишнє середовище

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

FASEP

 

FASEP «Дослідження» – фінансування надається для проведення техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) або технічної допомоги.

Проекти, що можуть фінансуватися: Проекти інфраструктури в рамках стратегій розвитку, що реалізуються органами місцевої влади, та до яких можуть залучатися французькі підприємства (виробники обладнення, інженери, розробники, тощо).

FASEP «Зелена інновація» – фінансування надається на реалізацію інноваційних проектів, пов’язаних із охороною навколишнього середовища, та проектів сталого розвитку.

Проекти, що можуть фінансуватися: Проекти інфраструктури в рамках стратегій розвитку, що реалізуються органами місцевої влади, та до яких можуть бути використанні французькі «зелені» та інноваційні технології.

органи влади

від 150 000 до

600 000 EUR

постійно діюча

 Детальний опис програми

2

Проект «Консультування підприємств щодо енергоефективності»

 

Проект «Консультування підприємств щодо енергоефективності» пропонує компаніям хлібопекарської та молочної промисловості, а також машинобудування та виробників неметалевої мінеральної продукції до 22 липня 2018 року подати заявки для участі у пілотних проектах.

Пілотні проекти скрадатимуться з трьох етапів:

  1. Детальний енергоаудит: обрані компанії на цьому етапі отримають звіт із переліком економічно та технічно доцільних енергозберігаючих рішень для конкретних підприємств.
  2. Розробка рентабельних проектів з енергоефективності: на основі результатів першого етапу обрані компанії отримають чіткий план впровадження енергозберігаючих та економічно доцільних заходів.

3. Підтримка у впровадженні проектів: на цьому етапі експерти GIZ надаватимуть компаніям інжиніринговий та консультативний супровід у реалізації проектів, розроблених на попередньому етапі. Фінансування заходів компанії-учасники проводитимуть за власний рахунок, завдяки банківським позикам або з інших джерел.

МСБ Не вказано 22.07.2018

Детальний опис програми

3 Japan Water Form Fund
 

Проект «Консультування підприємств щодо енергоефективності» пропонує компаніям хлібопекарської та молочної промисловості, а також машинобудування та виробників неметалевої мінеральної продукції до 22 липня 2018 року подати заявки для участі у пілотних проектах.

Японський Водний Форум приймає заявки на надання фінансової підтримки організаціям з країн, що розвиваються, які працюють з проблемами, пов'язаними з водою, у своїх країнах.

 МСБ  До 1 000 доларів  31.07.2018  

Детальний опис програми

 

Грантові програми:

Соціально-культурний розвиток

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

Посольство Японії в Україні

Грантова допомога по проектах людської безпеки програми «КУСАНОНЕ»

 

За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-досліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій. Наявність коштів програми Кусаноне у кожній окремій країні забезпечується Офіційною Допомогою Розвитку (ОДР) разом із новітніми видами співробітництва, що впливатимуть на добробут суспільства.

СФЕРА ПРОЕКТІВ

Всі проекти розвитку малого масштабу мають право на фінансування за програмою Кусаноне. Однако соблива увага буде приділятися у таких сферах: медична допомога, освіта, спорт, допомога, надання допомоги прошарку населення, що терпить нужду, суспільний добробут, навколишнє середовище.

Некомерційні організації

індивідуально

постійно діюча

Детальний опис прогами

2

ГО «Асоціація музеїв космонавтики України»

Грантова програма «КУЛЬТУРА в WEB».

 

Мета програми – розширення доступу організацій культурної сфери до всесвітньої мережі інтернет, підвищення цифрової присутності шляхом створення та підтримки власних інтернет-сайтів організацій.

Учасники програми:

- українські музейні заклади незалежно від форми власності;

- установи та організації, які працюють в галузі культури незалежно

від форми власності;

- громадські організації культурного, освітнього, молодіжного та дитячого напрямку.

ГО, установи та

організації

сфери

культури, музеї

від 10 000 до

40 000 грн

I етап подачі

заявок до

31.08.2017

ІІ етап

23-31.10.2017

ІІІ етап

22-31.01.2018

ІV етап

23-30.04.2018

V етап

23-31.08.2018

VI етап

22-31.10.2018

Детальний опис програми

3

USAID

 

Конкурс заявок в рамках програми «Відкриті двері» для підтримки короткострокових ініціатив організацій громадянського суспільства. Цей конкурс проводиться в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Міжнародною організацією Пакт.

Метою Програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Заходи та види діяльності можуть включати наступні сфери (не обмежуючись ними): реагування на непередбачувані виклики під час розробки політик; міжрегіональні обміни; організація заходів та участь у заходах;

 НУО  до 20 000 USD  постійно діюча  Детальний опис програми

4

ГО «Асоціація музеїв космонавтики України»

Грантова програма «КУЛЬТУРА в WEB»

 

Мета програми – розширення доступу організацій культурної сфери до всесвітньої мережі інтернет, підвищення цифрової присутності шляхом створення та підтримки власних інтернет-сайтів організацій.

Учасники програми: українські музейні заклади незалежно від форми власності;  установи та організації, які працюють в галузі культури незалежно від форми власності;  громадські організації культурного, освітнього, молодіжного та дитячого напрямку.

Програма передбачає покриття 50% витрат на створення власного інтернет-сайту учасника. Власний внесок учасника становить 50% від вартості проекту та може покриватися як з власних коштів, так і за рахунок залучення стороннього фінансування або фінансування в рамках інших грантових програм. Максимальна підтримка, яка може бути надана учаснику програми, не може перевищувати 50 000 грн. (відповідно загальна вартість проекту не повинна перевищувати 100 000 грн.). Перевага надаватиметься проектам загальною вартістю від 10 000 грн. до 40 000 грн.

Для подання заявки на участь у програмі необхідно надіслати заповнену анкету на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Питання щодо програми можна надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Результати відбору після кожного етапу повідомляються на інтернет- сайті Асоціації протягом 14 днів після завершення терміну прийому заявок відповідного етапу.

ГО, установи та організації сфери культури, музеї

Від 10 000 до 40 000 грн.

ІV етап

23-30.04.2018;

V етап

23-31.08.2018; VI етап

22-31.10.2018

Детальний опис програми

5

Міжнародний фонд «Відродження»

Конкурс ідей для партнерства у краудфандінговій ініціативі «Культура. Спільнота»

   Пріоритет цього конкурсу – підтримка культурницьких ініціатив, які допомагають знайти порозуміння у суспільстві, залучають людей з різних середовищ та регіонів.  НУО  До 150 000 грн  Щомісяця протягом 2018 року  Детальний опис програми
6.

Сulture Bridges

 

Culture Bridges — трирічна програма підтримки розвитку культурного  сектору в Україні, що фінансується Європейським Союзом (ЄС) та має  на меті покращити ефективну взаємодію України з культурними  організаціями та операторами в ЄС.

Гранти передбачені для:

  • (МІЖНАРОДНОЇ СПІВРАЦІ)

культурних операторів з України та  країн ЄС на реалізацію спільних проектів, які сприяють обміну  досвідом та ідеями між Україною та ЄС, та/або створенню нових  культурних продуктів (до 50 000 євро);

  • (НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІВРАЦІ)        

     для українських інституцій із щонайменше двох несуміжних областей України на реалізацію спільних проектів у сфері  культури та креативних індустрій (до 10 000 євро).

НУО

До 50 000 євро

12.07.2018

Детальний опис програми

Місцевий розвиток

 

Грантові програми:

Місцевий розвиток

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

Глобальний інноваційний фонд GIF

 

Глобальний інноваційний фонд є незалежною глобальної некомерційною організацією, яка інвестує в соціальні інновації, які спрямовані на поліпшення життя і можливості мільйонів людей в країнах, що розвиваються. Завдяки своїй програмі грантів вони шукають інноваційні рішення глобальних проблем в галузі розвитку, особливо для бідних і уразливих груп населення. GIF підтримує команди з соціальних підприємств, комерційних фірм, некомерційних організацій, державних установ і дослідників у всіх відповідних секторах.

Бізнес, органи

влади, НУО

від £30 000 до

£10 000 000

постійно діюча

Детальний опис програми

2

Міжнародний Вишеградський Фонд

 

Міжнародний Вишеградський Фонд надає гранти за програмою «Вишеград+». Грантова програма підтримує проекти, пов'язані з  демократизацією та трансформаційними процесами у країнах  Вишеградської четвірки, Східного Партнерства та Західних Балкан.

Програма "Вишеград+" підтримує проекти, що сприяють процесам  демократизації та трансформації в окремих країнах та регіонах,  особливо країнах, що не є членами ЄС на Західних Балканах та у  країнах Східного партнерства.

НУО, місцеві  ради, КП, МСБ

Не вказано

01.10.2018

Детальний опис програми

3.

Фундація Спенсера

 

Фундація Спенсера приймає заявки на Програму малих дослідницьких грантів, яка підтримує проекти в галузі освіти. Метою є фінансування наукових досліджень, що сприяють підвищенню рівня освіти в широкій перспективі.

Критерії прийнятності:

- Основні дослідники (PI) та співдоповідачі, що подають заявку на отримання грантів дослідження, повинні мати заслужений докторський ступінь у навчальній дисципліні чи професійній галузі або відповідний досвід роботи в галузі освіти.

- PI повинен бути пов'язаний із коледжем, університетом, шкільним округом, неприбутковою дослідницькою установою або

некомерційною культурною установою, яка бажає виконувати обов'язки фіскального агента.

 

Дослідницькі організації установи сфери освіти

 

До 50 000 доларів

 

01.08.2018

 

Детальний опис програми

4 Фонд Східна Європа та німецька ГО ChildFund Deutschland e.V.
 

Фонд Східна Європа та німецька Громадська організація ChildFund Deutschland e.V. оголошують конкурс проектів серед громадських організацій, спрямованих на налагодження партнерства між внутрішньо переміщеними особами, бізнесом, громадами та місцевою владою шляхом реалізації спільних ініціатив, спрямованих на вирішення важливих для громади соціальних, економічних, або ж екологічних проблем.

Мета конкурсу – підвищити спроможність місцевих громад до самоорганізації та діалогу, наприклад, через нові навики чи інструментарій/механізми, задля вирішення конкретних місцевих проблем чи створення конкретного продукту, налагоджуючи співпрацю громади, бізнесу і влади та інтегруючи вразливі верстви населення.

 

НУО

 

Від 60 000

до 240 000 гривень
 15.07.2018  Детальний опис програми
 5 Міністерство закордонних справ Данії
 

Міністерство закордонних справ Данії наразі підтримує грантові заявки з метою сприяння сталому економічному зростанню в країнах, що розвиваються.

Програма партнерства передбачає інноваційний підхід до залучення бізнес-сектора та сприяє мотивації та мобілізації інвестицій приватного сектору.

 Дослідницькі організації установи  Від 5 000 000 до 8 000 000 датських крон  16.08.2018  Детальний опис програми
6 U-LEAD з Європою
 

З 1 липня 2018 року розпочався другий раунд відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

Учасники Програми отримують підтримку у створенні та модернізації до 600 ЦНАП до 2020 року. Реалізація Фази впровадження складається з чотирьох раундів, в кожному з яких візьмуть участь до 150 учасників. Подати заявку на участь у Раунді 2 можна до 31 серпня на сайті

https://tsnap.ulead.org.ua/zayavka-na-uchast/

 ОТГ, ЦНАП  Не вказано  31.08.2018  Детальний опис програми
7 ІСАР Єднання Платформа "Маркетплейс" Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
 

Гранти з організаційного розвитку ОГС надаються на конкурсній основі у межах проекту «Платформа розвитку громадянського суспільства» (далі Платформа Маркетплейс), який впроваджується завдяки фінансуванню Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Розгляд заявок Відірковою Комісією відбувається щомісяця. Про дату наступного засідання

НУО Не вказано

Постійно діючий.

Розгляд щомісяця

Детальний опис програми

 

Медицина

 


Грантові програми:

Медицина

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

 Уряд Великої Британії

 

 

Відкрито прийом заявок на участь у грантовій програмі «Дослідження здоров'я під час гуманітарних криз» (R2HC). Організаторами програми є Уряд Великої Британії, Wellcome Trust та Національний інститут досліджень в галузі охорони здоров'я (NIHR) Великої Британії.

Мета програми - поліпшення охорони громадського здоров'я в умовах гуманітарних криз.

Сфера застосування цієї програми охоплює будь-які дослідження, направлені на ефективное втручання у поліпшення стану громадського здоров'я в гуманітарних кризах. 
 НУО, державні установи

 Не вказано

 17.07.2018

 Детальний опис програми

 

Молодіжні гранти


Грантові програми:

Молодіжні гранти

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

Рада Європи

Європейська молодіжна фундація

 

Відкрито конкурс на подачу заявок від неурядових організацій на отримання грантів від Європейської молодіжної фундації. Спільна рада з питань молоді Ради Європи прийняла рішення про те, що особлива увага при розгляді питань щодо виділення грантів буде приділена пілотним проектам українських громадських організацій або європейськими громадськими організаціями, які мають бажання співпрацювати з українськими громадськими організаціями у зазначених сферах. Запропоновані пілотні проекти:

  • повинні бути «інтервенційними», тобто їх діяльність повинна бути спрямована на соціальні зміни, які залучають молодь на місцевому рівні;
  • діяльність за проектом повинна мати чіткі зв’язки або вплив на місцевому рівні;
  • повинні бути розроблені на місцевому, регіональному або національному рівні (тобто міжнародні громадські організації не можуть подаватись на отримання гранту).

НУО

10 000 EUR

Постійно діюча

Детальний опис програми

2 Creative Twinning
 

Оголошено конкурс грантів Creative Twinning для організацій, які працюють у сфері креативних індустрій. Проект повинен реалізуватися у партнерстві з організаціями з Нідерландів.

Фінансування направлено на сприяння розвитку культурних заходів у регіонах, що межують з ЄС. Ці заходи зміцнюють взаємні зв'язки, підвищують довіру та покращують зв'язок між Нідерландами та залученими країнами.

Творчі проекти Twinning сприяють:

  • більш енергійному розвитку місцевого культурного сектору, який може сприяти соціальним інноваціям;
  • більш активній участі молоді в культурних заходах;
  • стійке збереження місцевої культурної спадщини.

Ключовим компонентом творчих проектів Twinning є співпраця, оскільки ця програма зосереджена на підвищенні довіри та покращенні комунікації між Нідерландами та сусідніми країнами ЄС.

 НУО, МСБ сфери культури  Від 600 до 1 400 000 євро  31.08.2018  Детальний опис програми
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП