Агропромисловий комплекс

 

Грантові програми:

АПК

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

USAID

Програма грантів «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

 

Триває річна програма грантів проекту USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку" на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах, впровадження нових технологій переробки та післяврожайної обробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.

Громади

МСБ

від 650 000 до

3 000 000 грн

27.12.2017

Детальний опис програми

 

Права людини та правосуддя

 

 Грантові програми:

Права людини та правосуддяКороткий опис Цільова аудиторія Сума гранту Дедлайн Посилання на детальну інформацію
1
Посольство Сполучених Штатів Америки

 

Посольство США запрошує українські неприбуткові та неурядов організації взяти участь у конкурсіпроектів Фонду сприяння демократії. Фонд підтримує проекти, які сприяють демократичним перетворенням та побудові громадянського суспільства в Україні. аявки мають відповідати одному або декільком тематичним пріоритетам Фонду: розвиток громадянського суспільства; верховенство права та реформа в галузі права; прозорість органів влади; громадська підтримка освітніх ініціатив; вирішення конфліктів, зміцнення довіри та миру у суспільстві; права людини, у тому числі права меншин, ЛГБТ, людей з інвалідністю та жінок; громадянська освіта; розвиток виборчої системи; протидія торгівлі людьми.

ГО від 5 000 до 24 000 USD постійно діюча Детальний опис програми
2

UNDP

Проект «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні»

 

У рамках нового п’ятирічного проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії щороку підтримуватиме проекти та ініціативи організацій громадянського суспільства за результатами запрошень до подання проектних пропозицій.

Пріорітетні пропозиції:

- Пропонують більш ефективні шляхи використання вже існуючих методів діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади (наприклад, спрямовані на підвищення участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні та у процесі формування та використання коштів місцевих бюджетів; підтримку місцевих ініціатив, механізмів місцевої демократії, публічного контролю та підзвітності органів влади; розробку інноваційних інструментів стимулювання участі громадян; просування порядку денного реформ на регіональному рівні; залучення організацій громадянського суспільства у впровадження Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на обласному рівні;

- Використовують існуючі законодавчо-регуляторні рамки для створення нових майданчиків для діалогу, демонструючи при цьому сталість таких майданчиків;

- Пропонують реалістичні і продумані заходи в сфері адвокації і лобіювання для внесення змін в існуючі законодавчо-регуляторні рамки з метою поліпшення діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади.
НУО

до 30 000

USD

постійно діюча

(до 31.03.2022)
Детальний опис програми
3

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій / «Європейська правда»

Конкурс «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні»

    
   Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні» оголошує постійний конкурс грантів «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні».
Мета конкурсу: посилення підтримки та тиску громадськості на здійснення проєвропейських реформ в Україні шляхом розширення участі та залучення широкого кола організацій громадянського суспільства з регіонів у обговорення тем, пов’язаних із ЄС, моніторинг та адвокацію впровадження Угоди про асоціацію Україна-ЄС.
 НУО  до 750 000 грн.  30.09.2018  Детальний опис програми

 

Енергоефективність та навколишнє середовище

 

Грантові програми:

Енергоефективність та навколишнє середовище

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

FASEP

 

FASEP «Дослідження» – фінансування надається для проведення техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) або технічної допомоги.

Проекти, що можуть фінансуватися: Проекти інфраструктури в рамках стратегій розвитку, що реалізуються органами місцевої влади, та до яких можуть залучатися французькі підприємства (виробники обладнення, інженери, розробники, тощо).

FASEP «Зелена інновація» – фінансування надається на реалізацію інноваційних проектів, пов’язаних із охороною навколишнього середовища, та проектів сталого розвитку.

Проекти, що можуть фінансуватися: Проекти інфраструктури в рамках стратегій розвитку, що реалізуються органами місцевої влади, та до яких можуть бути використанні французькі «зелені» та інноваційні технології.

органи влади

від 150 000 до

600 000 EUR

постійно діюча

 

2

Європейська асоціація охорони природи (EOCA)

 

Європейська асоціація охорони природи (EOCA) шукає заявки за програмою фінансування реалізації проектів з охорони навколишнього середовища в будь-якій країні світу, крім Північної Америки.

Результати проекту:

 • Заходи зі збереження, що стосуються вирішення конкретних питань та основних причин;
 • Залучення жителів місцевих громад;
 • Популяризація підходів, просвітницькі заходи та діалог;
 • Вимірювані результати;
· Збереження національної та регіональної спадщини.
НУО До 30 000 EUR 30.11.2017 Детальний опис програми

Соціально-культурний розвиток

 

Грантові програми:

Соціально-культурний розвиток

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

Посольство Японії в Україні

Грантова допомога по проектах людської безпеки програми «КУСАНОНЕ»

 

За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-досліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій. Наявність коштів програми Кусаноне у кожній окремій країні забезпечується Офіційною Допомогою Розвитку (ОДР) разом із новітніми видами співробітництва, що впливатимуть на добробут суспільства.

СФЕРА ПРОЕКТІВ

Всі проекти розвитку малого масштабу мають право на фінансування за програмою Кусаноне. Однако соблива увага буде приділятися у таких сферах: медична допомога, освіта, спорт, допомога, надання допомоги прошарку населення, що терпить нужду, суспільний добробут, навколишнє середовище.

Некомерційні організації

індивідуально

постійно діюча

Детальний опис прогами

2

ГО «Асоціація музеїв космонавтики України»

Грантова програма «КУЛЬТУРА в WEB».

 

Мета програми – розширення доступу організацій культурної сфери до всесвітньої мережі інтернет, підвищення цифрової присутності шляхом створення та підтримки власних інтернет-сайтів організацій.

Учасники програми:

- українські музейні заклади незалежно від форми власності;

- установи та організації, які працюють в галузі культури незалежно

від форми власності;

- громадські організації культурного, освітнього, молодіжного та дитячого напрямку.

ГО, установи та

організації

сфери

культури, музеї

від 10 000 до

40 000 грн

I етап подачі

заявок до

31.08.2017

ІІ етап

23-31.10.2017

ІІІ етап

22-31.01.2018

ІV етап

23-30.04.2018

V етап

23-31.08.2018

VI етап

22-31.10.2018

Детальний опис програми

3

Вишеградський фонд

 

Вишеградські гранти пропонують фінансування для організацій з країн Вишеградської четвірки (V4) та у всьому світі, які направлені на сприяння регіональному співробітництву у сфері інновації та сталого розвитку в Центральній та Східній Європі. Сума гранту залежить від розміру та масштабу проекту. Середня грантова підтримка проекту, що підтримується, у 2016 році склала близько 20 000 євро.

Проекти повинні бути спрямовані на: культура та загальна ідентичність; освіта та розвиток потенціалу; інновації, підприємництво; демократичні цінності та засоби масової інформації; державна політика та інституційні партнерства; регіональний розвиток, довкілля та туризм; соціальний розвиток.
Установи, організації

близько

20 000 EUR

01.10.2017

01.02.2018

01.06.2018
Детальний опис програми
4

USAID

 

Конкурс заявок в рамках програми «Відкриті двері» для підтримки короткострокових ініціатив організацій громадянського суспільства. Цей конкурс проводиться в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Міжнародною організацією Пакт.

Метою Програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Заходи та види діяльності можуть включати наступні сфери (не обмежуючись ними): реагування на непередбачувані виклики під час розробки політик; міжрегіональні обміни; організація заходів та участь у заходах;

 НУО  до 20 000 USD  постійно діюча  Детальний опис програми
5

Європейська Комісія

Конкурс подачі заявок на «Проекти Європейського Співробітництва»
 

Це один із каналів фінансування «Креативної Європи», що охоплює найбільшу частину бюджетних коштів в рамках підпрограми «Культура» і передбачає участь для найширшого спектру організацій культурного профілю з різних європейських країн та можливість їх співпраці за проектами міжкультурного співробітництва, а також інших творчих проектів. Проекти Європейської співробітництва – канал фінансування “Креативної Європи”, що охоплює найбільшу частину бюджетних коштів в рамках підпрограми «Культура» і передбачає для найширшого спектру організацій культурного профілю з різних європейських країн можливість співпраці за проектами міжкультурного співробітництва, а також інших творчих проектів.

ФІНАНСУВАННЯ НАДАЄТЬСЯ ДЛЯ ТРЬОХ ТИПІВ ПРОЕКТІВ:

Маломаштабні проекти:

Дедлайн: 18 січня 2018 року

 • Щонайдовше 48 місяців;
 • Щонайменше 3 партнера принаймні з 3 країн, що мають право участі в проекті;
 • Максимум 60% від загального обсягу коштів, передбачених для проекту до 200 000 євро на проект.

Великомаштабні проекти:

 • Щонайдовше 48 місяців;
 • Принаймні з 6 країн, які мають право участі в проекті;
 • Виділяється 50% від загального обсягу коштів, передбачених для проекту, до 2 млн євро на проект. 

Підтримка проектів з охорони культурної спадщини:

Дедлайн – 22 листопада 2017 року

 • Щонайдовше 24 місяці;
 • Щонайменше 3 партнера принаймні з 3 країн, що мають право участі в проекті;
 · Максимум 60% від загального обсягу коштів, передбачених для проекту до 200 000 євро на проект.
Організації та установи сфери культури від 200 000 до 2 000 000 EUR 22.11.2017 18.01.2018 Детальний опис програми

 

6

Посольство США у Києві

 

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує два конкурси на отримання грантів від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд AFCP). Великі проекти - 2018 рік

Запрошення на подання пропозицій для великих проектів (200 000 до 1 000 000 доларів США). Програма спрямована на збереження основних стародавніх археологічних об'єктів, історичних будівель та пам'яток, а також основних музейних колекцій, доступних для громадськості та охоронюваних законом в Україні. Метою Програми є збереження культурних об'єктів, об'єктів культури та колекцій, форм традиційного культурного вираження.

Малі проекти - 2018 рік

Запрошення на подання пропозицій для малих проектів (10 000 до 200 000 доларів США) Метою Програми є збереження культурних об'єктів, об'єктів культури та колекцій, форм традиційного культурного вираження.

Профільні організації та установи

Від 10 000 до

1 000 000 EUR

20.12.2017

Детальний опис програми

7

Європейська Комісія

"Культурні та творчі простори та міста"

 

Європейська Комісія шукає заявки на свій проект політики "Культурні та творчі простір та міста" для зміцнення існуючих мереж та окремих культурних та творчих зацікавлених сторін, сприяння взаємодії між ними, двосторонній практичний курс навчання з конкретними результатами, дослідженнями та прикладами найкраща практика.

Цілі:

 • Інтеграція культурних та творчих просторів з місцевими органами влади;
 • Допомога в освоєнні громадських просторів для соціального та міського відродження через культуру;

 · Розповсюдження найкращіх практик соціальної інтеграції та відносин культурних і творчих просторів з їхніми околицями · Дослідження та обмін кращими практиками культурних та творчих просторів з аспектами спільної економіки та інноваційних моделей для надання суспільних послуг

Види діяльності, які підпадають під цей конкурс пропозицій:

 • конференції, семінари, навчальні візити, зустрічі
 • програми обміну, навчання однолітків · підготовка кадрів та розвиток навичок
 • розробка веб-сторінки, комунікаційні заходи
 • дії, спрямовані на обмін досвідом, посібники, звіти

НУО

Визначається окремо

05.02.2018

Детальний опис програми

Місцевий розвиток

 

Грантові програми:

Місцевий розвиток

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

Глобальний інноваційний фонд GIF

 

Глобальний інноваційний фонд є незалежною глобальної некомерційною організацією, яка інвестує в соціальні інновації, які спрямовані на поліпшення життя і можливості мільйонів людей в країнах, що розвиваються. Завдяки своїй програмі грантів вони шукають інноваційні рішення глобальних проблем в галузі розвитку, особливо для бідних і уразливих груп населення. GIF підтримує команди з соціальних підприємств, комерційних фірм, некомерційних організацій, державних установ і дослідників у всіх відповідних секторах.

Бізнес, органи

влади, НУО

від £30 000 до

£10 000 000

постійно діюча

Детальний опис програми

2

ІСАР «Єднання»

Фонд Чарльза Стюарта Мотта

   

ІСАР «Єднання» оголошує конкурс на отримання грантів в межах програми «Школа фондів громад», що впроваджується за фінансування від Фонду Чарльза Стюарта Мотта, США.

Мета конкурсу – сприяння розвитку місцевої філантропії через посилення спроможності фондів громад (ФГ) в Україні.

Види грантів:

- Стартові гранти

Підтримка організацій, які прагнуть працювати як ФГ, на початку діяльності.

- Гранти на підвищення спроможності ФГ

Сприяння підвищенню організаційної або функціональної спроможності ФГ (організаційний розвиток, посилення мереж, адвокація, управління інтелектуальними ресурсами, управління проектами).

- Гранти для участі в навчальних заходах

Просування ідей та зміцнення інституту ФГ в Україні, підвищення рівня професійної кваліфікації ФГ шляхом участі у навчальних заходах - тренінгах, семінарах, конференціях тощо, стажування в українських та іноземних ФГ.

- Гранти на адміністрування конкурсу проектів

Сприяння підвищенню впливу ФГ на вирішення актуальних проблем у громаді шляхом організації грантодавчої діяльності.

- Гранти, що передбачають дольову участь

Сприяння підвищенню впливу ФГ на якість життя в громаді та покращенню іміджу ФГ шляхом вирішення актуальних місцевих проблем через співпрацю з населенням, бізнесом, владою. Такий грант є корисним інструментом для прискорення процесів збору коштів і може бути додатковим стимулом для спільноти місцевих донорів.

- Гранти на досягнення загальних цілей

Сприяння підвищенню інституційної спроможності ФГ, які планують розвивати інноваційні практики організаційного та програмного менеджменту, розробляти програми для досягнення значних соціальних змін у громаді, використовувати на постійній основі системи моніторингу та оцінки ефективності як власної діяльності, так і програм, що виконуються.

- Гранти на поїздки

Сприяння розвитку партнерських відносин між ФГ.
 НУО  

від 1 000 до

5 000 USD
 

Постійно діюча

еалізація до

15.12.2017)
 Детальний опис програми

3

Building and Social Housing Foundation (Фонд будівництва і соціального житла)

Всесвітній конкурс World Habitat Awards 2017-2018

 

Приймаються заявки на участь в конкурсі World Habitat Awards 2017-2018. Конкурс присвячений інноваційним і стійким рішенням поточних житлових питань у всьому світі. Організатором конкурсу є Фонд будівництва і соціального житла.

Щороку двоє переможців отримують 10 000 £. Приз можуть отримати автори проектів, які забезпечують практичні і інноваційні рішення житлових потреб і проблем. Нагороди вручаються на заході UN-Habitat.

Вимоги до кандидатів:

У конкурсі можуть брати участь будь-яка людина, організація або уряд, які мають інноваційне та практичне вирішення житлових потреб і проблем. Громадянство і національність не мають значення. Кожен конкурсант може пропонувати стільки проектів, скільки побажає.

Участь в конкурсі є безкоштовною.

Конкурсанти повинні мати проекти, які вже втілюються в життя або вже були втілені. Проект не повинен бути на ранньому етапі розвитку. Проекти розглядаються з широкою точки зору (заощадження води і електрики, отримання доходів, соціальна інтеграція, розширення прав і можливостей громад та окремих осіб, користь для здоров'я, потенціал).

Проекти приймаються англійською, іспанською або французькою мовами.

НУО,

установи, організації,

органи влади,

фізичні особи

10 000 GBP

(приблизно 355 000 грн.)

01.03.2018

Детальний опис програми

4

Міністерство культури України

Проект «Малі міста – великі враження»

    
  У рамках проекту, шляхом проведення відкритого конкурсу, буде відібрано шість об’єднаних територіальних громад або малих міст для впровадження пілотних культурних стартапів, що пов’язані із культурною спадщиною, реалізація яких сприятиме подальшому культурно – економічному розвитку територій.

Переможці конкурсу – учасники проекту отримають фінансову підтримку у розмірі не менш ніж 500 тис. грн. для реалізації проекту а також методичну допомогу в наступному:

 • Розробка ексклюзивної ідеї
 • Розробка концепції стартапу
 • Супровід під час реалізації
 • Маркетинговий супровід проекту.

Реалізація проекту створить умови для комплексного розвитку наступних складових:

1. Формування іміджу територій, який сприятиме росту інвестиційної привабливості.

2. Інтеграція культурної спадщини в життя громади.

3. Формування умов для розвитку малого та середнього бізнесу в сервісної сфері.

4. Формування традицій громади.

5. Створення кластерів і хабів/розвиток стартапів.

Пропозиції до експертної ради можуть подавати: Органи місцевого самоврядування малих міст та об’єднаних територіальних громад, організації та об’єднання незалежно від форми власності та підпорядкування, які є юридичними особами і відповідно до своїх статутних завдань здійснюють реалізацію заходів у сфері культури і мистецтва, метою яких не є отримання прибутку.
 ОТГ, органи місцевого самоврядуванн я малих міст, НУО у сфері культури і мистецітва  Від 500 000 грн  30.11.2017  Детальний опис програми

 

5

DESPRO

 

Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні" - DESPRO оголошує конкурс по відбору пілотного проекту фінансування інвестиційних проектів за рахунок розміщення облігацій місцевих позик. Метою конкурсу є підтримка місцевих ініціатив, направлених на вирішення проблем територіальних громад шляхом залучення коштів приватних інвесторів у проекти розвитку регіональної інфраструктури. Учасниками конкурсу можуть стати міські ради, якщо чисельність жителів міста не перевищує 500 тисяч. При цьому перевага надається містам, які не є обласними центрами. Пріоритетними у відборі є проекти у галузі:

 • енерго- та ресурсозбереження;
 • переробки твердих побутових відходів;
 • розвитку транспортної інфраструктури;
 • розвитку туризму;
 • будівництво та капітальний ремонт житла;
 • модернізації інженерної інфраструктури міст.

ОТГ

безкоштовна консультаційна підтримка

22.12.2017

Детальний опис програми

Молодіжні гранти


Грантові програми:

Молодіжні гранти

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

Стажувальна програма Maurice R. Greenberg World Fellows Program

Університет Yale University (м. Нью-Хейвен, США)

 

Стажувальна програма Maurice R. Greenberg World Fellows Program від університету Yale University - це прекрасна можливість стати частиною класу, в якому знаходяться представники різних професій, талантів і перспектив з різних куточків світу.

Програма проводиться щороку з середини серпня по середину грудня.

Учасники програми повинні перебувати у Кемпусі університету Yale University всю тривалість програми.

Організатори оплачують:

стипендію (підлягає оподаткуванню) для оплати витрат на життя в Нью-Хейвені;

проживання;

медичну страховку;

авіа-переліт в обидва кінці.

Вимоги до кандидатів:

подавати заявку можуть кандидати, які знаходяться в середині своєї кар'єри (мають досвід роботи від 5 до 20 років);

приймаються заявки від представників усіх професій;

кандидати повинні мати успіхи в роботі і чітке уявлення про внесок, який необхідно внести в розвиток всієї кар'єри;

вікових обмежень немає, але в пріоритеті кандидати не старше 39 років;

необхідно володіти англійською мовою;

громадяни США не можуть брати участь.

Заявка подається онлайн. Кандидатам необхідно надати:

резюме (не більше 3 сторінки),

3 есе (кожне об'ємом не більше 500 слів);

3 рекомендаційних листи.

Молодь

(до 39  років)

Оплата витрат

06.12.2017

(щорічна з середини серпня по середину грудня)

Детальний опис програми

2

Рада Європи

Європейська молодіжна фундація

 

Відкрито конкурс на подачу заявок від неурядових організацій на отримання грантів від Європейської молодіжної фундації. Спільна рада з питань молоді Ради Європи прийняла рішення про те, що особлива увага при розгляді питань щодо виділення грантів буде приділена пілотним проектам українських громадських організацій або європейськими громадськими організаціями, які мають бажання співпрацювати з українськими громадськими організаціями у зазначених сферах. Запропоновані пілотні проекти:

 • повинні бути «інтервенційними», тобто їх діяльність повинна бути спрямована на соціальні зміни, які залучають молодь на місцевому рівні;
 • діяльність за проектом повинна мати чіткі зв’язки або вплив на місцевому рівні;
 • повинні бути розроблені на місцевому, регіональному або національному рівні (тобто міжнародні громадські організації не можуть подаватись на отримання гранту).

НУО

10 000 EUR

Постійно діюча

Детальний опис програми

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП