АПК

Грантові програми:

АПК

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Грантові програми:

Права людини та правосуддяКороткий опис Цільова аудиторія Сума гранту Дедлайн Посилання на детальну інформацію
1
Посольство Сполучених Штатів Америки

 

Посольство США запрошує українські неприбуткові та неурядов організації взяти участь у конкурсіпроектів Фонду сприяння демократії. Фонд підтримує проекти, які сприяють демократичним перетворенням та побудові громадянського суспільства в Україні. аявки мають відповідати одному або декільком тематичним пріоритетам Фонду: розвиток громадянського суспільства; верховенство права та реформа в галузі права; прозорість органів влади; громадська підтримка освітніх ініціатив; вирішення конфліктів, зміцнення довіри та миру у суспільстві; права людини, у тому числі права меншин, ЛГБТ, людей з інвалідністю та жінок; громадянська освіта; розвиток виборчої системи; протидія торгівлі людьми.

ГО від 5 000 до 24 000 USD постійно діюча Детальний опис програми
2

UNDP

Проект «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні»

 

У рамках нового п’ятирічного проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії щороку підтримуватиме проекти та ініціативи організацій громадянського суспільства за результатами запрошень до подання проектних пропозицій.

Пріорітетні пропозиції:

- Пропонують більш ефективні шляхи використання вже існуючих методів діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади (наприклад, спрямовані на підвищення участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні та у процесі формування та використання коштів місцевих бюджетів; підтримку місцевих ініціатив, механізмів місцевої демократії, публічного контролю та підзвітності органів влади; розробку інноваційних інструментів стимулювання участі громадян; просування порядку денного реформ на регіональному рівні; залучення організацій громадянського суспільства у впровадження Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на обласному рівні;

- Використовують існуючі законодавчо-регуляторні рамки для створення нових майданчиків для діалогу, демонструючи при цьому сталість таких майданчиків;

- Пропонують реалістичні і продумані заходи в сфері адвокації і лобіювання для внесення змін в існуючі законодавчо-регуляторні рамки з метою поліпшення діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади.
НУО

до 30 000

USD

постійно діюча

(до 31.03.2022)
Детальний опис програми
3

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій / «Європейська правда»

Конкурс «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні»

    
   Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні» оголошує постійний конкурс грантів «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні».
Мета конкурсу: посилення підтримки та тиску громадськості на здійснення проєвропейських реформ в Україні шляхом розширення участі та залучення широкого кола організацій громадянського суспільства з регіонів у обговорення тем, пов’язаних із ЄС, моніторинг та адвокацію впровадження Угоди про асоціацію Україна-ЄС.
 НУО  до 750 000 грн.  30.09.2018  Детальний опис програми
4 Посольство Великої Британії в Україні
 

Посольство Великої Британії в Україні оголошує конкурс пропозицій для здійснення проектної діяльності у межах програми двосторонньої співпраці Міністерства закордонних справ Великої Британії. До участі у конкурсі приймаються проектні пропозиції в сфері підтримки реформи децентралізації в Україні та захисту прав людини. Програма буде зосереджена на таких сферах:

 • Підтримка місцевих ініціатив Результат: успішне впровадження процесу децентралізації в Україні відповідно до міжнародних стандартів прозорого та підзвітного процесу бюджетування, спроможності місцевого самоврядування та активних громад, ефективного спілкування між урядом та суспільством та здатності громадянського суспільства формувати ефективні мережі та коаліції.
 • Права людини Результат: Україна успішно реалізує свою Національну Стратегію в галузі прав людини, підвищуючи повагу до рівності та недискримінації для всіх членів суспільства, зокрема, людей з ЛГБТ та людей з інвалідністю, підтримуючи правозахисників Криму та посилюючи механізми моніторингу прав людини в незаконному порядку окупували Крим.
НУО

Від 20 000 до 70 000

фунтів стерлингу
01.05.2018 Детальний опис програми
5

ПРОГРАМА USAID «НОВЕ ПРАВОСУДДЯ»

       
 

Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує про початок прийому концепцій реалізації грантових проектів, які спрямовані на посилення ролі громадянського суспільства у процесі реформування судової системи, у тому числі від організацій громадянського суспільства (тут і надалі – «ОГС»), які співпрацюють з судами та установами судової, виконавчої та законодавчої гілок влади у впровадженні реформи. Грантова програма покликана сприяти досягненню таких цілей:

 • Залучення ОГС до процесу зміцнення суддівської незалежності та самоврядування.
 • Посилення ролі громадянського суспільства у підвищенні прозорості та підзвітності судової влади перед суспільством і зміцненні верховенства права.
 • Участь громадянського суспільства в процесі удосконалення судового адміністрування.
 • Залучення ОГС до процесу підвищення якості правничої освіти.

· Посилення ролі громадянського суспільства у покращенні доступу до правосуддя та захисту прав людини. Програма USAID «Нове правосуддя» планує надати до 30 грантів на загальну суму близько 18 000 000 грн.

 НУО  

Від 250 000 до 810 000

 гривень
 27.03.2019  Детальний опис програми

 

Енергоефективність та навколишнє середовище

 

Грантові програми:

Енергоефективність та навколишнє середовище

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

FASEP

 

FASEP «Дослідження» – фінансування надається для проведення техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) або технічної допомоги.

Проекти, що можуть фінансуватися: Проекти інфраструктури в рамках стратегій розвитку, що реалізуються органами місцевої влади, та до яких можуть залучатися французькі підприємства (виробники обладнення, інженери, розробники, тощо).

FASEP «Зелена інновація» – фінансування надається на реалізацію інноваційних проектів, пов’язаних із охороною навколишнього середовища, та проектів сталого розвитку.

Проекти, що можуть фінансуватися: Проекти інфраструктури в рамках стратегій розвитку, що реалізуються органами місцевої влади, та до яких можуть бути використанні французькі «зелені» та інноваційні технології.

органи влади

від 150 000 до

600 000 EUR

постійно діюча

 Детальний опис програми

Соціально-культурний розвиток

 

Грантові програми:

Соціально-культурний розвиток

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

Посольство Японії в Україні

Грантова допомога по проектах людської безпеки програми «КУСАНОНЕ»

 

За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-досліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій. Наявність коштів програми Кусаноне у кожній окремій країні забезпечується Офіційною Допомогою Розвитку (ОДР) разом із новітніми видами співробітництва, що впливатимуть на добробут суспільства.

СФЕРА ПРОЕКТІВ

Всі проекти розвитку малого масштабу мають право на фінансування за програмою Кусаноне. Однако соблива увага буде приділятися у таких сферах: медична допомога, освіта, спорт, допомога, надання допомоги прошарку населення, що терпить нужду, суспільний добробут, навколишнє середовище.

Некомерційні організації

індивідуально

постійно діюча

Детальний опис прогами

2

ГО «Асоціація музеїв космонавтики України»

Грантова програма «КУЛЬТУРА в WEB».

 

Мета програми – розширення доступу організацій культурної сфери до всесвітньої мережі інтернет, підвищення цифрової присутності шляхом створення та підтримки власних інтернет-сайтів організацій.

Учасники програми:

- українські музейні заклади незалежно від форми власності;

- установи та організації, які працюють в галузі культури незалежно

від форми власності;

- громадські організації культурного, освітнього, молодіжного та дитячого напрямку.

ГО, установи та

організації

сфери

культури, музеї

від 10 000 до

40 000 грн

I етап подачі

заявок до

31.08.2017

ІІ етап

23-31.10.2017

ІІІ етап

22-31.01.2018

ІV етап

23-30.04.2018

V етап

23-31.08.2018

VI етап

22-31.10.2018

Детальний опис програми

3

Вишеградський фонд

 

Вишеградські гранти пропонують фінансування для організацій з країн Вишеградської четвірки (V4) та у всьому світі, які направлені на сприяння регіональному співробітництву у сфері інновації та сталого розвитку в Центральній та Східній Європі. Сума гранту залежить від розміру та масштабу проекту. Середня грантова підтримка проекту, що підтримується, у 2016 році склала близько 20 000 євро.

Проекти повинні бути спрямовані на: культура та загальна ідентичність; освіта та розвиток потенціалу; інновації, підприємництво; демократичні цінності та засоби масової інформації; державна політика та інституційні партнерства; регіональний розвиток, довкілля та туризм; соціальний розвиток.
Установи, організації

близько

20 000 EUR

01.10.2017

01.02.2018

01.06.2018
Детальний опис програми
4

USAID

 

Конкурс заявок в рамках програми «Відкриті двері» для підтримки короткострокових ініціатив організацій громадянського суспільства. Цей конкурс проводиться в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Міжнародною організацією Пакт.

Метою Програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Заходи та види діяльності можуть включати наступні сфери (не обмежуючись ними): реагування на непередбачувані виклики під час розробки політик; міжрегіональні обміни; організація заходів та участь у заходах;

 НУО  до 20 000 USD  постійно діюча  Детальний опис програми

5

ГО «Асоціація музеїв космонавтики України»

Грантова програма «КУЛЬТУРА в WEB»

 

Мета програми – розширення доступу організацій культурної сфери до всесвітньої мережі інтернет, підвищення цифрової присутності шляхом створення та підтримки власних інтернет-сайтів організацій.

Учасники програми: українські музейні заклади незалежно від форми власності;  установи та організації, які працюють в галузі культури незалежно від форми власності;  громадські організації культурного, освітнього, молодіжного та дитячого напрямку.

Програма передбачає покриття 50% витрат на створення власного інтернет-сайту учасника. Власний внесок учасника становить 50% від вартості проекту та може покриватися як з власних коштів, так і за рахунок залучення стороннього фінансування або фінансування в рамках інших грантових програм. Максимальна підтримка, яка може бути надана учаснику програми, не може перевищувати 50 000 грн. (відповідно загальна вартість проекту не повинна перевищувати 100 000 грн.). Перевага надаватиметься проектам загальною вартістю від 10 000 грн. до 40 000 грн.

Для подання заявки на участь у програмі необхідно надіслати заповнену анкету на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Питання щодо програми можна надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Результати відбору після кожного етапу повідомляються на інтернет- сайті Асоціації протягом 14 днів після завершення терміну прийому заявок відповідного етапу.

ГО, установи та організації сфери культури, музеї

Від 10 000 до 40 000 грн.

ІV етап

23-30.04.2018;

V етап

23-31.08.2018; VI етап

22-31.10.2018

Детальний опис програми

6

Фонд ЄЕЗ

 

Фонд ЄЕЗ та Норвегії надає гранти на розвиток регіональної співпраці. Грантове фінансування можуть отримати проекти з транскордонного співробітництва, а також міжнародні проекти, покликані дати відповіді на загальноєвропейські виклики.

Пріоритетні сектори:

Кошти Фонду у розмірі 34,5 млн. євро направлені на підтримку співпраці у форматі обміну знаннями, найкращою практикою та налагодження потенціалу у всіх пріоритетних секторах ЄЕЗ та Норвегії «Гранти на 2014-2021 роки»:

 • Інновації, дослідження, освіта та конкурентоспроможність;
 • Соціальна інтеграція, працевлаштування молоді та скорочення бідності;
 • Навколишнє середовище, енергетика, зміна клімату та економіка низьких вуглецю;
 • Культура, громадянське суспільство, належне врядування та основні права та свободи;
 • Юстиція та внутрішні справи.
Загальний бюджет першого конкурсного відбору пропозицій – 15 млн. євро
Представники птріорітетних сфер Загальний бюджет:
15 млн EUR
01.07.2018 Детальний опис програми
7

Міжнародний фонд «Відродження»

Конкурс ідей для партнерства у краудфандінговій ініціативі «Культура. Спільнота»

   Пріоритет цього конкурсу – підтримка культурницьких ініціатив, які допомагають знайти порозуміння у суспільстві, залучають людей з різних середовищ та регіонів.  НУО  До 150 000 грн  Щомісяця протягом 2018 року  Детальний опис програми
8 Фонд Східна Європа ChildFund Deutschland e.V.
 

Фонд Східна Європа та німецька Громадська організація ChildFund Deutschland e.V. у співпраці з Kramatorsk Innovation Platform, що діє на базі ГО «Вільна Хата» та ГО «Українська Асоціація Фрілансерів», оголошують конкурс на розробку програми, організацію та проведення 2 молодіжних навчальних поїздок в межах України, метою яких є отримання знань та обмін досвідом у сфері соціального підприємництва та громадянської відповідальності. Конкурс проводиться в рамках проекту «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку», який є частиною програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», що втілюється за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини. Мета проекту – створити підґрунтя для розвитку соціального підприємництва у східних областях України задля поліпшення соціальної та економічної ситуації вразливих груп населення, об’єднуючи зусилля бізнесу, влади та місцевих громад. За результатами конкурсу будуть відібрані 2 громадські організації, кожна з яких на підставі підписаного договору отримає 1 грант на суму до 150 000 грн для організації та проведення 1 поїздки з обміну досвідом для молоді на тему соціального підприємництва та громадянської відповідальності. Аплікаційна форма, логічна модель проекту та бюджет (шаблони знаходиться за посиланням) повинні супроводжуватися наступними документами:

 • Детальна програма навчальних заходів та опис запропонованих місць проведення заходів.
 • Резюме ключових виконавців та тренерів
НУО 150 000 грн 14.05.2018 Детальний опис програми

Місцевий розвиток

 

Грантові програми:

Місцевий розвиток

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

Глобальний інноваційний фонд GIF

 

Глобальний інноваційний фонд є незалежною глобальної некомерційною організацією, яка інвестує в соціальні інновації, які спрямовані на поліпшення життя і можливості мільйонів людей в країнах, що розвиваються. Завдяки своїй програмі грантів вони шукають інноваційні рішення глобальних проблем в галузі розвитку, особливо для бідних і уразливих груп населення. GIF підтримує команди з соціальних підприємств, комерційних фірм, некомерційних організацій, державних установ і дослідників у всіх відповідних секторах.

Бізнес, органи

влади, НУО

від £30 000 до

£10 000 000

постійно діюча

Детальний опис програми

2

Центр «Тамариск»

 

Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» оголошує конкурс міні-грантів для НДО - учасників проекту «Зміцнення потенціалу громадських організацій у Центральній та Східній Україні» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії. Мета конкурсу - підтримка громадських ініціатив, спрямованих на поліпшення життя людей, демократичні зміни і розвиток місцевої громади.

НДО

до 52 000 грн

23.04.2018

Детальний опис програми

 

Медицина

 


Грантові програми:

Медицина

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

 

 

   

 

 

 

 

Молодіжні гранти


Грантові програми:

Молодіжні гранти

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

Рада Європи

Європейська молодіжна фундація

 

Відкрито конкурс на подачу заявок від неурядових організацій на отримання грантів від Європейської молодіжної фундації. Спільна рада з питань молоді Ради Європи прийняла рішення про те, що особлива увага при розгляді питань щодо виділення грантів буде приділена пілотним проектам українських громадських організацій або європейськими громадськими організаціями, які мають бажання співпрацювати з українськими громадськими організаціями у зазначених сферах. Запропоновані пілотні проекти:

 • повинні бути «інтервенційними», тобто їх діяльність повинна бути спрямована на соціальні зміни, які залучають молодь на місцевому рівні;
 • діяльність за проектом повинна мати чіткі зв’язки або вплив на місцевому рівні;
 • повинні бути розроблені на місцевому, регіональному або національному рівні (тобто міжнародні громадські організації не можуть подаватись на отримання гранту).

НУО

10 000 EUR

Постійно діюча

Детальний опис програми

2

 

Фонд Білла та Мелінди Гейтс, Фонд «Misk Foundation»

 

 

Фонд «Misk Foundation» спільно з Фондом Білла та Мелінди Гейтс оголошує набір заявок на програму «Активізація світового громадянства. Побудова нової генерації світових громадян для Глобальних Цілей». До участі у конкурсі грантів приймаються проекти молодих інноваторів, що мають на меті залучення молоді до світового громадянства та реалізації Цілей сталого розвитку. Розглядаються проектні пропозиції, які:

 • Надають підтримку та стимулюють активність молоді, яка позитивно вплине на одну чи більше з перших шести глобальних цілей.
 • Направлені на розширення інноваційних підходів.
 • Зосереджують увагу на вивченні та зборі даних щодо позитивної роботи із залучення молоді, ефективно виконуючи цю роботу.
 • Мають потенціал для масштабування та розповсюдження відповідної моделі, виходячи з розумних розмірів витрат. · Зосередженні на конкретній територіальній громаді. · Не мають жодних географічних обмежень щодо використання в подальшому іноваційної моделі. · Є цілковито онлайнові та технологічними / сумісні технології та особисті взаємовідносини / переважно офлайнові, з обмеженим використанням технологій.
 • Пояснюють, як запропоновані заходи призведуть до очікуваних результатів заснованих на досвіді та аналітичних даних
 • Наглядно демонструють, як запропонована концепція чи програма в майбутньому може досягти масштабів та глибини взаємодії з чітким набором вимірювань під час реалізації пілотній фази.
 • Описують інноваційний підхід, зафіксований концепцією. Первинний пілотний проект повинен протестувати концепцію в певному мінімальному масштабі, що дає дані, на основі яких можна буде прийняти рішення щодо майбутнього фінансування та поширення.

Приватні та громадські організації

До 100 000 доларів

02.05.2018

Детальний опис програми

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП