АПК

Грантові програми:

АПК

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

 1 USAID
 

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», запрошує малі і середні агропідприємства подавати заявки на одержання гранту, спрямованого на поліпшення існуючих або створення нових сучасних потужностей для переробки фруктів.

 

Мета гранту: pозширення ринків та обсягів збуту фруктів та продуктів їх переробки зі збільшеною доданою вартістю.

 

Конкретні цілі діяльності:

 1. Удосконалити існуючі або запровадити сучасні технології переробки фруктів, які забезпечують зменшення втрат та збільшення доданої вартості продукції у всьому ланцюгу постачання з врахуванням міжнародних стандартів НАССР ;
 2. Підвищити конкурентоспроможність фруктової продукції на внутрішньому та зовнішніх ринках;
 3. Збільшити обсяги експорту фруктів та продуктів їх переробки;
 4. Залучити додаткові інвестиції та/або кредити.
 МСБ  

До 3 000 000 гривень

 

18.01.2019

 Посилання на детальну інформацію
 2

USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»)

       
 

Надає гранти на впровадження місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ).

 

Мета, завдання і очікувані результати програми:

У рамках цієї грантової програми, проект «Агросільрозвиток», планує підтримати ініціативи з розвитку інвестиційних проектів у:

- Категорія 1: ОТГ у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Херсонській, Луганській, Миколаївській, Одеській і Запорізькій областях

- Категорія 2: ОТГ, які підписали Протоколи про наміри з проектом «Агросільрозвиток» з інших областей, або ОТГ, на території яких розташовані та здійснюють діяльність підприємства, які підписали Протокол про наміри з Проектом «Агросільрозвиток»

 

Завдання:

 1. Розвиток несільськогосподарського бізнесу, в тому числі вдосконалення надання комунально-побутових послуг (як приклад, розвиток туризму і гостинності, поводження із твердими побутовими відходами, швейні майстерні тощо).
 2. Розвиток аграрної маркетингової інфраструктури (як приклад, створення та/або оновлення потужностей для переробки місцевої сільськогосподарської продукції, виробництва місцевих продуктів харчування, створення та управління оптово-роздрібними та локальними ринками для збуту місцевої сільськогосподарської продукції, переробка відходів сільського господарства (зокрема, переробка відходів на тваринницьких фермах і комплексах) тощо).
 3. Впровадження енергоефективних технологій на території ОТГ (як приклад, розвиток зеленої енергетики, виготовлення альтернативного палива, застосування новітніх технологій (автоматизація виробництва, контроль використання ресурсів і ін. тощо).
 об’єднані територіальні громади  

Від 270 000 до 675 000 гривень

 

29.03.2019

(оцінка кожного місяця)
 Посилання на детальну інформацію

 

 Грантові програми:

Права людини та правосуддяКороткий опис Цільова аудиторія Сума гранту Дедлайн Посилання на детальну інформацію
1 Посольство Сполучених Штатів Америки
 

Посольство США запрошує українські неприбуткові та неурядов організації взяти участь у конкурсіпроектів Фонду сприяння демократії. Фонд підтримує проекти, які сприяють демократичним перетворенням та побудові громадянського суспільства в Україні. Заявки мають відповідати одному або декільком тематичним пріоритетам Фонду: розвиток громадянського суспільства; верховенство права та реформа в галузі права; прозорість органів влади; громадська підтримка освітніх ініціатив; вирішення конфліктів, зміцнення довіри та миру у суспільстві; права людини, у тому числі права меншин, ЛГБТ, людей з інвалідністю та жінок; громадянська освіта; розвиток виборчої системи; протидія торгівлі людьми.

ГО від 5 000 до 24 000 USD постійно діюча Детальний опис програми
2

UNDP

Проект «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні»
 

У рамках нового п’ятирічного проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії щороку підтримуватиме проекти та ініціативи організацій громадянського суспільства за результатами запрошень до подання проектних пропозицій.

Пріорітетні пропозиції:

- Пропонують більш ефективні шляхи використання вже існуючих методів діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади (наприклад, спрямовані на підвищення участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні та у процесі формування та використання коштів місцевих бюджетів; підтримку місцевих ініціатив, механізмів місцевої демократії, публічного контролю та підзвітності органів влади; розробку інноваційних інструментів стимулювання участі громадян; просування порядку денного реформ на регіональному рівні; залучення організацій громадянського суспільства у впровадження Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на обласному рівні;

- Використовують існуючі законодавчо-регуляторні рамки для створення нових майданчиків для діалогу, демонструючи при цьому сталість таких майданчиків;

- Пропонують реалістичні і продумані заходи в сфері адвокації і лобіювання для внесення змін в існуючі законодавчо-регуляторні рамки з метою поліпшення діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади.
НУО

до 30 000

USD

постійно діюча

(до 31.03.2022)
Детальний опис програми
3 ПРОГРАМА USAID «НОВЕ ПРАВОСУДДЯ»
 

Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує про початок прийому концепцій реалізації грантових проектів, які спрямовані на посилення ролі громадянського суспільства у процесі реформування судової системи, у тому числі від організацій громадянського суспільства (тут і надалі – «ОГС»), які співпрацюють з судами та установами судової, виконавчої та законодавчої гілок влади у впровадженні реформи.

НУО

Від 250 000 до 810 000 гривень

27.03.2019

Детальний опис програми
4

ФОНД ДЕМОКРАТІЇ ООН

 

Фонд підтримує проекти, що сприяють посиленню ролі громадянського суспільства, підтримують права людини, заохочують участь усіх соціальних груп в демократичних процесах.

Проекти повинні працювати в одній з цих сфер:

-     Права та розширення прав жінок / Гендерна рівність;

-     Громадська активність;

-     Верховенство права та права людини;

-     Залучення молоді;

- Зміцнення потенціалу громадянського суспільства для взаємодії з урядом;

-     ЗМІ та свобода інформації;

-     Інструменти для знань.

 НУО  

До 300 000 грн.

 

Постійно діюча

 Детальний опис програми
5

ПРООН

 

У рамках нового п’ятирічного проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії щороку підтримуватиме проекти та ініціативи організацій громадянського суспільства

Пріорітетні пропозиції:

- Пропонують більш ефективні шляхи використання вже існуючих методів діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади;

- Використовують існуючі законодавчо-регуляторні рамки для створення нових майданчиків для діалогу;

- Пропонують реалістичні і продумані заходи в сфері адвокації і лобіювання.

НУО До 30 000 доларів

Постійно діюча

до 31.03.2022
Детальний опис програми
6 Національний фонд підтримки демократії (NED)
 

NED зацікавлені в пропозиціях місцевих, незалежних організацій для безпартійних програм, які направлені на:

- Сприяння і захист прав людини та верховенства права;

- Підтримку свободи інформації та незалежних ЗМІ;

- Зміцнення демократичних ідей та цінностей;

- Сприяння підзвітності та прозорості;

- Зміцнення організацій громадянського суспільства;

- Зміцнення демократичних політичних процесів та інститутів;

- Сприяння громадянській освіті;

- Підтримку вирішення демократичних конфліктів;

- Сприяння свободі об'єднань;

- Зміцнення широкомасштабної ринкової економіки.
НУО

Середній розмір фінансування 50 000 доларів

 

Постійно діюча

 Детальний опис програми
7 ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ДЕМОКРАТІЇ
 

Надає підтримку організаціям, неформальним платформам та окремим активістам, діяльність яких спрямована на розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства. Мета – розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства у країнах, охоплених Європейською політикою сусідства.

Фіз. Особа, Громадська організація, ЗМІ

від 10 000 до 150 000 євро

Постійно діюча

Детальний опис програми
8 Посольство Королівства Нідерландів
 

Посольство Королівства Нідерландів запрошує українські організації, що працюють в сфері захисту прав людини, взяти участь у конкурсі проектів у рамках Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Нідерландів.

 

Пріоритетні напрямки на 2019 рік:

-   Сприяння свободі зібрань, свободі слова та свободі вираження поглядів;

-   Підтримка роботи правозахисників;  

- Протидія дискримінації та насильству, зокрема – щодо релігійних груп, національних меншин, жінок та ЛГБТІ.

-  Боротьба з безкарністю та забезпечення доступу до правосуддя.
НУО

Від 1 000 000 до 2 000 000 гривень

 

25.02.2019

 

Детальний опис програми

 

Енергоефективність та навколишнє середовище

 

Грантові програми:

Енергоефективність та навколишнє середовище

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

FASEP

 

FASEP «Дослідження» – фінансування надається для проведення техніко-економічного обгрунтування (ТЕО) або технічної допомоги.

Проекти, що можуть фінансуватися: Проекти інфраструктури в рамках стратегій розвитку, що реалізуються органами місцевої влади, та до яких можуть залучатися французькі підприємства (виробники обладнення, інженери, розробники, тощо).

FASEP «Зелена інновація» – фінансування надається на реалізацію інноваційних проектів, пов’язаних із охороною навколишнього середовища, та проектів сталого розвитку.

Проекти, що можуть фінансуватися: Проекти інфраструктури в рамках стратегій розвитку, що реалізуються органами місцевої влади, та до яких можуть бути використанні французькі «зелені» та інноваційні технології.

органи влади

від 150 000 до

600 000 EUR

постійно діюча

 Детальний опис програми

2 Greencubator
 

Розпочато прийом заявок на участь в програмі «Кліматичні Інноваційні Ваучери».

Українські приватні компанії, що працюють на ринку не менше одного року, можуть подавати заявки до 1 лютого 2019 року включно. Однак п’ята, додаткова хвиля, відрізняється від попередніх етапів. Програма реалізується за принципом співфінансування: грант покриває більшу частину (до 80%) витрат на впровадження кліматичної розробки згідно поданого проекту. Це означає, що компанія-отримувач ваучеру також здійснює частину необхідних інвестицій у розмірі не менше 25% від суми гранту. При цьому, сам грант для переможців п’ятої хвилі становитиме не більше 20 000 євро.

МСБ

До 20 000 євро

01.02.2019

Детальний опис програми

3

Кліматично-мистецькі лабораторії 

       
  Проект націлений на пошук нових ідей та способів взаємодії митців, активістів і науковців України задля привернення уваги суспільства до зміни клімату.У форматі кліматично-мистецьких лабораторій, проект заохочуватиме, надаватиме простір та (інтелектуальні) інструменти для мистецько-активістських та мистецько-наукових співпраць та експериментів.
Проект відбуватиметься у три стадії:
1. Восьмиденна резиденція в Карпатах (7-15 березня 2019)
2. Тандемна робота (березень – квітень)
3. Виставка тандемних робіт Києві, Чернівцях та Полтаві (травень).
Для митців, активістів і науковців України Не вказано 20 січня 2019 р. Детальний опис програми

 

Грантові програми:

Соціально-культурний розвиток

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

Посольство Японії в Україні

Грантова допомога по проектах людської безпеки програми «КУСАНОНЕ»

 

За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, початковим школам, науково-досліджувальним інститутам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги задля здійснення проектів розвитку цих організацій. Наявність коштів програми Кусаноне у кожній окремій країні забезпечується Офіційною Допомогою Розвитку (ОДР) разом із новітніми видами співробітництва, що впливатимуть на добробут суспільства.

СФЕРА ПРОЕКТІВ

Всі проекти розвитку малого масштабу мають право на фінансування за програмою Кусаноне. Однако соблива увага буде приділятися у таких сферах: медична допомога, освіта, спорт, допомога, надання допомоги прошарку населення, що терпить нужду, суспільний добробут, навколишнє середовище.

Некомерційні організації

10 000 євро

постійно діюча

Детальний опис прогами

2

USAID

 

Конкурс заявок в рамках програми «Відкриті двері» для підтримки короткострокових ініціатив організацій громадянського суспільства. Цей конкурс проводиться в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Міжнародною організацією Пакт.

Метою Програми є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Заходи та види діяльності можуть включати наступні сфери (не обмежуючись ними): реагування на непередбачувані виклики під час розробки політик; міжрегіональні обміни; організація заходів та участь у заходах;

 НУО  до 20 000 USD  постійно діюча  Детальний опис програми
3 Culture Bridges
 

Програма Culture Bridges підтримує розвиток професіоналів в українському культурному та креативному секторах, та сприяє їхній співпраці з організаціями та окремими особами в ЄС. Сulture Bridges фінансується Європейським Союзом та реалізується Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

Гранти надаватимуться у всіх трьох категоріях. Проекти міжнародної мобільності фінансують поїздки до країн ЄС (і навпаки) до 4 000 євро. Проекти національної співпраці надають фінансування до 10 000 євро на реалізацію спільних проектів українських інституцій із щонайменше двох несуміжних областей України. Проекти міжнародної співпраці підтримують спільні проекти культурних операторів з України та країн ЄС грантами до 50 000 євро.

 Організації громадянського суспільства, державного сектору та приватних організацій (також і прибуткових), що працюють у культурному та творчому секторах

Проекти міжнародної мобільності - до 4 000 євро.

Проекти національної співпраці - до 10 000 євро

Проекти міжнародної співпраці - до 50 000 євро.
 

Кінцевий термін подання заявки на гранти міжнародної мобільності — 9 січня 2019 року,

на проекти національної та міжнародної співпраці — 31 січня 2019 року.
 

Детальний опис програми

 

Місцевий розвиток

 

Грантові програми:

Місцевий розвиток

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

Глобальний інноваційний фонд GIF

 

Глобальний інноваційний фонд є незалежною глобальної некомерційною організацією, яка інвестує в соціальні інновації, які спрямовані на поліпшення життя і можливості мільйонів людей в країнах, що розвиваються. Завдяки своїй програмі грантів вони шукають інноваційні рішення глобальних проблем в галузі розвитку, особливо для бідних і уразливих груп населення. GIF підтримує команди з соціальних підприємств, комерційних фірм, некомерційних організацій, державних установ і дослідників у всіх відповідних секторах.

Бізнес, органи

влади, НУО

від £30 000 до

£10 000 000

постійно діюча

Детальний опис програми

2 ІСАР Єднання Платформа "Маркетплейс" Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
 

Гранти з організаційного розвитку ОГС надаються на конкурсній основі у межах проекту «Платформа розвитку громадянського суспільства» (далі Платформа Маркетплейс), який впроваджується завдяки фінансуванню Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Розгляд заявок Відбірковою Комісією відбувається щомісяця. Про дату наступного засідання

НУО Не вказано

Постійно діючий.

Розгляд щомісяця

Детальний опис програми
3 ПОСОЛЬСТВО СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ        
 

Посольство США запрошує незалежні засоби масової інформації (друковані, радіо, телевізійні та електронні) подавати заявки на конкурс Фонду розвитку українських ЗМІ.

Кошти фонду спрямовані на підтримку вільних і незалежних ЗМІ в Україні та допомогу українським журналістам, медіа-організаціям і недержавним організаціям, які працюють над проектами, пов’язаними з медіа.

Пріоритети Фонду розвитку ЗМІ спрямовані на:

 1. Підвищення якості журналістської освіти шляхом:

- проведення практичних тренінгів для студентів факультетів журналістики;

- організації стажувань для студентів у провідних національних та регіональних ЗМІ;

- залучення студентів до міжрегіональних студентських обмінів;

- та ін.

 

НУО, ЗМІ

 

До 24 000 доларів

 

Постійно діюча

 Детальний опис програми
4 Програми «U-LEAD з Європою»
 

Учасники отримають підтримку у створенні та модернізації Центрів надання адміністративних послуг у громадах Фаза Впровадження реалізується у чотири раунди, до 150 учасників у кожному.

Можуть брати участь органи місцевого самоврядування:

 1. Об’єднаних територіальних громад (далі - ОТГ) чисельністю від 5 000 до 50 000 мешканців, в яких відбулись перші вибори.
 2. ОТГ з чисельністю від 5 000 до 50 000 мешканців, в яких не відбулись перші вибори - для отримання інституційної, матеріальної та спеціальної допомоги (окрім мобільного ЦНАП);
 3. Територіальних громад з чисельністю мешканців від 5 000 до 50 000, які згідно з перспективним планом є адміністративним центром майбутньої ОТГ
 4. ОТГ з чисельністю мешканців понад 50 000 - для отримання інституційної та матеріальної підтримки.
 5. Територіальних громад (без обмежень щодо чисельності населення), які є ініціатором співробітництва територіальних громад у сфері адміністративних послуг відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад»

ПОДАЧА ЗАЯВКИ

 

Інституційна та матеріальна допомога

 

ОТГ

 

31.01.2019

 Детальний опис програми

 

Медицина

 


Грантові програми:

Медицина

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

   
           

 

Молодіжні гранти


Грантові програми:

Молодіжні гранти

Короткий опис

Цільова аудиторія

Сума гранту

Дедлайн

Посилання на детальну інформацію

1

Рада Європи

Європейська молодіжна фундація

 

Відкрито конкурс на подачу заявок від неурядових організацій на отримання грантів від Європейської молодіжної фундації.  Запропоновані пілотні проекти:

 • повинні бути «інтервенційними», тобто їх діяльність повинна бути спрямована на соціальні зміни, які залучають молодь на місцевому рівні;
 • діяльність за проектом повинна мати чіткі зв’язки або вплив на місцевому рівні;
 • повинні бути розроблені на місцевому, регіональному або національному рівні (тобто міжнародні громадські організації не можуть подаватись на отримання гранту).

НУО

10 000 EUR

Постійно діюча

Детальний опис програми

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я