2012

І місце - Губська Євгенія, учениця 10 класу Мельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Валківського району
ІІ місце - Ковач Богдана, учениця 10 класу Солоницівської гімназії №3 Дергачівського району
ІІІ місце - Натолока Аліна, учениця 11 класу Гаврилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Барвінківського району
Спеціальний диплом газети «Слобідський край» - Азізян Микита, учень 5 класу Харківського ліцею № 107

Кращий індивідуальний графічний твір «Моя громада»:

І місце - Сухоручко Марія, учениця 10 класу Ізюмської загальноосвітньої школи Борівського району
ІІ місце - Бресловець Галина, учениця 9 класу Старомерчицької загальноосвітньої школи Валківського району
ІІІ місце - Жихарський Віталій, учень 7 класу Цупівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Дергачівського району
Спеціальний приз газети «Місцеве самоврядування» - Кашпур Олена, учениця студії образотворчого мистецтва Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості, м. Первомайський
Спеціальний приз газети «Місцеве самоврядування» - Плахотіна Альона, учениця 11 класу Солоницівської гімназії №3 Дергачівського району
Диплом лауреата – Гнатовський Станіслав, учень 2 класу Підвисочанської загальноосвітньої школи Борівського району
 
Краща індивідуальна письмова робота на тему: «Яке місцеве самоврядування нам потрібно?»:

І місце - Шелехань Тетяна, студентка 4 курсу Харківського національного університету будівництва та архітектури
ІІ місце - Шаповалов Максим, студент 1 курсу Харківського національного економічного університету
ІІІ місце - Стешенко Любов, студентка 3 курсу Інституту підготовки слідчих кадрів МВС України Національного університету «Юридична академія України імені Я.Мудрого»
Спеціальний приз газети «Місцеве самоврядування» - Гончаренко Сергій, студент 1 курсу Харківського національного університету сільського господарства ім. П.Василенка
Спеціальний приз газети «Місцеве самоврядування» - Приходько Лайма, студентка 2 курсу Харківського коледжу текстилю та дизайну
Диплом Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні отримують:
Новак Анна – студентка 5 курсу Національного університету «Юридична академія України імені Я.Мудрого»
Семка Михайло - студент 5 курсу Національного університету «Юридична академія України імені Я.Мудрого»

Олімпіада з питань теорії та практики організації місцевої влади:

І місце - Жук Олександр, учень 10 класу Борівської загальноосвітньої школи №1 ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника Борівського району
ІІ місце - Грабар Любов, учениця 10 класу Борівської загальноосвітньої школи №1 ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника Борівського району
                   Сирова Катерина, учениця 11 класу Артемівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад  – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Печенізького району
ІІІ місце - Мельник Андрій, учень 10 класу Гришивської загальноосвітньої школи Сахновщинського району

Краща колективна письмова робота на тему: «Ми знаємо, як це зробити!»:

І місце - Власенко Оксана та Кібіткіна Марія, студентки 3 курсу Харківської гуманітарно-педагогічної академії
ІІ місце - Шпонда Вікторія та Ус Алла, студентки Національного технічного університету «ХПІ»
 
Брейн-ринг серед студентських команд на знання українського та європейського законодавства у сфері місцевого самоврядування:

І місце –команда «МЕРС» Харківського національного університету внутрішніх справ
ІІ місце – команда «Лекс» Харківського національного педагогічного університету ім. Г.Сковороди

2013

Кращий індивідуальний графічний твір «Моя громада»:

І місце – Цапкова Владислава Геннадіївна, учениця 9 класу Харківської загальноосвітньої школи №167
ІІ місце – Соловйова Євгенія Олексіївна, учениця Харківської гімназії №6
ІІІ місце – Решетняк Олексій, учень 8 класу Харківської загальноосвітньої школи №57
 
Кращий індивідуальний письмовий твір на тему «Що таке місцеве самоврядування?»:

І місце – Гаврильченко Євгенія Павлівна, учениця 11 класу Первомайської ЗОШ №7 Первомайського району Харківської області
ІІ місце – Гарус Анна Григорівна, учениця 11 класу Андріївської ЗОШ Балаклійського району Харківської області
ІІІ місце – Ковальов Микита Сергійович, учень 10 класу Харківської спеціалізованої школи №109

Олімпіада з питань теорії та практики організації місцевої влади:

І місце – Шумейко Анастасія, учениця 9 класу Харківської гімназії № 163
ІІ місце – Міхалап Вікторія Дмитрівна, учениця 10 класу Харківської загальноосвітньої школи № 151
ІІІ місце – Кануннікова Катерина Андріївна, учениця 10 класу Харківської загальноосвітньої школи № 68
 
Краща індивідуальна письмова робота на тему: «Яке місцеве самоврядування нам потрібно?»:

І місце – Насіров Тофіг Тахір Огли, студент факультету права та масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ
ІІ місце – Войкова Олександра Олександрівна, студентка 3 курсу Лозівської філії Харківського автомобільно-дорожнього технікуму
ІІІ місце – Колісник Віта Юріївна, студентка 1 курсу магістратури 1 групи факультету "Облік та аудит" Харківського національного економічного університету

Краща колективна письмова робота на тему: «Ми знаємо, як це зробити!»:

І місце – учні старших класів Мереф'янської ЗОШ I-III ступенів Харківської районної ради Харківської області , члени учнівської організації "АМОРЕ" (Асоціація молодих реформаторів)
ІІ місце – Студенти факультету менеджментуХНУМГім. Бекетова (Штонда Оксана Володимирівна, Шило Юлія Юріївна, Олейник Анна Олександрівна, Мозгова Ірина Євгенівна)
ІІІ місце – учні 11 класу Попівської ЗОШ I-III ступенів Красноградського району Харківської області

Брейн-ринг серед студентських команд вузів України на знання українського законодавства у сфері місцевого самоврядування:

І місце – Команда «Комільфо» Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія» (Боровський Ярослав, Живолуп Євгенія, Пилипенко Станіслав, Процевський В’ячеслав, Хлопова Олена, Чередниченко Кирило)
ІІ місце – команда «Громада» факультету права та масових комунікацій Харківського національного університету внутрішніх справ (Гур’єва Христина, Герасименко Ольга, Скляр Олена, Шевченко Владислав, Лишиченко Еліонора, Буря Ілона)

2015

У номінації «Кращий індивідуальний графічний твір «Моя громада» перемогли:

3 місце – Єгорова Валерія, учениця 5 класу Харківської загальноосвітньої школи № 58;

2 місце – Малік Алі та Майя Алі, дитячий сад № 112, м. Харків;

1 місце – Куцин Андрій, учень 7 класу Харківської загальноосвітньої школи №85.

У номінації «Кращий індивідуальний письмовий твір на тему «Що таке місцеве самоврядування?» переможцями стали:

3 місце – Міщенко Юлія, учениця 11 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Балаклійського району Харківської області;

2 місце – Гарькавець Марина, учениця 9 класу Харківської загальноосвітньої школи № 167;

1 місце – Тарасенко Любов, учениця 10 класу Петропавлівської загальноосвітньої школи Куп'янської районної ради.

У номінації «Краща індивідуальна письмова робота на тему: «Яке місцеве самоврядування нам потрібно?» найкращі роботи представили:

3 місце – Доценко Андрій, учень 9 класу Харківської загальноосвітньої школи № 35;

2 місце – Виноградова Ганна, студентка 1 курсу Харківського національного економічного університету  ім. Семена Кузнеця;

1 місце – Халімонова Анастасія, учениця 9 класу Харківської загальноосвітньої школи № 100 ім. Антона Семеновича Макаренка.

 

2016

 

Переможцями та призерами Конкурсу по номінаціях визнано: 

- Кращий індивідуальний графічний твір «Моя громада»

1 місце – Іванищіва Лілія Іванівна, учениця 9 класу Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківського району Харківської області

2 місце – Даценко Поліна, вихованка гуртка "Дитячий театр" Чугуївського районного Центру дитячої та юнацької творчості

3 місце – Щербак Софія Андріївна, учениця 8 класу Хорошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області 

 

- Кращий індивідуальний письмовий твір на тему «Що таке місцеве самоврядування?»

1 місце – Голякович Єлизавета Миколаївна, учениця Червонохвильського НВК Великобурлуцької районної ради Харківської області

2 місце – Гевко Ольга Ярославівна, учениця 8 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області

3 місце – Калашник Денис Олегович, учень 11 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Балаклійської районної ради Харківської області

 

- Краща індивідуальна письмова робота на тему: «Яке місцеве самоврядування нам потрібно?»

1 місце – Мелкумян Каріна Артемівна, учениця 10 класу Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Ізюмської міської ради Харківської області

2 місце – Собко Єлизавета Миколаївна, учениця 11 класу Колонтаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області

3 місце – Бовкун Катерина Сергіївна, учениця 10 класу Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Ізюмської міської ради Харківської області

 

- Краща колективна письмова робота на тему: «Ми знаємо, як це зробити!»

1 місце – Угодіна Анастасія Максимівна, Шинкар Єлизавета Євгеніївна, вихованці гуртка "Граматика ефективного спілкування" Чугуївського будинку дитячої та юнацької творчості Чугуївської міської ради Харківської області

2 місце – Шаповалова Альбіна Олександрівна, Труш Анна Григорівна, Зінець Дар'я Сергіївна, Вовк Марія Андріївна, Чміль Данило Євгенійович, Шведов Максим Володимирович, члени гуртка "Основи учнівського самоврядування" Близнюківського будинку дитячої та юнацької творчості Близнюківської районної державної адміністрації

3 місце – Тарасенко Марія Вадимівна, Тарасенко Любов Вадимівна, учениці 11 класу Петропавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Куп'янської районної ради Харківської області

 

Брейн-ринг серед студентських команд вузів Харківської області на знання українського законодавства у сфері місцевого самоврядування 

1 місце – Команда «Домкрат Гагаріна» (КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»)

Капітан – Бобров Владислав Дмитрович

Чепель Дмитро Леонідович, Яременко Валерій Сергійович, Кальницький Руслан Сергійович, Моісєєв Антон Валерійович, Пугачов Денис Олегович 

2 місце – Команда «Casus belli» (Харківський університетський ліцей)

Капітан – Кривоносов Анатолій Анатольєвич

Кулініч Владіслава Олегівна, Ємельницький Єгор Сергійович, Остапчук Владіслав Валерійович, Григоров Єгор Юрійович, Стукалкіна Діана Сергіївна 

3 місце – Команда «Альфа» (ХНУ ім.В.Н. Каразіна)

Капітан – Колінько Роман Сергійович

Годунов Віталій, Олійник Ярослава, Явкун Олег, Бардакова Анастасія, Загинайло Ігор, Роскошний Ілля, Берлізева Юлія.

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів