Новини конкурсу

З метою сприяння територіальним громадам сіл, селищ, міст Харківської області у вирішенні місцевих проблем соціально-економічного характеру, створення умов для підвищення активності громад, відповідно до Комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області» починаючи з 2012 року проводиться обласний конкурс мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
У Харківському районі в селищі Покотилівка відбулось відкриття мініпроєкту «Майстерня професій», реалізованого в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
На Первомайщині успішно реалізовано мініпроєкт обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». Сертифікат, що підтверджує успішну реалізацію проєкту активним членам громади вручив голова районної ради Володимир Татаренков.
В Близнюківському районі реалізовано мініпроєкт «Вічна пам’ять загиблим, вічна шана живим» – переможець обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».
За участю депутата Харківської обласної ради Ісламова Вісхана та Ізюмського міського голови Валерія Марченко на Ізюмщине відкрито мініпроєкт «Нам сміливим і сильним, і спритним, зі спортом завжди по дорозі!», який став переможцем обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».
Депутат Харківської обласної ради Геннадій Мацегора привітав громаду селища Ківшарівка, що Куп’янщині з успішно впровадженими мініпроєктами – переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє».
Сьогодні відбулися презентації останніх трьох мініпроєктів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», які були реалізовані у закладах освіти Борівського району. Привітала ініціативні групи із успішною реалізацією ініціатив начальник Управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Кулик.
В селі Степанки було реалізовано мініпроєкт, який став переможцем обласного конкурсу розвитку громад «Разом в майбутнє». Завдяки впровадженню цього проєкту проведено реконструкцію вуличного освітлення по трьом вулицям (Прудова, Степна, Тиха) з використанням нового підходу до оновлення мережі зовнішнього освітлення.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я