Новини конкурсу

Голова Печенізької районної ради Лариса Ярова взяла участь у відкритті чергового успішно реалізованого мініпроєкту на базі Печенізького центру дитячої та юнацької творчості.
Сьогодні на Куп’янщині мешканців селища Ківшарівка із успішним впровадженням мініпроєктів – переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» привітали депутати Харківської обласної ради Вячеслав Чигрінов та Геннадій Мацегора.
1 жовтня 2019 року голова районної ради Лариса Ярова відкрила мініпроєкт «Заради здоров’я людей», реалізований в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». На базі комунальної установи «Печенізький територіальний центр соціального обслуговування Печенізької районної ради Харківської області» обладнали кімнату для реабілітації та оздоровлення громадян.
У Балаклійському районі відбулося урочисте відкриття трьох мініпроєктів – переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Сертифікат, що засвідчує успішну реалізацією ініціативи громади вручив депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна.
Громаду Чугуївського району із успішною реалізацією трьох мініпроєктів – переможців обласного конкурсу розвитку громад «Разом в майбутнє» привітали депутати Харківської обласної ради В’ячеслав Коростельов та Дмитро М’який.
На Чугуївщині громада Зарожненської сільської ради презентувала успішно реалізований мініпроєкт «Сільський КІНОБУМ», що було впроваджено у рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Громада села Петропавлівка презентувала успішно впроваджений мініпроєкт обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Участь у заході взяла депутат Харківської обласної ради Тетяна Головаш.
У Близнюківському районі, за участі депутата Харківської обласної ради Федора Савченка та голови Близнюківської районної ради Володимира Бреуса презентовано перші чотири мініпроєкти – переможці обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» в 2019 році.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я