Новини конкурсу

11 жовтня в Печенізькому районі відбулося урочисте відкриття міні-проекту «Садочок моєї мрії», реалізованого в рамках участі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». В урочистих заходах взяли участь депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров та голова Печенізької районної ради Лариса Ярова.
11 жовтня на Ізюмщині розпочалися урочисті з нагоди відкриття міні-проектів переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Участь у заході взяв депутат Харківської обласної ради Вісхан Ісламов.
На території Краснокутського району за участю депутата Харківської обласної ради Миколи Пушкаря відбулися чергові заходи з нагоди впровадження реалізованого міні-проекту розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
10 жовтня на Дергачівщині розпочалися урочисті з нагоди відкриття міні-проектів переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Участь у заході взяла депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад області Людмила Гасан.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, перебуваючи у Золочівському районі, відвідав село Світличне, де громада представила міні-проект реалізований в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє».
Нещодавно у Куп’янську відбулось урочисте відкриття поданого громадською організацією «Куп’янськ – наш рідний дім» міні-проекту «Відкрий для себе рідне місто», який став переможцем Харківського обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».З цією подією місцеву громаду щиро привітав депутат Харківської обласної ради Геннадій Мацегора.
Гасло цьогорічного конкурсу – якісні проекти, з комплексним підходом до вирішення проблемних питань.
На території Краснокутського району відбулося урочисте відкриття двох об’єктів-переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У заходах взяли участь депутати Харківської обласної ради Тетяна Біловол та Микола Пушкар.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП