Новини конкурсу

У Нововодолазькому районі презентовано чотири успішно реалізовані міні-проекти – переможці конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». Участь у заході взяв заступник начальника управління, начальника відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Мороз.
З нагоди Дня місцевого самоврядування на Золочівщині відбулися урочистості в яких взяв участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, депутат обласної ради Віктор Бєлінський, керівники району, депутати місцевих рад, мешканці Золочівщини.
У Барвінківському районі презентовано дев’ять проектів-переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
В комунальному закладі «Русько-Лозівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області відбулося відкриття міні-проекту, що став переможцем обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2018 році.
У Богодухівському районі в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» презентовано міні-проект «Спорт і відпочинок поруч». З успішною реалізацією проекту громаду привітав депутат Харківської обласної ради Микола Пушкар.
Шарівська селищна рада Богодухівського району Харківської області завершила реалізацію міні проекту «З чистої криниці напитися водиці» в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
У Вовчанському районі розташовується унікальна для сільської місцевості Харківщини споруда, яка є пам’яткою архітектури ХХ століття у стилі конструктивізму – це будинок культури ім. Т. Г. Шевченка. У цьому році завдяки обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» було закінчено один із заходів поетапного відновлення пам’ятки архітектури.
У Богодухівському районі відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття міні-проекту «За крок до європейського села» – переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я