УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА  КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ  НАУКИ,  ОСВІТИ ТА ДУХОВНОСТІ

61200, м.Харків , МСП                                                  

вул. Сумська, 64, тел. 700-53-29 

__________________№_________________

На № _______________________________

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії

від 19 лютого, 14.00

 1. Про звіт голови обласної ради про свою діяльність.
 2. Про проект рішення обласної ради „Про виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку Харківської області й делегованих обласною радою повноважень за 2018 рік”.
 3. Про проект рішення обласної ради „Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 575-VII (зі змінами)”.
 4. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2019 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 832-VIІ”.
 5. Про проект рішення обласної ради „Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік”.
 6. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до рішення обласної ради від 06 грудня 2018 року № 848-VIІ «Про обласний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього ”.
 7. Про проект рішення обласної ради „Про виконання обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 19 грудня 2013 року № 885-VI (зі змінами)”.
 8. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2019 - 2023 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 06 грудня 2018 року № 817-VII, затвердження порядків призначення та виплати обласних стипендій та визнання Порядку, затвердженого рішенням обласної ради від 27 серпня 2015 року № 1279-VI, таким, що втратив чинність”.
 9. Про проект рішення обласної ради „Про затвердження Порядків використання коштів обласного бюджету для компенсації 50% вартості проїзду у метрополітені м. Харкова студентів та учнів окремих закладів освіти та про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень обласної ради.
 10. Про проект рішення обласної ради „Про звільнення Городецького Сергія Леонідовича з посади начальника КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ "ПАТРІОТ" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"”.
 11. Про проект рішення обласної ради „Про призначення Городецького Сергія Леонідовича на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ “ПАТРІОТ”» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ”.
 12. Про проект рішення обласної ради „Про повторне оголошення конкурсу на посаду директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПАЛАЦ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ»”.
 13. Про проект рішення обласної ради „Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатку до рішення обласної ради від 30 серпня 2018 року № 801-VІI (зі змінами)”.
 14. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до додатку 1 «Перелік суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» та додатку 2 «Перелік орендованих цілісних майнових комплексів та структурних підрозділів, майно яких знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» до рішення обласної ради від 03 квітня 2007 року № 219-V (зі змінами)”.
 15. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 30 серпня 2018 року № 793-VII, та додатку 3 до цього Положення”.
 16. Про аналітичну довідку щодо результатів фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ. міст області за 9 місяців 2018 року
 17. Про погодження списку осіб, які пропонуються для зарахування до кадрового резерву на посаду керівника комунального закладу «обласна спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів «обдарованість»  харківської обласної  ради».
 18. Про погодження списку  осіб, які пропонуються для зарахування  до кадрового резерву  на посаду керівника комунального закладу «харківський спеціальний навчально-виховний комплекс харківської обласної  ради».
 19. Про погодження списку  осіб, які пропонуються для зарахування  до кадрового резерву  на посаду керівника  комунального закладу «харківська обласна станція юних туристів» харківської обласної  ради.
 20. Про погодження списку  осіб, які пропонуються для зарахування  до кадрового резерву  на посаду керівника  комунального закладу «харківський спеціальний навчально-виховний комплекс №8» харківської обласної  ради.
 21. Про погодження списку осіб, які пропонуються для зарахування до кадрового резерву на посаду керівника комунального закладу «богОдухівський спеціальний навчально-виховний комплекс» харківської обласної ради.
 22. Про проект рішення обласної ради „Про звіти постійних комісій обласної ради про роботу”.
 23. Про листи, що надійшли стосовно порушення клопотання щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я