Новини районних рад

Коломацький
У Коломацькій селищній раді відбулася урочиста презентація двох реалізованих міні-проектів, що стали цьогорічними переможцями обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Куп'янський
У Ківшарівці, що на Куп’янщині, відбулася презентація міні-проекту переможця обласного конкурсу “Разом в майбутнє” під назвою “В сухій оселі і життя веселе — продовження”.
Печенізький
У Печенізькому районному Будинку культури відбувся фінальний етап конкурсу «Наш співак». Участь у святковому заході взяла голова районної ради Лариса Ярова.
Балаклійський
Голова постійної комісії Харківської обласної ради Людмила Немикіна днями з робочим візитом побувала у Балаклійському районі, де привітала випускників школи №2.
Красноградський
Напередодні професійного свята працівників галузі охорони здоров'я, у Красноградському районному Будинку культури відбулися урочистості. Привітати медиків зі святом прийшов депутат Харківської обласної ради Максим Колінько.
Красноградський
У Красноградському районному Будинку культури відбувся урочистий захід до професійного свята працівників галузі охорони здоров'я. Привітати медиків зі святом прийшли депутат Харківської обласної ради Максим Колінько та голова районної ради Володимир Птишник.
Чугуївський
7 червня у Чугуєві в КЦ «Імідж» відбулась церемонія нагородження переможців 1-го Міжнародного відкритого конкурсу-виставки дитячої творчості «Рєпін об’єднує світ» та відкрилася виставка робіт юних художників.
Печенізький
6 червня 2019 року депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації Олександр Гусаров провів черговий прийом громадян в Печенізькому районі.
Зміївський
3 червня на особистому прийомі до депутата Харківської обласної ради, голови постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму Валерії Мураєвої звернулося 13 жителів Зміївського та Харківського районів.
Балаклійський
1 червня у парку Соцмістечка у Балаклії відбувся святковий концерт “Щасливе дитинство”. Урочисте відкриття свята почалося привітальними словами депутата Харківської обласної ради Людмили Немикіної та Балаклійського міського голови Івана Столбового.
Зміївський
У Харківській області пройшла ціла низка заходів, присвячених Дню захисту дітей, і в багатьох з них депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму Валерія Мураєва взяла безпосередню участь.
Красноградський
Останній дзвоник – велике загальношкільне свято, яке підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.
Балаклійський
До загальноосвітньої школи №1 на урочисту лінійку з нагоди свята останнього дзвоника завітала голова постійної комісії Харківської обласної ради Людмила Немикіна та привітала учнів і вчителів із завершенням навчального року.
Балаклійський
Голова постійної комісії Харківської обласної ради Людмила Немикіна сьогодні з робочим візитом побувала у Балаклійському районі, де привітала дошкільнят дитячого садочку №7.
Зміївський
Останній дзвоник пролунав для цьогорічних випускників Роганського аграрного ліцею. У святковій церемонії взяла участь депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму Валерія Мураєва.
Красноградський
303-річницю із дня заснування села відзначили мешканці Миколо-Комишуватої, що на Красноградщині. Депутат Харківської обласної ради Максим Колінько та голова районної ради Володимир Птишник привітали жителів села зі святом.
Балаклійський
9 травня в місті Балаклія на Алеї слави до обеліску та Вічного вогню, вшанувати загиблих у роки війни, прийшли депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна та Балаклійський міський голова Іван Столбовий, ветерани, представники трудових колективів підприємств, установ, організацій, учнівська молодь та громадськість міста.
Печенізький
За доброю традицією щорічно напередодні святкування Дня Перемоги та Дня пам’яті й примирення депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров відвідує ветеранів та учасників бойових дій Другої Cвітової війни, які проживають на території Печенізького району.
Зміївський
Святкову атмосферу для вихованців Зміївського НВК №1 вже багато років створює голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту, культури і туризму Валерія Мураєва.
Чугуївський
У чистий четвер у місті пройшов традиційний третій Фестиваль писанок.
Печенізький
19 квітня депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації Олександр Гусаров провів черговий особистий прийом громадян в Печенізькому районі.
Куп'янський
Конкурсу дитячого малюнка «Великодній дивосвіт», який вже третій рік поспіль проводиться у Куп’янському палаці культури імені В.І. Кошелєва, відбувся 20 квітня.
Чугуївський
Місто матиме змогу заощаджувати на витратах на теплозабезпечення двох навчальних закладів – загальноосвітньої школи №1 та навчально-виховного комплексу №8. Підписання енергосервісних договорів між Управлінням освіти Чугуївської міської ради та представниками енергосервісної компанії відбулось під час наради з міським головою Галиною Мінаєвою 5 квітня.
Печенізький
За ініціативи голови Печенізької районної ради Лариси Ярової на базі Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського відбувся тренінг "Європа і ти", який був організований і проведений ГО «Платформа Публічної Дипломатії» за підтримки Фонду Конрада Аденауера (Німеччина).
Зміївський
Майже дев’яносто талановитих дітей з багатодітних родин зібрав цьогорічний обласний етап Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини», організатором якого виступає Всеукраїнський союз жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я