Новини районних рад

Сахновщинський
До депутата звернулися громадяни щодо низки питань.
Зміївський
Голова постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту і туризму Валерія Мураєва провела черговий особистий прийом громадян Зміївського та Харківського районів.
Печенізький
Депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації Олександр Гусаров 7 липня провів черговий прийом громадян в Печенізькому районі.
Зміївський
8 липня депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму Валерія Мураєва взяла участь в масштабному Зміївському етно-фестивалі, присвяченому дню Івана Купала
Печенізький
Участь в урочистому заході взяла голова районної ради Лариса Ярова
Зміївський
Депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму Валерія Мураєва взяла участь в мітингу, присвяченому Дню скорботи і пам'яті жертв Другої світової війни, що відбувся у Зміївському районі.
Печенізький
Депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації Олександр Гусаров провів особистий прийом громадян в Печенізькому районі.
Печенізький
Нагородження відбулось 13 червня на пленарному засіданні сесії Печенізької районної ради. Урочисту церемонію вручення нагород провела голова районної ради Лариса Ярова.
Зміївський
Голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань молоді, спорту і туризму Валерія Мураєва провела черговий особистий прийом громадян в Зміївському районі. З проблемами, у вирішенні яких людям потрібне сприяння депутата, до Валерії Олегівні звернулося 20 осіб.
Печенізький
Сьогодні на центральній площі в селищі Печеніги відбулося справжнє розважально-ігрове дійство – загальнорайонне свято з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей.
Печенізький
Щорічно в кінці травня новобурлуцька громада відзначає знаменну дату - річницю утворення рідного села. Цього року новобурлучани відзначали 322 роки від дня його заснування.
Красноградський
Депутат обласної ради Максим Колінько привітав зі святом Останнього дзвоника школярів та вчителів Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Шевченківський
Після чергових відвідин Шевченківського району депутат Харківської обласної ради Андрій Канашевич взяв участь у зустрічі з новим головою районної державної адміністрації та громадою Петропільської сільської ради
Зміївський
14 травня у Зміївському районі за ініціативи депутата Харківської обласної ради, голови постійної комісії з питань молоді, спорту і туризму Валерії Мураєвої відбувся весняний велопробіг
Печенізький
Мотопробіг, присвячений Дню Великої Перемоги, пройшов у Печенізькому районі за ініціативи районної ветеранської організації та підтримки Печенізької районної ради й Печенізької районної державної адміністрації.
Зміївський
9 травня на Зміївщині пройшли святкові заходи на честь 72-річчя з Дня Перемоги
Печенізький
За доброю традицією щорічно напередодні святкування Дня Перемоги депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров відвідує учасників бойових дій та ветеранів війни, які проживають на території Печенізького району
Зміївський
У селищі Слобожанському Зміївського району за підтримки депутата Харківської обласної ради, голови постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму Валерії Мураєвоїї відбувся VI Всеукраїнській турнір з самбо
Печенізький
Щира увага до учасників війни з боку керівництва району напередодні свята Великої Перемоги – акція аж ніяк не одноразова. В Печенізькому районі ветеранів війни відвідують удома з подарунками, гостинцями та вітаннями з нагоди різних подій, особистих та державних
Зміївський
На Харківщині за ініціативи та підтримки депутатів обласної ради Валерії Мураевої та Антона Новікова за участю депутатів місцевих рад пройшла екологічна акція, в рамках якої була організована роздача сміттєвих пакетів в улюблених місцях відпочинку мешканців Харкова, Змієва, а також Харківського та Зміївського районів
Печенізький
Депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації Олександр Гусаров відвідав Печенізький район.
Балаклійський
В Балаклійській міській раді відбулися урочистості, присвячені Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Лозівський
Напередодні відзначення 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні депутат Харківської обласної ради Лариса Орлова відвідала ветеранів війни.
Богодухівський
Депутат Харківської обласної ради Микола Пушкар відвідав Богодухівську гімназію №1, де взяв участь у мітингу з нагоди Міжнародного Дня Землі та Дня Довкілля.
Печенізький
28 квітня 2017 року депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації Олександр Гусаров провів черговий особистий прийом громадян в Печенізькому районі.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів