Новини районних рад

2 квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги. З цієї нагоди колектив Харківського плиткового заводу організував збір літератури на користь дитячої бібліотеки
Чугуївський
Учасник вокального колективу «Натхнення» КЗ «Будинок культури Печенізької селищної ради» Євген Добрянський вперше як конкурсант взяв участь у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі «Битва жанрів ІІ», який проходив у Києві.
Лозівський
Виконуючи доручення виборців, надані в ході особистого прийому громадян, депутат Харківської обласної ради Максим Зеленський передав до Квітневої філії Близнюківського ліцею ноутбук. Допомогти з придбанням сучасної комп’ютерної техніки звернулася директорка закладу Анна Букальцева. Тепер організація роботи із дистанційного навчання вийде на новий рівень та буде ефективнішою й змістовнішою як для педагогічного персоналу, так і вихованців місцевої філії ліцею.
У Харківській області здійснено ряд важливих заходів щодо поліпшення безпечності, надійності та якості електропостачання у регіоні.
Богодухівський
Під головуванням очільника Богодухівської районної ради Юрія Яцини 28 січня пройшла IV позачергова сесія Богодухівської районної ради VIII скликання. Депутати розглянули та прийняли відповідні рішення з 17-ти питань порядку денного.
АТ «Харківобленерго» завершило роботи із технічного переоснащення ПЛ-10 кВ «Мала Данилівка», ПЛ-10 кВ «Шевченківський» та ПЛ-10 кВ «Черкаська Лозова». Модернізація вищевказаних ПЛ підвищила ефективність та якість електропостачання споживачів, які проживають у селищах міського типу Черкаська Лозова, Мала Данилівка та селі Лісне (Малоданилівська селищна ОТГ).
Така акредитація підтверджує компетентність лабораторії та якість проведених нею випробувань на відповідність продукції європейським стандартам безпеки для людини, майна та навколишнього середовища. Відтепер випробування керамічної продукції, проведені в лабораторії у Харкові, визнаються на всій території Євросоюзу й надають заводу право наносити маркування СЄ на продукт, а також підписувати Декларацію про відповідність (Declaration of Performance – DoP).
Коагулометр Coag 4D/D-dimer призначений для повного спектру досліджень системи згортання крові із застосуванням різних комбінацій форм представлення результатів. Пристрій було придбано за кошти Харківського плиткового заводу. Те, що для купівлі обрано саме коагулометр - не випадковість, оскільки у нинішніх умовах боротьби з коронавірусом COVID-19 у медичного закладу була гостра потреба в подібному приладі для аналізу крові.
Талановиті читачі з Харківської області були визнані одними з кращих на літературних дитячих конкурсах – Міжнародному «На одній хвилі» та Всеукраїнському «Творчі канікули – 2020».
Богодухівський
Для вирішення першочергових питань життєдіяльності нового укрупненого району пройшло засідання ІІІ позачергової сесії Богодухівської районної ради VІІІ скликання.
Ізюмський
Напередодні святкування Дня Святого Миколая понад дві тисячі дітей укрупненого Ізюмського району одержали святкові подарунки від депутата Харківської обласної ради Віктора Остапчука.
Богодухівський
Депутатка Харківської обласної ради Ольга Львова взяла участь у пленарному засіданні другої позачергової сесії Богодухівської районної ради VIII скликання, на якому були вручені посвідчення новообраним депутатам.
Дергачівський
У Дергачівському районі тривають роботи із технічного переоснащення ПЛ-10 кВ “Мала Данилівка”, ПЛ-10 кВ “Шевченківський” та ПЛ-10 кВ “Черкаська Лозова”. Наразі надмірне навантаження діючих підстанцій, від яких заживлено повітряні лінії, загрожує надійності електропостачання у цьому районі.
Печенізький
13 жовтня 2020 року відбулася презентація мініпроєкту «Затишні Печеніги. Облаштування селища зонами відпочинку», реалізованого в рамках участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». В урочистому відкритті взяли участь депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров та Печенізький селищний голова Юрій Мариненко
Нововодолазький
Депутат Харківської обласної ради Максим Колінько під час візиту до Старовірівської сільської об’єднаної територіальної громади взяв участь у святкових заходах з нагоди Дня козацтва та Дня захисника України.
Печенізький
2 жовтня 2020 року депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров взяв участь в урочистих заходах до Дня працівників освіти, які відбулися в Печенізькому районному Будинку культури.
Печенізький
24 вересня 2020 року депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров провів зустріч з мешканцями села Приморське Печенізького району.
Печенізький
В рамках візиту до району депутат обласної ради Олександр Гусаров зустрівся з мешканцями багатоквартирного будинку з приводу ремонту покрівлі будівлі.
Зміївський
У Зміївському районі завершилась реалізація мініпроєкту «Спорт у будь-який час та без обмежень з майданчиком STREET WORKOUT» – переможця обласного конкурсу мініпроєктів «Разом в майбутнє». Урочисте відкриття відбулося 4 вересня центральному парку смт Слобожанське Зміївського району Харківської області.
Печенізький
1 вересня 2020 року голова Печенізької районної ради Лариса Ярова взяла участь в урочистих лінійках, присвячених Дню знань, в Печенізькому ліцеї ім. Г. Семирадського та Артемівському навчально-вихованому комплексі.
Печенізький
Цього року карантинні обмеження внесли свої корективи і випускні, які зазвичай проходять в дитячих садочках в червні, відбулися у серпні в нетрадиційних форматах.
Печенізький
В селищі Печеніги пройшли урочисті заходи, присвячені 29-річниці Незалежності та Дню Державного Прапора України. В урочистих заходах взяв участь депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров.
Печенізький
В урочистих заходах з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, голова райдержадміністрації Олександр Апостол, народний депутат України Дмитро Шенцев, депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров, настоятель Свято-Преображенського храму протоієрей Іоанн, керівники органів місцевого самоврядування, депутати, колективи організацій, установ та підприємств району, громадськість.
Красноградський
Депутат Харківської обласної ради Максим Колінько взяв участь в урочистому святкуванні третьої річниці утворення Наталинської об’єднаної територіальної громади. Привітав громаду й голова районної ради Володимир Птишник.
Печенізький
У День відзначення 77-річниці з Дня визволення селища Печеніги від фашистських загарбників голова районної ради Лариса Ярова разом із головою районної організації ветеранів Володимиром Бусяком відвідали ветеранів та учасників бойових дій, які проживають на території Печеніжчини.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я