Новини районних рад

Сахновщинський
14 грудня 2017 року відбувся візит депутата обласної ради, голови постійної комісії з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради Олени Колмик до Сахновщинського району, в ході якого урочисто відкрито 3 проекти – переможці обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»
Печенізький
Представники місцевого самоврядування Печенізького району однією родиною відзначили професійне свято - День місцевого самоврядування в Україні! Свято було багатим на щирі вітання, подарунки, нагородження.
6 грудня депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури і туризму Валерія Мураєва взяла участь у відкритті всеукраїнського турніру з боксу на призи одного з видатних харківських боксерів Сергія Данильченка. Турнір стартував у Харкові, в його відкритті також взяли участь олімпійські чемпіони, заслужені тренери і представники керівництва регіону
Балаклійський
У Балаклійській міській раді відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Привітання від колег депутатам та працівникам виконавчого комітету Балаклійської міської ради передала депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна.
Печенізький
В рамках організації та проведення в Печенізькому районі Всеукраїнського тижня права, а також напередодні відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні за ініціативою Лариси Ярової – голови районної ради, відбулася цікава зустріч за «круглим столом» колективу районної ради з лідерами учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл Печенізького району. Тема «круглого столу» - «Місцеве самоврядування в Україні. Організація роботи місцевого самоврядування в Печенізькому районі. Діяльність Печенізької районної ради».
Депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури і туризму Валерія Мураєва взяла участь у вшануванні волонтерів обласної ветеранської організації, яке відбулося напередодні Всесвітнього Дня волонтерів в Харкові
Печенізький
Двадцять п’ять років це господарство працює на свій авторитет повсякденною копіткою працею, розширенням масштабів своєї діяльності, досягненням високих результатів, а найголовніше - турботою про благополуччя людей, як працюючих у фермерському господарстві, так і тих, що живуть в рідному селі і в Печенізькому районі.
Печенізький
В рамках фестивалю польської культури, 16 листопада два сусідніх райони, Печенізький та Чугуївський, приймали делегацію Республіки Польща, яку очолили Генеральний Консул Республіки Польща у Харкові пан Януш Яблонський та президент товариства польської культури в Харкові пані Юзефа Чернієнко.
Харківський
Будинок культури селища Селекційного Харківського району відзначив 40 років свого існування 10 листопада. Участь Валерії Мураєвої у ювілейних урочистостях була символічною: цей найважливіший об'єкт соціальної сфери Селекційної був відкритий за ініціативою її діда Герольда Леонідовича Бондаренко, протягом 25 років очолював НДІ овочівництва і баштанництва.
Печенізький
З нагоди Дня працівника соціальної сфери голова Печенізької районної ради Лариса Ярова привітала колективи управління соціального захисту населення, територіального центру соціального обслуговування, управління Пенсійного фонду України в Печенізькому районі, районного центру зайнятості, служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з професійним святом.
Зміївський
Депутат Харківської обласної ради Валерія Мураєва провела черговий прийом громадян у Змієві. Зі своїми проблемами до депутата звернулися мешканці села Соколове, смт Безлюдівка та міста Зміїв.
Сахновщинський
31 жовтня 2017 року в сел. Сахновщина депутат Харківської обласної ради Олена Колмик провела виїзний прийом громадян. Під час прийому були розглянуті земельні питання та надання матеріальної допомоги на лікування.
Печенізький
На цьому наголошувала голова районної ради Лариса Ярова, яка відвідала минулого четверга та п’ятниці пленарні засідання сесій Артемівської та Мартівської сільських рад.
Печенізький
На канікулярному тижні в Печенізькому районі проведені змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч».
Печенізький
Напередодні Дня Захисника України у відновленому Печенізькому військовому комісаріаті відбулася зустріч колективу райвійськкомату з керівництвом району та активними і соціально відповідальними підприємцями, фермерами району
Борівський
В селі Піски-Радьківські Борівського району відбулося свято з нагоди завершення газифікації.
Харківський
Напередодні Дня людей похилого віку у Харкові і Зміївському районі пройшли заходи, приурочені до цього свята. Пенсіонерів, ветеранів війни та праці нагородили грамотами та подарунками. Зі щирими словами подяки до присутніх звернулася депутат Харківської обласної ради Валерія Мураєва. До Дня людей похилого віку листами подяки та фінансовою допомогою Валерія Олегівна нагородила переможців конкурсу на кращу ветеранську організацію.
Зміївський
Депутат Харківської обласної ради Валерія Мураєва напередодні Дня вчителя привітала співробітників сфери освіти. З подарунками та щирими словами подяки вона приїхала, щоб вітати педагогів не тільки Зміївського, але і Харківського районів.
Зачепилівський
19 вересня зачепиляни відсвяткували 74- річницю визволення від фашистських окупантів. З цієї нагоди у районному центрі пройшли урочисті і святкові заходи.
Зміївський
Справжнім сюрпризом для малюків стала лекція від відомого в Україні інтернет-блогера Руслана Безяєва, який розповів вихованцям дитячого будинку про те, як правильно вести онлайн-життя в Інтернеті
Зміївський
Селище енергетиків - так Слобожанське називають в народі, яке відоме однією з найбільших електростанцій в Україні - Зміївською ТЕС відзначав свій 57 рік народження два дні поспіль
Зміївський
З ініціативи депутата Харківської обласної ради Валерії Мураєва і голови Зміївської районної ради Тетяни Тимофєєвої за підтримки районної організації ветеранів продовжують свою роботу виїзні семінари «Правовой всеобуч населения» за участю представників управлінь соціального захисту населення та Пенсійного фонду.
Чугуївський
Сьогодні в Чугуєві пройшли публічні заходи в рамках впровадження інноваційного механізму розподілу бюджетних коштів - бюджету участі (громадського бюджету).
Зміївський
8 вересня депутат Харківської обласної ради Валерія Мураєва і голова Зміївської районної ради Тетяна Тимофєєва взяли участь у святкуванні 74 річниці з дня визволення села Борки
Харківський
День визволення міста від німецько-фашистських загарбників став для жителів Мерефи 74 роки тому датою другого народження рідного міста
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП