Новини районних рад

Печенізький
Дбаючи про безпечні умови праці та здоров’я соціальних працівників, співробітників медичних установ району, голова Печенізької районної ради Лариса Ярова передала для них засоби індивідуального захисту: захисні рукавички, медичні маски та дезінфікуючі розчини.
Сьогодні депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна та Балаклійський міський голова Іван Столбовий передали 1000 медичних масок та 1000 шт мила сімейним лікарям первинної ланки медицини, лікарям поліклінічного відділення Центральної клінічної районної лікарні, а також відділу поліції.
Чугуївський
У Чугуєві організовано роботу з підтримки соціально вразливих категорій громадян, аби вони легше пережили карантин.
Печенізький
25 березня 2020 року за рахунок коштів додаткового фонду «Разом проти коронавірусу», створеного депутатами Печенізької районної ради, для медичних закладів району було придбано засоби індивідуального захисту та дезінфікуючі розчини.
Печенізький
20 березня 2020 року голова Печенізької районної ради Лариса Ярова ініціювала зустріч з депутатами районної ради – підприємцями, бізнесменами та фермерами району.
Печенізький
Зі святом весни та ніжності жінок із усіх громад Печенізького району привітала голова районної ради Лариса Ярова.
Печенізький
Напередодні відзначення Міжнародного жіночого дня – 8 березня депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров привітав квітами та солодкими подарунками жінок-депутатів районної, селищної та сільських рад Печенізького району.
Балаклійський
На площі Ростовцева в Балаклії пройшло районне свято «Широка Масляна на гостинній Балаклійщині» за участю депутата Харківської обласної ради Людмили Немикіної.
Печенізький
Днями в Артемівському навчально-виховному комплексі відбувся вечір зустрічі випускників. Заклад освіти гостинно відчинив свої двері для своїх випускників, які закінчили школу 50, 45, 40, 30, 25, 20 років тому. Участь у заході взяла голова Печенізької районної ради Лариса Ярова.
Печенізький
25 лютого 2020 року під головуванням Лариси Ярової в приміщенні районного Будинку культури відбулося чергове пленарне засідання ХХХVІІІ сесії Печенізької районної ради VII скликання.
Печенізький
Освіта в Новій українській школі ґрунтується на розвитку ключових компетентностей, громадянської зокрема. Голова Печенізької районної ради Лариса Ярова впевнена, що один з найефективніших способів навчитися саме громадянській компетентності ще у школі – учнівське самоврядування. Тому школі лідерства в Печенізькому районі приділяється велика увага.
Харківський
З нагоди Дня Соборності України у Харківській обласній бібліотеці для дітей було проведено годину історичної правди «Злука віків і волі вічні дзвони». Учасниками заходу стали учні молодших класів загальноосвітніх шкіл Харкова та вихованці Харківського обласного вищого училища фізичної культури та спорту.
Печенізький
В рамках відзначення Дня Соборності України у Мартівському ліцеї відбувся урочистий мітинг – реквієм, присвячений вшануванню пам’яті героїв-учасників АТО та відкриттю меморіальної дошки Володимиру Заїці, загиблому учаснику АТО. Пам’ятний знак встановлено на фасаді школи, де й навчався Володимир.
Печенізький
Нетрадиційно і святково розпочався робочий тиждень для працівників Печенізької районної ради та районної державної адміністрації. «Щедрий вечір» лунало в приміщенні: країною продовжують крокувати новорічні свята.
Печенізький
13 січня напередодні святкування Старого Нового року до громадської приймальні депутата Харківської обласної ради Олександра Гусарова з веселими щедрівками та колядками завітали учасниці вокально-фольклорного колективу «Криниця».
Красноградський
У свято Миколая Чудотворця депутат Харківської обласної ради Максим Колінько відвідав Іванівську та Берестовеньківську школи, а також Піщанський навчально-виховний комплекс, привітав усіх дітей солодкими подарунками та пам’ятними іграшками.
Печенізький
Наслідуючи добрий приклад Миколая Чудотворця, голова Печенізької районної ради Лариса Ярова привітала малечу дитячих садочків району зі святом та пригостила солодкими подарунками.
Балаклійський
Депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна разом із Балаклійським міським головою Іваном Столбовим взяли участь у відкритті новорічних ялинок.
Куп'янський
Сьогодні за ініціативи та підтримки депутата Харківської обласної ради В’ячеслава Чигрінова в селищі Ківшарівка, що на Куп’янщині пройшла благодійна вистава «Чарівник Смарагдового міста».
Балаклійський
Вихованці дитячих навчальних закладів Балаклії отримали солодкі подарунки до Дня Святого Миколая від депутата Харківської обласної ради Людмили Немикіної та Балаклійського міського голови Івана Столбового.
Печенізький
Голова районної ради Лариса Ярова приділяє велику увагу вихованню нового покоління лідерів, бо вважає, що наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних неординарно мислити, приймати нестандартні рішення. Під її керівництвом лідери шкільного самоврядування навчаються спрямовувати свою діяльність на розвиток громади
Красноградський
У Красноградському Будинку техніки відбулись урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування. З професійним святом депутатів районної ради, сільських та селищних голів, ветеранів органів місцевого самоврядування, громадськість району привітав депутат Харківської обласної ради Максим Колінько.
Печенізький
Печенізький районний Будинок культури гостинно зустрічав представників органів місцевого самоврядування, які дружньою родиною зібралися відзначити своє професійне свято – День місцевого самоврядування.
Харківський
У Харківському районі в селищі Покотилівка відбулось відкриття мініпроєкту «Майстерня професій», реалізованого в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я