Новини районних рад

В Есхарівському дитячому садку Новопокровської громади відсвяткували День дошкільної освіти. В заході взяв участь депутат Харківської обласної ради Микита Шенцев.
Чугуївський
В населених пунктах пройшли святкові заходи до дня заснування.
Харківський
10 вересня на стадіоні «Авангард» відбувся спортивний захід, присвячений Дню фізичної культури та спорту в Україні.
Депутат Харківської обласної ради Микита Шенцев побував у Вовчанську, де привітав жителів міста з головним державним святом країни - Днем Незалежності України.
Два населені пункти Чугуївського району відзначили День їх заснування: Мартове - 355 років, Есхар - 97 років.
На честь 75-річчя від дня народження Героя України, міністра транспорту України (2002-2004 рр.) Георгія Кірпи в селищі Борова пройшов масштабний урочистий захід.
Депутат Харківської обласної ради Микита Шенцев взяв участь в роботі чергової сесії Старосалтівської селищної ради
27 липня в Боровій відбудеться концерт з нагоди 75-річча з дня народження Героя України, почесного харків’янина Георгія Кірпи.
Чугуївський
Село Петропавлівка традиційно відзначило день народження у свято Петра і Павла. На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від малого до великого. Розваг вистачало для кожного, адже упродовж свята в центрі села були розміщені різні локації. Дітвора ж досхочу бавилася на атракціонах, наданих за сприяння депутата Харківської обласної ради Микити Шенцева.
Ізюмський
Масштабне спортивне свято «Велодень з друзями – 2021» пройшло 12 червня в Ізюмі Харківської області.
Ізюмський
Сорок учнів Ізюмської та Борівської дитячих музичних шкіл у супроводі вчителів побували на концерті Національної заслуженої капели бандуристів України ім. Г. Майбороди, що відбувся 3 червня в Харківській обласній філармонії. Поїздку організував депутат Харківської обласної ради Віктор Остапчук.
Урочисте відкриття Х Всеукраїнського конкурсу виконавців на бандурі ім Г.Хоткевича відбулося у великій читацькій залі Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Короленка
Депутат обласної ради Валентин Шеветовський знаний у регіоні, як людина, що за останні 15 років змогла повністю модернізувати Харківський плитковий завод і вивести керамічну продукцію на рівень інтенсивних експортних поставок у 43 країни світу. Як член Федерації роботодавців України, Валентин Шеветовський поділився своїм баченням розвитку вітчизняної промисловості
6 травня 2021 р. відбулося засідання конкурсної комісії обласного молодіжного конкурсу на кращу екскурсію «Відкриваймо Харківщину». Як повідомили у ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», конкурс проводится третій рік поспіль, в цьому році він стартував 1 лютого.
2 квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги. З цієї нагоди колектив Харківського плиткового заводу організував збір літератури на користь дитячої бібліотеки
Чугуївський
Учасник вокального колективу «Натхнення» КЗ «Будинок культури Печенізької селищної ради» Євген Добрянський вперше як конкурсант взяв участь у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі «Битва жанрів ІІ», який проходив у Києві.
Лозівський
Виконуючи доручення виборців, надані в ході особистого прийому громадян, депутат Харківської обласної ради Максим Зеленський передав до Квітневої філії Близнюківського ліцею ноутбук. Допомогти з придбанням сучасної комп’ютерної техніки звернулася директорка закладу Анна Букальцева. Тепер організація роботи із дистанційного навчання вийде на новий рівень та буде ефективнішою й змістовнішою як для педагогічного персоналу, так і вихованців місцевої філії ліцею.
У Харківській області здійснено ряд важливих заходів щодо поліпшення безпечності, надійності та якості електропостачання у регіоні.
Богодухівський
Під головуванням очільника Богодухівської районної ради Юрія Яцини 28 січня пройшла IV позачергова сесія Богодухівської районної ради VIII скликання. Депутати розглянули та прийняли відповідні рішення з 17-ти питань порядку денного.
АТ «Харківобленерго» завершило роботи із технічного переоснащення ПЛ-10 кВ «Мала Данилівка», ПЛ-10 кВ «Шевченківський» та ПЛ-10 кВ «Черкаська Лозова». Модернізація вищевказаних ПЛ підвищила ефективність та якість електропостачання споживачів, які проживають у селищах міського типу Черкаська Лозова, Мала Данилівка та селі Лісне (Малоданилівська селищна ОТГ).
Така акредитація підтверджує компетентність лабораторії та якість проведених нею випробувань на відповідність продукції європейським стандартам безпеки для людини, майна та навколишнього середовища. Відтепер випробування керамічної продукції, проведені в лабораторії у Харкові, визнаються на всій території Євросоюзу й надають заводу право наносити маркування СЄ на продукт, а також підписувати Декларацію про відповідність (Declaration of Performance – DoP).
Коагулометр Coag 4D/D-dimer призначений для повного спектру досліджень системи згортання крові із застосуванням різних комбінацій форм представлення результатів. Пристрій було придбано за кошти Харківського плиткового заводу. Те, що для купівлі обрано саме коагулометр - не випадковість, оскільки у нинішніх умовах боротьби з коронавірусом COVID-19 у медичного закладу була гостра потреба в подібному приладі для аналізу крові.
Талановиті читачі з Харківської області були визнані одними з кращих на літературних дитячих конкурсах – Міжнародному «На одній хвилі» та Всеукраїнському «Творчі канікули – 2020».
Богодухівський
Для вирішення першочергових питань життєдіяльності нового укрупненого району пройшло засідання ІІІ позачергової сесії Богодухівської районної ради VІІІ скликання.
Ізюмський
Напередодні святкування Дня Святого Миколая понад дві тисячі дітей укрупненого Ізюмського району одержали святкові подарунки від депутата Харківської обласної ради Віктора Остапчука.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я