Новини районних рад

Печенізький
Депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації Олександр Гусаров провів черговий особистий прийом громадян в Печенізькому районі.
Печенізький
25 липня в селі Мартове Печенізького району за ініціативи небайдужих мартівчан відбулася акція з благоустрою прибережної зони вздовж Печенізького водосховища.
Куп'янський
В смт Ківшарівка, що на Куп’янщині у храмі святих Петра і Февронії відзначали престольне свято цих благовірних князів, які вважаються покровителями сім’ї та шлюбу. До частинки мощей святих угодників приклався й депутат Харківської обласної ради В’ячеслав Чигрінов.
Куп'янський
На Куп’янщині розпочав свою діяльність Молодіжний трудовий загін – ініціатива для забезпечення вторинної зайнятості молоді у вільний від навчання час.
Куп'янський
Міський яхт-клуб «Оскіл», розташований в селі Сеньково на березі Червонооскільського водосховища, відкрив новий сезон.
Красноградський
До порядку денного пленарного засідання LХVІ чергової сесії Красноградської райради VІІ скликання, у роботі якої взяв участь депутат Харківської обласної ради Максим Колінько, було включено кадрові та майнові питання, внесення змін до районних програм і бюджету, затвердження проєктно-кошторисної документації.
Печенізький
22 травня в день відзначення 325-ї річниці заснування села Новий Бурлук депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров відвідав населений пункт та передав Новобурлуцькому навчально-виховному комплексу «ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів» бензомоторну косу.
Куп'янський
15 травня ветерани-«афганці» міста Куп’янськ за багаторічною традицією зібрались у селищі Ківшарівка біля Меморіалу пам’яті воїнам-інтернаціоналістам, щоб віддати шану своїм загиблим землякам.
Печенізький
В умовах дії карантинних заходів з метою підтримки здоров’я та покращення імунітету літніх людей, малозабезпечених багатодітних сімей та інших незахищених верств населення депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров організував акцію з надання адресної допомоги цій категорії громадян.
Печенізький
Важко уявити нашу медицину без медичної сестри, адже це одна із найгуманніших професій нашого часу, так як життя людини, її здоров’я є головними цінностями для кожного. Професія медичної сестри – складна й багатогранна. Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою. Саме вони виконують усі призначення лікаря, їх небайдуже слово відіграє чималу роль у процесі одужання хворого.
Печенізький
Депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров відвідав ветеранів Печенізького району з нагоди відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Печенізький
9 травня 2020 року в День відзначення 75-ї річниці Великої Перемоги голова Печенізької районної ради Лариса Ярова разом із головою районної організації ветеранів Володимиром Бусяком відвідали ветеранів та учасників бойових дій, які проживають на території Печенізького району.
Балаклійський
Сьогодні депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна та Балаклійський міський голова Іван Столбовий відвідали та привітали з Днем Перемоги інвалідів війни та учасників бойових дій Балаклійщини.
Куп'янський
У селищі Ківшарівка депутат Харківської обласної ради В’ячеслав Чигрінов взяв участь в урочистому покладанні квітів до Вічного вогню Стели Слави, де навіки закарбовані імена земляків-героїв, що загинули у боротьбі з німецьким фашизмом.
Валківський
Директор ДП «Вовчанське лісове господарство», голова постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування Сергій Пієв не стоїть осторонь від подолання ситуації що склалася у селі Високопілля на Валкіщині, у зв’язку зі спалахом і поширенням коронавірусу COVID-19 (на сьогодні у селі 2 людини померли і 9 із підтвердженим діагнозом захворювання).
Балаклійський
Напередодні великого свята Пасхи, депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна та Балаклійський міський голова Іван Столбовий привітали активістів громадської думки та голів громадських організацій Балаклійщини зі святом Воскресіння Хрестового та пригостили смачними, запашними пасками.
Печенізький
Сьогодні депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров разом із Печенізьким селищним головою Юрієм Мариненко, а також депутатами селищної ради охопили акцією 106 сімей, які проживають в селах Кицівка, П’ятницьке та Приморське. Зокрема, було роздано близько 500 кг свіжої якісної риби, вирощеної в ПрАТ «Печенізьке рибоводне господарство».
Печенізький
У непрості часи боротьби з поширенням коронавірусної інфекції за рахунок коштів додаткового фонду «Разом проти коронавірусу», створеного депутатами Печенізької районної ради, було придбано засоби індивідуального захисту та дезінфікуючі розчини для медиків швидкої допомоги, листонош, працівників соціального захисту населення.
Печенізький
Дбаючи про безпечні умови праці та здоров’я соціальних працівників, співробітників медичних установ району, голова Печенізької районної ради Лариса Ярова передала для них засоби індивідуального захисту: захисні рукавички, медичні маски та дезінфікуючі розчини.
Сьогодні депутат Харківської обласної ради Людмила Немикіна та Балаклійський міський голова Іван Столбовий передали 1000 медичних масок та 1000 шт мила сімейним лікарям первинної ланки медицини, лікарям поліклінічного відділення Центральної клінічної районної лікарні, а також відділу поліції.
Чугуївський
У Чугуєві організовано роботу з підтримки соціально вразливих категорій громадян, аби вони легше пережили карантин.
Печенізький
25 березня 2020 року за рахунок коштів додаткового фонду «Разом проти коронавірусу», створеного депутатами Печенізької районної ради, для медичних закладів району було придбано засоби індивідуального захисту та дезінфікуючі розчини.
Печенізький
20 березня 2020 року голова Печенізької районної ради Лариса Ярова ініціювала зустріч з депутатами районної ради – підприємцями, бізнесменами та фермерами району.
Печенізький
Зі святом весни та ніжності жінок із усіх громад Печенізького району привітала голова районної ради Лариса Ярова.
Печенізький
Напередодні відзначення Міжнародного жіночого дня – 8 березня депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров привітав квітами та солодкими подарунками жінок-депутатів районної, селищної та сільських рад Печенізького району.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я