За ініціативи депутата Харківської обласної ради, голови постійної комісії з питань молодіжної політики спорту і туризму Валерії Мураевої, відбувся круглий стіл на тему: "Забезпечення прав пенсіонерів, ветеранів та інших соціально та економічно вразливих верств населення".

У ньому взяли участь депутат Верховної Ради України Євген Мураєв, депутат Харківської обласної ради Антон Новіков, Голова Харківської обласної ради ветеранів Анатолій Хіневич, члени Президії ради Харківської обласної організації ветеранів України, волонтери.

Учасники круглого столу обговорили цілий перелік актуальних питань, вирішення яких потребує невідкладного вирішення на законодавчому рівні. Це перерахунок пенсій у 2017 році та їх індексація, повернення пільг дітям війни, скасування податку з пенсій працюючих пенсіонерів перерахунок пенсій ветеранам військової служби. Також у ході зустрічі обговорювалася значущість пільг, наданих державою ветеранам війни, праці, пенсіонерам та інвалідам, недопустимість необґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги та необхідність встановлення лічильників тепла у кожному домоволодінні. Ветерани піднімали питання державного регулювання цін на деякі категорії ліків і наполягали на впорядкування платних послуг в закладах охорони здоров'я.

За словами Валерії Мураевої, зустріч пройшла дуже конструктивно. «Пропозиції ветеранів Харківщини можуть увійти в доповнення до законопроектів, щоб вирішити проблеми, з якими стикаються пенсіонери усіх регіонів України», — підсумувала вона.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП