7 квітня голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму Валерія Мураєва провела особистий прийом громадян. З проханнями про допомогу і підтримку до неї звернулися дев'ять мешканців Зміївського району з с. Водяне, с. Водяхівка, м. Змієва, сел. Зідьки, сел. Слобожанський. Проблеми, які вони не можуть самостійно вирішити, стосувалися газопостачання, матеріальної допомоги на лікування, оздоровлення дітей, земельних та юридичних питань.

«Кожне звернення – це реальна біль, – каже Валерія Мураєва. – Так, наприклад, все більше людей приходить зі скаргами на діяльність підприємства «Харківгаз», на дію його окремих співробітників, на наше законодавче поле, яке дозволяє підприємству-монополісту в прямому сенсі слова знущатися над людьми. Обурення викликають у мешканців багатоквартирних будинків загальнобудинкові лічильники і пов'язаний із ними несправедливий розподіл оплати за спожитий газ. У той же час залишається неясною ситуація зі строками встановлення індивідуальних лічильників, вартість яких включена до тарифу на газ і вже стягується. Людей тривожить ситуація на ринку енергопостачання в цілому, яку можна вирішити тільки на рівні держави.

На жаль, у представників місцевого самоврядування немає можливості впливати на взаємини монополіста і споживачів. Нам терміново потрібна децентралізація, тільки не в тому урізаному вигляді, в якому нам її пропонують, а у повному обсязі, яка дасть повноваження регулювати ці питання на місцях. Сьогодні ж ми можемо допомогти лише в окремих випадках».

DSC_6293
DSC_6301
DSC_6308
DSC_6313
DSC_6318

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП