Напередодні Великодня Зміївський навчально-виховний комплекс відвідала депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму Валерія Мураєва

У ці передсвяткові дні для вихованців НВК Валерія Мураєва приготувала особливий сюрприз — майстер-клас з розпису великих гіпсових писанок, які малечі подарували благодійники. Кожен малюк отримав можливість проявити свою фантазію і вправлятися з пензлем і фарбами. Діти проявили максимум творчого натхнення, щоб перетворити гіпсові писанки на справжні твори мистецтва, що відобразили різноманіття кольорів наступаючої весни. Під кінець свята кожен вихованець НВК отримав у подарунок солодкі паски. 

«У чистий четвер ми не тільки за правилами розфарбовуємо яйця-писанки, але й роздаємо паски. У нас величезна кількість чудових традицій, але роздавати великодні паски дітям, мабуть, одна з найбільш прекрасних, — зазначила Валерія Мураєва. — Мені дуже хочеться напередодні світлого свята побажати всім, що б в їх життя панували такі ж яскраві, безпосередні та незабутні емоції. Адже найголовніша прикраса будь-якого свята — це дитяча посмішка, яка має осявати кожен український дім».

4
5
6
8
11
12
13
15
81

 


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП