Мотопробіг, присвячений Дню Великої Перемоги, пройшов у Печенізькому районі за ініціативи районної ветеранської організації та підтримки Печенізької районної ради й Печенізької районної державної адміністрації.

У заході взяли участь близько двадцяти байкерів району. Старт мотопробігу відбувся в Печенігах, і очолили його голова районної ради Лариса Ярова і перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Никитченко. Колона з прапорами України слідувала по маршруту Мартове-Артемівка-Новий Бурлук-Приморське.

Дорогою учасники пробігу взяли участь у святкових мітингах, що відбулися в населених пунктах району на честь Дня Великої Перемоги. В кожному селі очільники району привітали ветеранів війни, дітей війни, мешканців громад, взявши участь у покладанні квітів до пам’ятників загиблим воїнам. Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять тих, хто поліг у боях за перемогу.

Прибувши до пам’ятника воїнам-визволителям на площі в селищі Печеніги, процесія урочисто передала капсулу зі священною землею з братських могил району для проведення церемонії закладки на найбільшій братській могилі, що знаходиться біля центральної площі селища Печеніги.

 


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП