Депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури і туризму Валерія Мураєва взяла участь у вшануванні волонтерів обласної ветеранської організації, яке відбулося напередодні Всесвітнього Дня волонтерів в Харкові.

Харківська обласна організація ветеранів України, створена 30 років тому, об'єднала в своїх лавах ветеранів усіх категорій і за короткий час стала одним з наймасовіших громадських об'єднань в області. Завдяки своїй активній роботі організація завоювала великий авторитет і вплив у суспільстві. Серед харківських ветеранів дуже багато волонтерів, які допомагають одиноким і хворим людям похилого віку, ветеранам і дітям Другої світової війни, пенсіонерам, переселенцям і українським військовим. Тисячі людей поважного віку щодня займаються благодійністю на Харківщині.

«Заслуга цих людей полягає в тому, що їх внутрішній та душевний зміст - надати допомогу людям, які опинилися в біді безкорисливо, - говорить голова Харківської обласної організації ветеранів України Анатолій Хіневич. - Протягом 20 років наші волонтери займаються цим постійно».

Валерія Мураєва, яка вже багато років підтримує ветеранську організацію, нагородила найактивніших з них.

 «Перебуваючи тут, дивлячись на цих людей, на їх відкриті обличчя і розуміючи, як складно їм дається то, що вони роблять, я розумію, що саме вони - уособлення цих слів: «волонтер», «активіст». Завдяки їм, ми зберігаємо віру в те, що людське начало, добро, розуміння, взаємовиручка - це ще актуальні поняття ».

Вдячні ветерани і запевнили, що на досягнутому зупинятися не збираються, а на наступний рік планується ще більше благодійних проектів.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП