За щорічною традицією 3 березня Артемівська альма-матер привітно зустрічала випускників різних поколінь. Цього року зустріч була призначена випускникам школи 1968, 1973, 1978, 1988, 1993, 1998 років.

Сльози, посмішки, здивування, обійми, поцілунки – усе злилося у єдиний гамір. Сивина посріблила скроні, у словах – виваженість і поміркованість, за плечима – великий життєвий досвід. У багатьох вже дорослі діти, підростають онуки, а у спогадах – дитинство.

Вітаючи всіх присутніх на святі, голова районної ради Лариса Ярова зазначила, що ця прекрасна зустріч дає можливість знову пережити хвилюючі спогади дитинства, пройтися знайомими шкільними коридорами, постояти біля класної дошки. І написати великими буквами все те, що ще не встигли сказати.

Лариса Володимирівна також відзначила нинішній високий освітній рівень Артемівського навчально-виховного комплексу, який підтверджується серйозними успіхами вихованців закладу та їх наставників. Голова ради подякувала педагогічному колективу та школярам за творчість у роботі й побажала «так тримати».

Звертаючись до випускників, Лариса Ярова побажала, щоб зустріч у храмі знань і дитинства стала незабутньою мандрівкою в шкільне життя.

DSCN1559
DSCN1763
DSCN1504
DSCN1538
DSCN1764
DSCN1969
DSCN1963

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП