В ці дні по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – не забутий.

Вже минуло 73 роки з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною, ціною крові і сліз.

Згадати про героїчний подвиг наших предків, та побратимів, які віддавали свої життя заради світлого майбутнього України, урочистою ходою колона ветеранів, воїнів-інтернаціоналістів, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, представників підприємств, організацій, установ, громадських організацій, та містян пройшла до Алеї слави до обеліску та Вічного вогню.

Полум’я вічного вогню - вічна пам’ять про синів і дочок, які не повернулися з поля бою, пожертвували своїм життям заради життя на землі.

До меморіальних плит покладені квіти пам’яті. Хвилиною мовчання вшанували тих, кого відібрала така далека Друга світова. В урочистостях взяла участь депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань бюджету Людмила Немикіна.

З вітальним словом до учасників мітингу звернувся Балаклійський міський голова Іван Столбовий. Він відзначив, що завойована старшим поколінням Перемога надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі та йти вперед. Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб на мирній землі виховувати дітей, радіти життю, успіхам і досягненням.

Пам’ять загиблих героїв Другої світової війни вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Вічного вогню.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим Героям!

_DSC0322
_DSC0337
_DSC0426
_DSC0428
_DSC0447
_DSC0486
_DSC0492

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я