Сьогодні депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації Олександр Гусаров провів особистий прийом громадян у Печенізькому районі.

Під час особистого прийому до депутата обласної ради звернулася керівник громадської організації "Клуб любителів прекрасного" Людмила Гуляєва з проханням допомогти у виданні дитячої книги, ілюстрації до якої намалювала талановита учениця Печенізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Г. Семирадського Анастасія Бугайова. Олександр Сергійович в ході зустрічі зазначив, що молоді таланти потрібно підтримувати та пообіцяв свою допомогу у виданні цієї книги.

Також на особистому прийомі порушувались питання щодо придбання вертикальних жалюзі для кабінету математики Печенізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Г. Семирадського, надання матеріальної допомоги на лікування дитини, встановлення сучасних ліхтарів вздовж Печенізької дамби, ремонту доріг, організації поїздки для вокально-фольклорного гурту "Криниця" до екопарку Фельдмана тощо.

В ході прийому надано матеріальну допомогу на видання дитячої книги, на придбання жалюзі для кабінету математики та на лікування дитини. 

Всі питання, з якими прийшли відвідувачі на прийом, взято на особистий контроль, низку питань вирішено на місці, з решти надані роз’яснення та рекомендації щодо шляхів їх розв’язання. 

DSCN4909
DSCN5022
DSCN4967
DSCN4821
DSCN4877
DSCN4935
DSCN4946
DSCN5051

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я