На території Чугуївського району за участю депутата Харківської обласної ради Дмитра М’ягкого відбулося урочисте відкриття переможця обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» під назвою «Калейдоскоп – простір всебічного культурного розвитку молоді».

Вже третій рік поспіль у Новопокровському будинку культури діє гурток для дітей «Пряниковий будиночок». В рамках обласного проекту «Разом у майбутнє» для роботи цього гуртка зроблено ремонт і придбано нове обладнання.

Відтепер у оновленому приміщенні безкоштовно будуть займатися кілька гуртків: кулінарія, рукоділля, англійська мова, ігротека, а також гурток робототехніки і Школа лідерства.

Депутат обласної ради Дмитро М’ягкий вручив сертифікат керівнику гуртка «Пряниковий будиночок», поспілкувався з батьками дітей та взяв участь у майстер-класі з виготовлення пряників.

Вітаючи громаду з визначною подією він підкреслив: «Це чудове втілення доброї ідеї у життя. Треба й надалі ставити перед собою амбітні плани і спільними зусиллями депутатів всіх рівнів, органів державної влади та місцевого самоврядування втілювати їх у життя. Перемога проекту у конкурсі «Разом у майбутнє» – тому підтвердження».

Як зазначають працівники установи: «три роки тому у гуртку займалося лише 7 діточок, а сьогодні їх вже 240».

Вартість втілення проекту склала 175 тис грн. В тому числі з обласного бюджету було виділено 87,5 тис грн, селищного – 78,75 тис грн, кошти конкурсанта склали 8,75 тис грн.

6
5
4
2
3
1

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я