На території Чугуївського району за участю депутата Харківської обласної ради Дмитра М’ягкого відбулося урочисте відкриття переможця обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» під назвою «Калейдоскоп – простір всебічного культурного розвитку молоді».

Вже третій рік поспіль у Новопокровському будинку культури діє гурток для дітей «Пряниковий будиночок». В рамках обласного проекту «Разом у майбутнє» для роботи цього гуртка зроблено ремонт і придбано нове обладнання.

Відтепер у оновленому приміщенні безкоштовно будуть займатися кілька гуртків: кулінарія, рукоділля, англійська мова, ігротека, а також гурток робототехніки і Школа лідерства.

Депутат обласної ради Дмитро М’ягкий вручив сертифікат керівнику гуртка «Пряниковий будиночок», поспілкувався з батьками дітей та взяв участь у майстер-класі з виготовлення пряників.

Вітаючи громаду з визначною подією він підкреслив: «Це чудове втілення доброї ідеї у життя. Треба й надалі ставити перед собою амбітні плани і спільними зусиллями депутатів всіх рівнів, органів державної влади та місцевого самоврядування втілювати їх у життя. Перемога проекту у конкурсі «Разом у майбутнє» – тому підтвердження».

Як зазначають працівники установи: «три роки тому у гуртку займалося лише 7 діточок, а сьогодні їх вже 240».

Вартість втілення проекту склала 175 тис грн. В тому числі з обласного бюджету було виділено 87,5 тис грн, селищного – 78,75 тис грн, кошти конкурсанта склали 8,75 тис грн.

6
5
4
2
3
1

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП