За ініціативи голови Печенізької районної ради Лариси Ярової на базі Печенізького ліцею ім. Г.Семирадського відбувся тренінг "Європа і ти", який був організований і проведений ГО «Платформа Публічної Дипломатії» за підтримки Фонду Конрада Аденауера (Німеччина).

Проект реалізовується у малих містах Східної України з метою підвищення рівня обізнаності місцевих жителів.

У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, освітніх закладів, шкільне самоврядування, активна молодь району та студенти Харківських вищих навчальних закладів.

Розпочав тренінг Денис Ганжа, голова ГО «Платформа Публічної Дипломатії», молодий посол ЄС в Україні, який розповів присутнім про історію створення організації та основну мету її діяльності.

Головним спікером заходу виступив Олександр Новак – співголова робочої групи з прав людини організації «Європейське демократичне студентство», який розповів учасникам тренінгу про структуру та цінності Європейського Союзу, європейсько-українські відносини, можливості та перспективи для українців, шляхи подальшої двосторонньої співпраці.

Програма тренінгу також включала в себе скайп-сесію з Д.Стуліком, співробітником представництва ЄС в Україні, впродовж якої присутні мали можливість задати питання, які їх цікавлять.

Під час тренінгу також проводилося інтерактивне заняття «Світове кафе», в ході якого аудиторія, розділившись на 3 групи, мала змогу поспілкуватися із запрошеними експертами Василем Михайлишиним – координатором проектів, науковим співробітником Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, В.Рєзніковим, доцентом кафедри міжнародних економічних відносин ХНУ ім.Каразіна та Олександром Новаком. Метою даного заняття було розширення знань учасників з 3-х тем, що стосуються ЄС: проблеми ЄС, стереотипи ЄС та перспективи відносин з ЄС.

Захід проходив в інтерактивній формі, на учасників чекали цікаве спілкування, опитування щодо обізнаності з тематики ЄС, кава-брейк та обід.

По завершенню всі учасники отримали cертифікати про успішне проходження тренінгу з євроінтеграції «Європа і ти» та подарунки від організаторів даного заходу.

DSCN2030
DSCN2031
DSCN2033
DSCN2032
DSCN2034
DSCN2035
DSCN2038
DSCN2061
DSCN2077
DSCN2271
DSCN2257
DSCN2374
DSCN2386
DSCN2544
DSCN2408
DSCN2545

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я