Депутат Харківської обласної ради Олександр Донський та Чугуївський міський голова Галина Мінаєва побували на об’єктах, де вже завершено реалізацію мініпроєктів-переможців Конкурсу «Разом в майбутнє» та вручили відповідні сертифікати.

У Територіальному центрі соціального обслуговування завдяки реалізації проекту «Соціальний екотранспорт» придбано 5 електричних скутерів та один вантажний моторолер, на яких працівники Територіального центру соціального обслуговування будуть надавати послуги вразливим категоріям населення, що значно підвищить якість обслуговування та дозволить значно скоротити час на те, щоб дістатись до підопічних. Вартість мініпроєкту склала 200 тис. грн.

У рамках мініпроєкту «Радіють діти – живе місто» у НВК №5 частину шкільного коридору трансформовано у сучасний ігровий простір для гри, освіти та відпочинку, що відповідає стандартам Нової української школи. Це дозволить надавати освітні та виховні послуги на більш високому та якісному рівні, а перебування дітей у закладі  зробити більш комфортним та затишним. На реалізацію цього мініпроєкту було виділено 300 тис. грн.

«Здорова дитина – щаслива родина та сильна країна» – такий мініпроєкт було реалізовано у ДНЗ №3. Для вихованців закладу облаштовано сучасний спортивно-ігровий  майданчик із штучним покриттям. Загальний обсяг фінансування мініпроєкту – 299,8 тис. грн.

Проект «Контактний зоопарк для дітей з особливостями розвитку» реалізовано на території комунального підприємства «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «ШАНС». В рамках мініпроєкту виконано благоустрій території, створено ігрову зону та зону відпочинку, обладнано спеціальні павільйони для надання реабілітаційної послуги «Тварина – терапевт».

Саме відвідування цього об’єкту видалося найбільш захопливим та емоційним. Спілкування особливих дітей з тваринами, птахами, плазунами справило неабиякі враження й, безумовно, підняло їх настрій і поліпшило самопочуття. Відтепер такі сеанси тут будуть проводитися регулярно. Батьки пацієнтів соціального закладу щиро дякували депутатам обласної та міської рад, керівництву міста за турботу про їх особливих дітей. На реалізацію мініпроєкту було виділено 300 тис. грн.

До того ж, у рамках проекту «Серце на долоні» всі 8 амбулаторій Чугуївського міського центру первинної медико-санітарної допомоги отримали цифрові ЕКГ-комплексами «Телекард», які дозволяють проводити кваліфіковану електрокардіографічну діагностику на більш якісному рівні та оперативно отримувати за необхідності консультації лікарів вторинної чи третинної ланки. Вартість мініпроєкту – 298,0 тис. грн.

У лабораторії Комунального підприємства «Чугуїввода» з’явилось сучасне лабораторне обладнання: спектрофотометр, аналітичні електронні ваги, іонометр, РН-метри. Це стало можливим завдяки реалізації мініпроєкту «У життя є смак. І це смак води». Тепер проведення лабораторних досліджень проходитиме на більш високому рівні, збільшиться точність вимірів, скоротиться час досліджень. На реалізацію цього мініпроєкту було виділено 300 тис. грн.

У рамках мініпроєкту «Сучасному суспільству – новітні технології» у Центральному сквері міста Чугуїв, а також в Центрі надання адміністративних послуг та будівлі Управління соціального захисту населення встановлено 3 інформаційні кіоски. З метою інформування мешканців та гостей про життєдіяльність міста та туристичні маршрути на реалізацію мініпроєкту було залучено 300 тис. грн.

Завдяки реалізації мініпроєкту «Подаруємо громаді здорове та культурне майбутнє» встановлено дитячі ігрові та спортивні  комплекси, інші елементи благоустрою у дворі буд. №130 по вул. Харківській для організації змістовного дозвілля дорослих та дітей різного віку. Вартість мініпроєкту склала 298 тис. грн.

Робота з реалізації інших проектів-переможців конкурсу «Разом у майбутнє» триває.

DSC_0159
DSC_0135
DSC_0153
DSC_0174
DSC_0144
DSC_0141
DSC_0126
DSC_0123(1)
DSC_0199
DSC_0209
DSC_0215
DSC_0379
DSC_0268
DSC_0287
DSC_0241
DSC_0306
DSC_0376
DSC_0249
DSC_0243
DSC_0261
DSC_0247
DSC_0310
DSC_0350
DSC_0406
DSC_0402
DSC_0418
DSC_0438

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я