В Юрченківській територіальній громаді під час святкування Дня села, за участю депутата Харківської обласної ради Олега Супруна, презентовано мініпроєкт «Гостинна світлиця» – переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Завдяки реалізації проєкту в Юрченківському будинку культури проведено ремонт кімнати урочистих подій та створено кімнату-музей історії села Юрченково. Реалізація проєкту розширила можливості роботи сільського будинку культури, створила належні умови для соціально-економічного розвитку села та покращення якості надання соціально-культурних послуг мешканцям Юрченківської громади.

Відкриття кімнати-музею – це відродження українських традицій на селі, виховання особливо у дітей та підлітків любові до рідного краю, ознайомлення  з його історією та культурою.

Загальна сума проєкту склала 64,7 тис грн, співфінансування з обласного бюджету – 32,4 тис грн, бюджет сільської ради – 29,1 тис грн, кошти конкурсанта – 3,2 тис грн.

Вітаючи громаду, Олег Супрун вручив сертифікат, як підтвердження успішної реалізації міні-проєкту та логотип обласного конкурсу і побажав подальшого розвитку, примноження здобутків та продовження кращих традицій села.

З року в рік, приймаючи активну участь в обласному конкурсі мініпроєктів «Разом в майбутнє», Юрченківська громада не вперше стає переможцем. В ході реалізації цих проєктів в сільському будинку культури були замінені вікна на енергозберігаючі та замінено систему обігріву будинку культури на сучасну енерго- та ресурсозберігаючу. В сільському парку облаштовано зону відпочинку для жителів громади з встановленням спортивного та ігрового обладнання.

DSCN2732
DSCN2705
DSCN2709
DSCN2716
DSCN2708
DSCN2706
DSCN2718
DSCN2724

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я