Депутат Харківської обласної ради Максим Колінько, перебуваючи у Красноградському районі, ознайомився з реалізацією мініпроєкту, провів особистий прийом громадян, взяв участь у пленарному засіданні LVІ сесії Красноградської райради, а також привітав працівників соціальної сфери із професійним святом.

У селі Миколо-Комишувата Максим Колінько оглянув реалізований в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» мініпроєкт, в ході якого у навчально-виховному комплексі капітально відремонтовано кухню та харчовий блок. Загальна сума мініпроєкту склала 300 тис грн, з них 146 тис грн виділені з обласного бюджету.

Депутат облради подякував громаді за наполегливість та впевнені кроки до гармонійного розвитку краю, наголосивши, що «успішне впровадження  соціальних мініпроєктів на Красноградщині ще раз доводить готовність мешканців краю своїми руками створювати власне майбутнє».

Під час особистого прийому громадян мешканці села Піщанка зі скрутними життєвими обставинами звернулися до депутата з проханням посприяти у вирішенні нагальних питань. Максим Колінько детально ознайомився із кожним зверненням та висловив готовність допомогти людям і підтримати їх. Найбільше звернень стосувалися надання матеріальної допомоги для проведення вартісного лікування, у тому числі онкозахворювання, хірургічного втручання, тощо.

До порядку денного пленарного засідання LVІ чергової сесії Красноградської райради VІІ скликання, у роботі якої взяв участь Максим Колінько, було включено кадрові та майнові питання, внесення змін до районних програм і бюджету, затвердження кошторисної документації.

Також цього дня у районному Будинку культури відбувся урочистий концерт з нагоди професійного свята працівників соціальної сфери. Максим Колінько від імені голови Харківської обласної ради Сергія Чернова передав вітання присутнім, а кращим представникам соцсфери вручив обласні грамоти та відзнаки.

«Лише небайдужі люди обирають справою свого життя цю благородну професію. Ваша робота вимагає великої віддачі, витримки, моральних і фізичних зусиль, здатності розділити чужий біль. Тож, щиросердно дякую всім працівникам галузі за компетентність, працьовитість, душевне тепло», – вітаючи присутніх, сказав депутат обласної ради Максим Колінько.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я