У свято Миколая Чудотворця депутат Харківської обласної ради Максим Колінько відвідав Іванівську та Берестовеньківську школи, а також Піщанський навчально-виховний комплекс, привітав усіх дітей солодкими подарунками та пам’ятними іграшками.

Із самого ранку у стінах навчальних закладів панувала справжня казкова атмосфера. Діти разом із вихователями підготували святковий концерт, під час якого малеча проявляла всі свої творчі, танцювальні та артистичні здібності, а також читали вірші, співали пісні та водили хороводи.

Після перегляду номерів дитячої творчості Максим Колінько звернувся до дітей, їхніх батьків та вихователів, наголосивши, що це свято вчить нас вірити в чудо, навчає милосердю, доброті та чуйності, любові до ближніх.

«Ми, дорослі, намагаємося наслідувати праведні вчинки Святого Миколая, бути своєрідними його помічниками. Тож, нехай кожен день рясніє щирими дитячими посмішками та радістю, а також здійснюються ваші найпотаємніші мрії і задуми», – сказав він.

Депутат також подякував вихователям за турботливе ставлення до дітей, ініціативність і завзятість у нелегкій та відповідальній професії, наголосивши: «Ви присвятили своє життя благородній справі – навчанню та вихованню підростаючого покоління. Бажаю, щоб ніколи не згасало тепло вашого серця та наснага до улюбленої справи. Хай у ваших найкращих починаннях і добрих справах постійно відчувається любов та опіка Святого Миколая, а задуми і мрії неодмінно здійснюються».

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я