Міський яхт-клуб «Оскіл», розташований в селі Сеньково на березі Червонооскільського водосховища, відкрив новий сезон. 

Як повідомив заступник Куп'янського міського голови Сергій Овсянніков, у цьому році на території яхт-клубу для більш комфортного проживання встановлено та облаштовано ще два гостьових будинки, закуплено нові шезлонги, катамарани та байдарки. Крім того, підготовлений до прогулянок після капремонту двигуна катер «Петр 1».

«У Куп’янську тривалий час зовсім не розвивався туристичний бізнес, а потенціал у нашого міста приголомшливий, – підкреслює Сергій Овсянніков. – Цьогоріч ми суттєво оновили матеріально-технічну базу яхт-клубу – сподіваюсь, куп’янчанам та гостям нашого краю сподобається. Завдання міської влади й колективу яхт-клубу зберегти і розвинути спортивні й туристичні напрямки, створити городянам та туристам здорове дозвілля».

В яхт-клубі місцеві мешканці та гості Куп’янщини можуть орендувати будиночки для відпочинку та альтанки для зустрічі з друзями, навчитися управляти байдарками та «сапами», здійснити прогулянку на яхтах та катамаранах. Також клуб надає відвідувачам можливість взяти участь в екскурсіях на моторному човні та катері «Петр 1».

До послуг відвідувачів пропонуються 13 гостьових будинків, спортивні майданчики, стоянка для особистого автотранспорту, обладнані місця для наметів. 

Довідково: Яхт-клуб розташований у селі Сенькове, вул. Бондаря, 5, Куп'янського району та по вул.Мічурина, 98 у м.Куп’янськ.

1
2
3
4
5
6
10

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я