2 жовтня 2020 року депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров взяв участь в урочистих заходах до Дня працівників освіти, які відбулися в Печенізькому районному Будинку культури.

«День працівників освіти – свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Вам, шановні освітяни, довіряють найцінніше – дітей, ви любите їх і навчаєте необхідних знань. Ваша професія нелегка, але в ній все ваше життя. В день вашого професійного свята прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги та подяки за вашу роботу»,  - сказав Олександр Гусаров у вітальній промові.

З нагоди свята та з метою покращення матеріально-технічного стану навчальних закладів району депутат обласної ради Олександр Гусаров вручив директорам закладів освіти Сертифікати на отримання принтерів.

Також цього дня Олександр Гусаров відвідав ветеранів педагогічної праці, які понад 10 років очолювали навчальні заклади в районі та мають педагогічний стаж понад 40 років.

З великою шаною та вдячністю обласний депутат вручив пам’ятні годинники Лимарєву Сергію Петровичу - директору Мартівської середньої школи з 1980 по 2015 роки та Пилипенку Івану Федоровичу – директору Новобурлуцької середньої школи з 1987 по 1998 роки.

«Складно уявити скількох дітей вони виховали та передали свої знання незалежно від свого настрою чи стану здоров’я. Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, самовідданість та любов до обраної справи. Міцного вам здоров’я та благополуччя»,- зазначив депутат.

DSC_6477
DSC_6174
DSC_6446
DSC_6469
DSC_6734
DSC_6171
DSC_7070
DSC_7088
DSC_6460
DSC_7098
DSC_7110
DSC_7118
DSC_7170

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я