У Дергачівському районі тривають роботи із технічного переоснащення ПЛ-10 кВ «Мала Данилівка», ПЛ-10 кВ «Шевченківський» та ПЛ-10 кВ «Черкаська Лозова». Наразі надмірне навантаження діючих підстанцій, від яких заживлено повітряні лінії, загрожує надійності електропостачання у цьому районі.

Як повідомив технічний директор АТ «Харківобленерго» Олексій Ганус, технічне переоснащення вищевказаних ПЛ підвищить ефективність та якість електропостачання споживачів, які проживають у селищах міського типу Черкаська Лозова, Мала Данилівка та селі Лісне Дергачівського району.

«АТ «Харківобленерго» турбується про своїх клієнтів та системно модернізує енергетичну інфраструктуру регіону. Будівництво вказаних ділянок ПЛ знизить втрати електричної енергії при її транспортуванні. Крім того, завдяки виконаній реконструкції мереж з'явиться можливість резервування електропостачання місцевих мешканців від підстанції «Перемога». Оновлена мережа у Дергачівському районі будується із сучасних матеріалів, які прослужать мешканцям цих населених пунктів не один десяток років», – зазначив Олексій Ганус.

Довідка: ПЛ-10 кВ «Мала Данилівка» уведено в експлуатацію у 1985 році. Від ПЛ отримують електропостачання 1453 побутових та 62 юридичних абоненти.

ПЛ-10 кВ «Шевченківский» уведено в експлуатацію у 1978 році. Від ПЛ отримують електропостачання 478 побутових та 35 юридичних абонентів.

ПЛ-10 кВ «Черкаська Лозова» уведено в експлуатацію у 1978 році. Від ПЛ отримують електропостачання 1990 побутових та 44 юридичних абоненти.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я