Пряма мова

Матеріали виступу президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова на Форумі місцевого самоврядування 5 грудня 2018 р.
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов презентував пілотний проект «Моделювання адміністративно-територіального устрою у Донецькій, Луганській, Тернопільській, Харківській областях»
Виступ президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова на відкритті круглого столу з питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, Київ, 4 грудня 2018 р.
Матеріали до участі Сергія Чернова у тематичній дискусії Форуму місцевої демократії, що відбувся в Єревані, 12.11.2018
Матеріали до виступу Сергія Чернова у панельній дискусії «Законодавче регулювання у сфері місцевого самоврядування: питання на порядку денному та виклики» на форумі «Місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави».
Матеріали виступу президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова на 8 щорічній нараді Конференції регіональних і місцевих властей для Східного партнерства (CORLEAP), Київ, 24.09.2018 р.
Голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна розповіла газеті «Слобідський Край» про виконання бюджету поточного року.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов – гість програми «Громадське радіо у твоєму місті»
Тези виступу президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова на засіданні круглого столу «Нормативно-правове врегулювання інституту посадової особи місцевого самоврядування в умовах реформи децент
Реформування місцевого самоврядування належить до пріоритетних завдань на етапі розвитку української державності. Важливою складовою такої реформи є необхідність удосконалення системи контролю місцевого самоврядування. Прокоментувати стан і перспективи
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я