Про це заявив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов після завершення пленарного засідання сесії, коментуючи те, що депутати не підтримали проекти рішень, підготовлені обласним управлінням лісового та мисливського господарства

«Як ви можете судити з останніх сесій, питання, що стосуються лісових угідь, виділення мисливських угідь і все що пов'язане з роботою територіального управління лісових і мисливських угідь, ці питання завжди в залі викликають певну напругу», - зазначив Сергій Чернов. За його словами, аналогічна ситуація в постійних комісіях, в обласній державній адміністрації також незадоволені роботою територіального управління. 

«Значить, щось там не так, а керівництво управління має зробити висновки: або працювати відповідно до вимог часу і потреб людей, які звертаються із запитаннями, або ми будемо виходити зі своїми ініціативами. На жаль, керівник територіального управління не зволив прийти на пленарне засідання сесії обласної ради, щоб виступити з доповіддю по своїх питаннях перед депутатами. Звертаючись до всіх керівників, попереджаю, це неприпустимо. В Харківській обласній раді керівники, відповідальні за підготовку того чи іншого питання, повинні виступати як у постійних комісіях, так і на пленарних засіданнях», - підкреслив Сергій Чернов.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я