У своєму виступі кандидат на посаду голови Харківської обласної ради Артур Товмасян окреслив першочергові напрямки роботи вищого представницького органу регіону.

Шановні колеги депутати, шановні присутні!

Приємно бачити у цій залі багато визначних та авторитетних особистостей, яких я дуже поважаю. Ціную поважне товариство, захоплююся життєвим шляхом та досягненнями кожного.

Впевнений, усі обрані депутати гідні представляти Харківщину.

Покликом моєї душі стала робота для людей. Тому мій шлях привів мене на державну службу. Саме на користь спільноти Харківської області я вбачаю сенс свого життя. Це не просто професія, це – життєва необхідність. Сьогодні ми маємо унікальний шанс та надважливе завдання – впродовж наступних п’яти років зробити все, аби люди відчували турботу і захист. Вважаю, що завдяки роботі депутатів минулих скликань на Харківщині розпочато та діє багато успішних проєктів. Переконаний, те, що ефективно працює, доцільно продовжувати та розвивати.

Разом з тим, час диктує нам нові завдання. І ми, як вищий представницький орган Харківської області, маємо активно ініціювати зміни та ефективно координувати актуальні програмні завдання.

Передовсім, мова про охорону здоров’я, боротьба з коронавірусом, від якого ми потерпаємо, – пріоритет у нашій роботі. При цьому усвідомлюємо, що йдеться не тільки про COVID, а про здоров’я громадян в цілому.

Тож, один з основних аспектів нашої діяльності вбачаю саме у комплексному вирішенні саме проблем медицини.

Питанням вартому особливої уваги є соціальний захист людей, які постраждали у наслідок пандемії. В умовах існуючих карантинних обмежень вірогідного у січні наступного року локдауну державної підтримки потребують малий та середній бізнес.

Харківська області незмінно була і є лідером у аграрній галузі. Це одна з запорук нашого економічного добробуту сьогодення та майбутнього. Наш обов’язок – захистити аграріїв від рейдерства.

Житлово-комунальна галузь значною мірою формує комфортність Харківщини. Тож вирішення проблем у цій сфері є також надважливим.

В умовах технічного розвитку важливим є збереження безпечного довкілля. Отже упевнений, проблемами екології не можна нехтувати.

Актуальною є підтримка становлення влади районного рівня та об’єднаних територіальних громад. Реформи мають якнайшвидше приносити позитивний результат.

Але я пропоную дивитися глибше. У моєму розумінні Харківська обласна рада – потужний суспільний механізм, де роль кожного депутата є визначною та суттєвою. Це майданчик для відбудови взаємин між усіма гілками влади, органами місцевого самоврядування та громадськістю. І не зважаючи на різні політичні погляди, наша спільна мета – робота для добробуту Харківщини. Тому закликаю усіх колег до співпраці. Першим подаю руку кожному депутату. Ми зобов’язані виконати все те, що обіцяли своїм виборцям.

Харківська обласна рада має стати місцем, де панують взаєморозуміння, взаємна повага та народжуються доленосні рішення виключно в інтересах людей. Упевнений, ми зможемо забезпечити Харківському регіону подальше зростання та розквіт, а людям впевненість у завтрашньому дні. І оді з гордістю скажемо: свій обов’язок депутатів Харківської обласної ради – виконали.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я