Рішення прийнято на загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, які відбуваються сьогодні у Харкові.

Перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації Микола Тітов повідомив, що за Статутом президент Асоціації обирається строком на п’ять років. Час останньої каденції завершився, тому потрібно обирати новий склад керівних структур. Присутні на зборах обрали голову Харківської обласної ради Артура Товмасяна президентом Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

У своєму виступі Артур Товмасян подякував присутнім за довіру та окреслив подальші напрямки та пріоритети діяльності Асоціації.

«Перед нами стоять невідкладні завдання та виклики, які потребують виходити на новий етап роботи Асоціації. Серед основних завдань: продовження децентралізації, допомога громадам у протистоянні пандемії COVID-19. Асоціація має стати комунікативним простором для обміну думками, кращими практиками та досвідом, здійснювати  накопичення та аналіз інформації, навчально-методичним осередком, проводити консультативно-експертну роботу. Аналітично-моніторинговим центром у сфері нормативно-правового забезпечення діяльності самоврядування, інструментом взаємодії з органами місцевого самоврядування з інших регіонів (передовсім, під егідою Української асоціації районних та обласних рад)».

Артур Товмасян зазначив, що все більш актуальним стає проєктно-орієнтований підхід до розвитку громад. Тому виникла потреба у створенні структури, яка б на регіональному рівні забезпечила підтримку та сприяла розвитку громад області. «Ініціюватиму створення регіонального проєктного центру. Метою якого бачу сприяння у залученні в область та усі громади додаткових інвестицій та коштів програм міжнародної допомоги, а також впровадження успішних практик», - сказав президент Асоціації.

Також висловив подяку виконавчій дирекції за роботу спрямовану на розвиток самоврядування і відзначив внесок попереднього президента Асоціації Сергія Чернова, під  керівництвом якого Асоціація стала авторитетною і впливовою організацією.

IMG_7410
IMG_7417
IMG_7421
IMG_7425
IMG_7429
IMG_7433
IMG_7447
IMG_7449
IMG_7456
IMG_7462
IMG_7463
IMG_7471
IMG_7474
IMG_7478
IMG_7483
IMG_7487
IMG_7492
IMG_7497
IMG_7500
IMG_7505
IMG_7506
IMG_7517
IMG_7532
IMG_7540
!IMG_7542
IMG_7550

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я