Новини

Перебуваючи у Лозовій, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомився з ходом ремонтних робіт на низці інфраструктурних та соціальних об’єктах району.
Особистий прийом громадян провів голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перебуваючи на Лозівщині з робочою поїздкою.
Нарада щодо процедурних питань в частині приєднання до міста Лозова ряду громад Лозівського району відбулась у Лозовій під головуванням голови Харківської обласної ради Сергія Чернова та за участі керівників району та місцевих рад.
З метою поліпшення стану забезпечення жителів сільської місцевості області житлом, створення умов для будівництва або придбання житла громадянами, які потребують покращення житлових умов Харківською обласною радою 7 червня 2018 року було затверджено програму індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2018 рік.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія  Чернова з Днем визволення Зміївського району  від німецько-фашистських загарбників.

 
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні працюватиме у Лозовій. У плані візиту очільника області – участь у нараді щодо процедурних питань в частині приєднання до міста Лозова ряду громад Лозівського району; особистий прийом громадян та огляд ходу реконструкції низки об’єктів.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов висловив свою думку щодо подальшого впровадження реформи децентралізації.
Сьогодні за участю голови Харківської обласної ради Сергія Чернова відбулося засідання комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП