Новини

Після дебатів «Енергоефективність: роль місцевих і регіональних влад», які відбулися в рамках сьогоднішньої Конференції регіональних і місцевих рад країн Східного партнерства (CORLEAP) в Мінську, Сергій Чернов, президент Української асоціації районних та обласних рад взяв участь у зустрічі з керівництвом міста.
Інформацію про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2017 рік обговорили сьогодні на засіданні постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва Харківської обласної ради.
Сьогодні, 22 травня, у Будинку рад відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму, на якому членів комісії було поінформовано про хід виконання у 1 кварталі 2017 року соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя у Харківській області на 2014-2018 роки.
В Мінську проходить 11 засідання Бюро Конференції регіональних та місцевих рад Східного партнерства, в якому бере участь президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов
У 12-му фестивалі велосипедистів цього року взяли участь близько 15 тисяч харків'ян. До акції також долучились депутати та працівники виконавчого апарату Харківської обласної ради.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в урочистих заходах до Дня пам’яті жертв політичних репресій
Шляхи втілення цієї ідеї голова обласної ради Сергій Чернов сьогодні обговорив із астрономами Харківщини. Музей має для цього дуже якісне обладнання. Фахівці переконані в успішності проекту зі створення планетарію, що стане другим на Харківщині і восьмим в Україні.
На базі Красноградського краєзнавчого музею ім. П.Д.Мартиновича сьогодні відбувся фестиваль декоративно-прикладного мистецтва "Родинний оберіг". Свято, якому передував парад вишиванок у Краснограді, відвідали голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, депутат обласної ради Максим Колінько, керівництво району та міста.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів