Новини

В прес-центрі Kharkiv Today відбулася прес-конференція, присвячена конкурсу стартапів на підтримку Шарівського замку. Художники і дизайнери планують перетворити палац у Шарівці у популярне туристичне місце.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час робочої поїздки до Балаклійщини зустрівся з жителями громади та вислухав їх проблеми, які вирішити самостійно людям не вдається.
Зміни до переліку об’єктів з ремонту доріг на цей рік було внесено під час засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку, що відбулось сьогодні у Будинку рад за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, голова постійної комісії з питань бюджету облради Людмила Немикіна та Балаклійський міський голова Іван Столбовий оглянули відремонтований дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №2 у Балаклії. Дитячий садок зазнав пошкоджень 23 березня 2017 року внаслідок надзвичайної ситуації – пожежі на складах боєприпасів військової частини А-1352.
Сьогодні в рамках Чемпіонату України відбувся 1 матч фінальної серії серед чоловічих команд Суперлігі, «Локомотив» (Харків) – «Барком-Кажани» (Львів). Вболівав за улюбленою командою волейболістів голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач в ході наради з обговорення питання щодо порядку утворення наглядової ради закладів охорони здоров'я закликав керівників лікувальних установ вийти на суботник, який відбудеться вже на тому тижні.
28 квітня в Україні відзначають Всесвітній день охорони праці. Цього року Міжнародною організацією праці визначено девіз Дня охорони праці – «Захищене і здорове покоління». Цей девіз збігається також із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.
Заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач провів нараду з обговорення питання про порядок утворення та положення спостережної ради закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП