Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов підписав розпорядження про скликання XI сесії
Разом з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом Український НДІ протезування, протезобудування та відновлення працездатності відвідав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. З останніми розробками установи та реабілітаційними програмами гостей ознайомила директор інституту Антоніна Салєєва.
У рамках візиту Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана до Харкова, у сесійній залі міської ради відбулось засідання Асоціації міст України під головуванням очільника Асоціації, київського міського голови Віталія Кличка. У засіданні також взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, під час ознайомлення з роботою аптеки у Харкові, яка працює за Урядовою програмою "Доступні ліки".
22 квітня у Краснокутську відбувся обласний турнір з боксу, присвячений вшануванню пам’яті льотчика-космонавта А.С.Левченка. Спортивне змагання проходило під патронатом депутата Харківської обласної ради Юлії Світличної.
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман розпочав свій візит у Харків з відвідування центрів надання соціальних послуг, які працюють у форматі «Прозорий офіс» в Адміністраціях Шевченківського та Київського районів. Голова уряду разом з головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим ознайомились з роботою закладів.
Профільний Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підтримав пропозицію Української Асоціації районних та обласних рад щодо звітності територіальних управлінь фіскальної служби перед районними та обласними радами з питань надання інформації щодо формування податкових надходжень.
Сьогодні відбувся заключний, 4-й матч фінальної серії плей-офф, у якій харківська волейбольна команда «Локомотив» здобула перемогу над львівською «Барком-Кажани». Такими були підсумки 26 Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд суперліги сезону 2016-2017 рр.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів