Новини

Протягом минулого року у рамках Програми економічного і соціального розвитку Харківської області було профінансовано будівництво, реконструкцію, капітальні ремонти 502 об’єктів на суму 1267,8 млн.грн. Про це повідомив директор Департаменту економіки і міжнародних відносин облдержадміністрації Андрій Колос у ході засідання постійної комісії обласної ради з питань спільної власності територіальних громад області. Участь у засідання взяв перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у засіданні колегії Національної агенції з питань державної служби.
На цьому наголосив президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, виступаючи сьогодні в Українському Домі.
Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, виступаючи під час загальних зборів Асоціації ОТГ, що проходять у Києві, висловив занепокоєння тим, що після успішного першого етапу реформування місцевого самоврядування, необхідний темп починає втрачатися.
В Українському Домі за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, президента Української асоціації районних та обласних рад, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, урядовців, народних депутатів, експертів та міжнародних партнерів сьогодні відбудуться загальні збори Асоціації ОТГ.
План заходів створює законодавчі та інші організаційно-правові засади для забезпечення проведення місцевих виборів у 2020 році на новій територіальній основі, а також забезпечення підвищення ефективності формування територіальної організації виконавчої влади
За участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулося засідання комісії з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації.
Пам’ять жертв трагедії, що відбулася у місті Ходжали 26 лютого 1992 року, забравши й покалічивши життя сотень людей, вшанували сьогодні під час зустрічі-реквієму «Ходжали. Пам'ять, яку не зітре час…».
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я