Новини

Як повідомив заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач, депутати фракцій «Відродження» в Харківській обласній та міській радах надають всю необхідну допомогу постраждалим в ДТП, яка сталася вчора, 18 жовтня, в Харкові на вул. Сумській. На даний момент сім'ям постраждалих надано 100 тисяч грн.
Сьогодні, перебуваючи з робочим візитом на Красноградщині голова Харківської обласної ради Сергій Чернов оглянув хід будівельних робіт трьох спортивних майданчиків.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов побував у Краснограді та ознайомився з результатами капітального ремонту водогону від насосної станції другого підйому по вулиці Московській до мікрорайону №3.
На Золочівщині презентовано п’ять міні-проектів, реалізованих у рамках обласного конкурсу міні проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».
Сьогодні, 19 жовтня, на Дергачівщині у селищі Мала Данилівка відбулося урочисте відкриття міні-проектів переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
15 жовтня на Водолажчині відбулись перші вибори старост Нововодолазької селищної об'єднаної територіальної громади. За результатами виборів обрано 7 старост
Жахлива трагедія, що забрала вчора життя і травмувала ні в чому неповинних людей, не залишила байдужими жителів Харківщини.
Захід проходитиме з 6 по 10 листопада. До участі запрошуються підприємці, представники самоврядування, освітні та наукові заклади, студенти, вчені.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів