Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов на запрошення Генерального Консула Федеративної Республіки Німеччина Вольфганга Мьоссінгера відвідав концерт з нагоди проведення «Тижнів Німеччини в Україні».
Сьогодні до Будинку рад завітали гості з Хмельниччини – студенти і викладачі кафедри суспільно-економічних дисциплін Хмельницької академії. Вони прибули на запрошення Харківської гуманітарно-педагогічної академії Харківської обласної ради в рамках співпраці між вишами, започаткованої кілька років тому. З майбутніми істориками та археологами Східної та Західної України поспілкувався голова обласної ради Сергій Чернов.
Фестиваль «Тижні Німеччини в Україні» проходять з 19 жовтня по 2 листопада в 14 містах по всій країні.
Інформація, про те, що Харківська обласна рада планує щеплення депутатського корпусу та виконавчого апарату за бюджетний кошт, якою депутат обласної ради Віктор Кисіль поспішив поділитися із засобами масової інформації, викликає подив
Відбулося засідання конкурсної комісії з обрання директора Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів». У ньому взяли участь працівники виконавчого апарату та депутати обласної ради.
Керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко сьогодні вручив відзнаки обласної ради працівникам харчової промисловості регіону до дня професійного свята.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко зустрівся із Шаді Ель Танніром – президентом італійської авіакомпанії «Ernest Airlines», щодо остаточної домовленості відкриття двох нових напрямків авіарейсів з Харкова – до Мілана та Рима.
Про це зазначив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час візиту до Лозівського району.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП