Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов перебуває з візитом на Красноградщині.
Дорогі друзі, щиро вітаю з Днем Святого Миколая!
З давніх часів українці відзначають це світле, добре й веселе свято – прикрашають оселю, ялинку, створюють теплу атмосферу. Цей день традиційно уособлює в собі початок яскравих зимових свят, наповнюючи серця людей спокоєм та домашнім затишком.
Почесний громадянин Харківської області, депутат обласної ради, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов, сьогодні відзначає День народження. Депутатський корпус Харківської обласної ради та Президія Ради почесних громадян Харківської області передає найщиріщі привітання. 
У спецпроекті Харківської обласної ради і Громадського радіо «Де це?», що розповідає про поступ децентралізації, інтерв’ю з Оленою Кулик, керівником управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків.
Перелік переможців 2019 року та загальний рейтинговий список учасників.
Європейський Союз та Програма розвитку ООН запускають дворічний проект «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» з метою стимулювати та підтримати створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у всіх 24 областях України.
На заході, що відбувається у Києві, в Клубі Кабінету Міністрів, впродовж дня будуть презентовані кращі практики місцевого самоврядування та нагороджені переможці. Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов бере участь у конференції.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів засідання оргкомітету обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Участь у ньому взяв перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я