Новини

Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко з робочим візитом відвідав Золочівщину, де проконтролював хід реконструкції та відновлення низки закладів соціальної сфери, спорту та освіти. Так, сьогодні у селі Феськи розпочався поточний ремонт ділянки дороги від села до траси Золочів - Харків.
У Комітеті Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки за участі заступника голови Харківської обласної ради Володимира Скоробагача сьогодні відбувся круглий стіл «Ключові пріоритети реформи видобувного сектору».
Найтепліші привітання Депутатського корпусу Харківської обласної ради.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем медичного працівника, 18 червня 2018 року.
На Меморіалі Слави сьогодні відбулася урочиста церемонія випуску 207 лейтенантів Національної академії Національної гвардії України, з них 28 закінчили навчання з відзнакою. Хвилюючу і святкову мить для гвардійців та їхніх рідних розділив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні побував у Харківській обласній клінічній лікарні та привітав персонал з Днем медичного працівника.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та Генеральний консул ФРН Вольфганг Мьоссінгер обговорили сьогодні спільні проекти та наміри. На зустрічі були присутні перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Микола Тітов, Почесний консул ФРН у Харкові Тетяна Гавриш.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні зустрівся з представником високотехнологічної зони міста Сіань паном У Су Вейем.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП