В Огульцівській територіальній громаді в рамках урочистих заходів з нагоди святкування 370-річчя села та 73-ї річниці визволення населеного пункту від фашистських загарбників відбулась презентація успішно реалізованого міні-проекту обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє». Завдяки міні-проекту в приміщенні Огульцівського сільського будинку культури імені Т.Г. Шевченка були замінені на металопластикові вікна.

В урочистостях взяли участь народний депутат України Олександр Біловол, депутати Харківської обласної ради, голови постійних комісій Сергій Пієв та Едуард Юрченко, сільський голова Алла Веретільник, заступник голови Валківської районної ради, депутат від Огульцівської громади Юрій Яцина.

Звертаючись до присутніх, депутати акцентували на необхідності активної участі місцевих громад у подібних конкурсах, удосконаленні майстерності розробки самих міні-проектів згідно сучасних вимог проектного менеджменту, залучення інвестицій на заходи з енергозбереження. Окрема подяка громади була висловлена голові Харківської обласної ради Сергію Чернову та Конкурсному комітету за пілотну ініціативу в Україні та високий рівень організації і проведення обласного конкурсу «Разом в майбутнє» як складової розвитку місцевих територіальних громад.

На реалізацію міні-проекту було витрачено 100 тис.грн, з яких 50 тис.грн виділено з обласного бюджету, 45 тис.грн - з сільського бюджету, 5 тис.грн профінансувала сама громада та ініціативна група, ставши у такий спосіб активним співучасником і головним фінансовим контролером міні-проекту.

Почесними гостями ініціативній групі міні-проекту вручено відповідний Сертифікат обласної ради та емблеми конкурсу, які розміщено на фасаді будівлі закладу культури.

Головним результатом міні-проекту є завершення комплексу заходів з енергозбереження по заміні вікон на всіх соціально важливих об’єктах села (школа, дитсадок, будинок культури).

IMG_5226
IMG_5306
IMG_5256

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я