У кінотеатрі імені Олександра Довженка відбулась урочиста церемонія закриття VIII Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю "Дитятко". В результаті якої були нагороджені переможці у номінаціях, визначених фестивалем, вручені смартфони та жорсткий диск учасникам міжнародного заходу, чиї роботи обрало журі за результатами творчого конкурсу.

Тож у номінації «Кращий ігровий фільм дитячої студії» переможцем став твір "3 steps", director Asier Olangua, Іспанія.

Кращий документальний фільм дитячої студії - "The Chatter Group of Moms and Grandmas", “Kids as Directors” Project, Тайвань.

Спеціальний приз від бренду Culture.pl - навчальний візит до Польщі з метою вивчення документального кіно дістався Студії "ШГТ ТV" з України за твір "Украинский гиппократ из Бухенвальда".

Краща телепрограма дитячої студії - "Ігри розуму", Студія "Рожеві окуляри", Україна.

Кращий анімаційний фільм дитячої студії - "Зможеш ти все", режисер Нікіта Тимощук, Україна.

Краща радіопрограма дитячої студії - "Радіоказка про Нява і Мура", Творче об’єднання «ІДЕЯ» Смілянської гімназії, Україна.

У номінації "Місцеве самоврядування - це ми!" журі визначило декількох переможців:

1 місце - "Місцеве самоврядування – це ми!", Дитяча студія телеведучих "Веселка TV", Україна;

2 місце - "Місцеве самоврядування – це ми", Школа юних журналістів, Україна;

3 місце - ""Веселка" представляє...", Дитяча телевізійна студія "Веселка", Україна;

3 місце - "Учнівська обласна рада", режисер Дмитро Романцов, Катерина Смаль, Анна Сірбіненко, Катерина Воронюк, Україна.

Слід зазначити, що 11 людей, переможців номінації, поїдуть до Страсбургу вивчати традиції європейського місцевого самоврядування.

Приз глядацьких симпатій віддали режисеру Ганні Віноградовій з України за телетвір "Чому усе залежить саме від тебе?".

Кращою телепрограмою, зробленою для дітей стала "ODD SQUAD: A Curious Case of Pirate-itis", Sinking Ship Entertainment, Канада.

Кращий повнометражний фільм для дітей – «Небесный верблюд", режисер Юрій Фетінг, Російська Федерація.

Кращий короткометражний фільм для дітей - "Rich", dir. Camiel Schouwenaar, Нідерланди

Кращий анімаційний фільм для дітей - "Мой дедушка был черешней", реж. Ольга Полектова, Татьяна Полектова, Російська Федерація.

Приз CIFEJ дістався "My Daddy Eric Tsang", dir. Meng Wang, Китайська Народна Республіка.

Кращий актор був обраний з "Истории моих друзей", Дитячої телевізійної студії "ОбовсемКа", Україна. Та Анна Андрух з фільму "Обрані", Україна.

Краща режисерська робота - "Зоряна історія", Авторська студія анімації Інни Калініної при MBA Kids, Україна.

Краща операторська робота - "Project Oneness", Індія.

Кращий тележурналіст - програма "Бубль гум", Дитяча телевізійна студія "ОбовсемКа", Україна.

У номінації «Кращий телеведучий» переміг "Гімн України - ода державності", Дитяча студія телеведучих "Веселка TV", Україна.

Спеціальний приз журі дістався Дитячій студії телебачення "Перший крок", АР Крим та "What Dreams the Bear Sees" режисера Руслана Синкевича, Республіка Білорусь.

Спеціальний приз "Go NewsOne" дістався дитячій студії "ФАЛПЕВ", Україна за «Король и Пешка: Арабатская стрелка".

Переможцем сценарного пітчингу у номінації "Телепрограма" обрано "Електроніків", ТОВ "Сон-це". У номінації "Фільм" обрано Нікіту Тимощука за ""Чому?" та "Як?"".

Творче завдання, за думкою журі, найкраще було у Нікіти Тимощука та у Студії "Наш світ" Школи сучасних театрально-сценічних напрямків.

DSC_0256
DSC_0263
DSC_0268
DSC_0267
DSC_0272
DSC_0275
DSC_0277
DSC_0278
DSC_0284
DSC_0285
DSC_0292
DSC_0307
DSC_0309
DSC_0310
DSC_0312
DSC_0321
DSC_0324
DSC_0327
DSC_0330
DSC_0332
DSC_0334
DSC_0339
DSC_0340
DSC_0345
DSC_0346
DSC_0359
DSC_0393
DSC_0362
DSC_0365
DSC_0367
DSC_0371
DSC_0377
DSC_0379
DSC_0382
DSC_0384
DSC_0385
DSC_0386
DSC_0387
DSC_0405
DSC_0407
DSC_0410
DSC_0413
DSC_0415
DSC_0416
DSC_0421
DSC_0424
DSC_0442
DSC_0449
DSC_0456
DSC_0464
DSC_0473
DSC_0476
DSC_0480
DSC_0481
DSC_0486
DSC_0492
DSC_0495
DSC_0506
DSC_0510
DSC_0513
DSC_0517
DSC_0525
DSC_0526
DSC_0533
DSC_0535
DSC_0539
DSC_0541
DSC_0545
DSC_0551
DSC_0554
DSC_0558
DSC_0562
DSC_0563
DSC_0564
DSC_0573
DSC_0576
DSC_0577
DSC_0585
DSC_0593
DSC_0595
DSC_0597
DSC_0611
DSC_0617
DSC_0616
DSC_0621
DSC_0626
DSC_0628
DSC_0638
DSC_0642
DSC_0645
DSC_0654
DSC_0656
DSC_0659
DSC_0665
DSC_0672
DSC_0680
DSC_0690
DSC_0694
DSC_0696
DSC_0701
DSC_0717
DSC_0724
DSC_0732
DSC_0746
DSC_0750
DSC_0756
DSC_0757
DSC_0762
DSC_0773
DSC_0781
DSC_0784

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я