Перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у форумі «Ніколи не здавайся» присвяченому військово-патріотичному вихованню молоді, що проходив сьогодні у Державній гімназії-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

Віктор Коваленко вручив Почесну відзнаку Харківської обласної ради «Слобожанська слава» начальнику Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» генерал-майору Середі Олексію Порфировичу.

Вищу нагороду обласної ради Олексій Середа отримав за активну громадську діяльність, значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху та військово-патріотичне виховання молоді, з нагоди річниці виведення військ із Афганістану та  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

«Сьогодні я хочу сказати теплі слова Олексія Середи, який очолює «Кадетський корпус».  Я дуже радий, що людина, яка пройшла Афганістан та знає, що таке життя та смерть,  вкладає всю душу і серце в навчання молодого покоління захисників країни, передає свій досвід та бачення життя, виховує справжніх патріотів», - сказав Віктор Коваленко.

Перед учнями виступили заступник голови Харківської міської спілки ветеранів Афганістану Геннадій Ломакін, український спортсмен, професійний борець Ігор Вовчанчин, капітан Збройних Сил України, учасник АТО Дмитро Медведь, учасник Паралімпійських ігор в Пекіні Микола Овчаренко, військовий медик, який оперував донецьких «кіборгів», Олександр Калій. 

 «Такі форуми – це дуже важливий обмін досвідом між військовослужбовцями. Між тими, хто служив в Афганістані, та тими, хто сьогодні воює у зоні АТО. Зараз багато афганців з моєї десантно-штурмової групи  у Збройних Силах України, на передовій захищають цілісність нашої держави», - додав Віктор Коваленко.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП