Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко взяв участь у зустрічі з керівництвом ПрАТ «Філіп Морріс Україна». Обговорювались шляхи активізації співпраці, а також  можливості до впровадження нових проектів.

За словами заступника генерального директора ПрАТ «Філіп Морріс Україна» Ігоря Крошка, між обласною владою і підприємством є «чимало прикладів успішної взаємодії, компанія працює над створенням робочих місць і залученням інвестицій на Харківщину». 

Він зазначив, що компанія на Харківщині серед особливо ефективних підприємств, оскільки активно працює на експорт: «Виробництво  харківським заводом продукції для японського ринку свідчить про високу якості товарыв та ефективність праці. Плануємо і надалі розширювати обсяг експортних поставок, а для цього постійно працюємо над вдосконаленням виробничого процесу».

Зокрема, «Філіп Морріс, - говорить Ігор Крошко, - запроваджує інвестиційний проект, спрямований на посилення енергоефективності фабрики. Планується будівництво твердопаливної котельної. В якості твердого палива для майбутньої котельної  передбачається використання лушпиння соняшнику та іншої біомаси українського виробництва. 

З цією метою підприємство залучило місцеві компанії Харківщини для розробки проекту, виконання будівельних  і монтажних робіт. Крім того, обладнання, призначене для установки в котельній, також харківського виробництва. Інвестиції складуть близько 60 мільйонів гривень».

Керівники Харківщини запевнили представників компанії «Філіп Морріс» у тому, що організаційні питання, які потребують врегулювання у сфері земельного законодавства, будуть вирішені шляхом діалогу сторін.

На виробничому  центрі у Харківському районі Харківської області та Київському головному офісі ПрАТ «Філіп Морріс Україна», а також у ТОВ «Філіп Морріс СейлзендДистриб’юшн» та його 10 регіональних офісах по всій країні працює понад 1300 співробітників.

Компанія є лідером українського ринку тютюнових виробів та одним із найбільших платників податків: до бюджетів усіх рівнів вона сплатила 8,9 млрд грн. За період з 1994 по 2014 роки загальний обсяг інвестицій склав 338 млн грн. доларів. На Харківщині фабрика розпочала роботу у  2006 році.

007
013
022
026
034
035
040
044
050
059
051
063
065

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я