Зустріч першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленко з представниками місії ОБСЄ на чолі з заступником керівника СММ ОБСЄ у Харкові Пані Хатуною Мургулією відбулась сьогодні у Будинку рад.

У ході зустрічі представники ОБСЄ підняли питання щодо впливу торгівельної блокади на економічну ситуацію в області та подальше рішення РНБО України від 15 травня 2017 року «Про невідкладні додаткові заходи із протидії гібридним загрозам національній безпеці України».

«Рішення про тимчасове припинення переміщення вантажів через лінію розмежування було ухвалено у зв'язку із серйозними загрозами національній безпеці. Також це рішення продиктоване необхідністю не допустити  громадського протистояння та не стосується українських громадян та процедури перетину лінії розмежування, воно також не стосується гуманітарних вантажів», - зазначив Віктор Коваленко.

Перший заступник голови облради поінформував, що сьогодні було завершено розмінування території Балаклійського району, а крім того, на відновлення будівель приватного сектору, що постраждали від вибухів, депутатами обласної ради ініціюється виділення 30 мільйонів гривень цільової субвенції з обласного бюджету.

обл
IMG_2934
IMG_2939
IMG_2943
IMG_2949
IMG_2954
IMG_2975
IMG_2976
IMG_2968
IMG_2978
IMG_2962
IMG_2984
IMG_2985
IMG_2990
IMG_2992
IMG_2998

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП