Ініціатором організації співробітництва громад виступив Вільхуватський сільський голова Володимир Катасонов. Його  підтримала Вільхуватська сільська рада, а також Міловська, Рубленська, Малобурлуцька, Федорівська, Чорненська сільські та Приколотнянська селищна ради.

Сьогодні відбулося підписання договору про співробітництво територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району у формі реалізації проекту співробітництва «Спільні зусилля -  чисте довкілля». Документ підписали сільські та селищний голови.

Метою проекту є забезпечення належного санітарного стану 32 населених пунктів та екологічної безпеки близько семи тисяч мешканців цих територіальних громад. 

Громади  придбають спеціальну техніку та обладнання для виконання робіт з благоустрою, для цього вони планують акумулювати 710 тис. грн. з бюджетів сільських та селищної рад. На фінансування проекту також буде виділено додаткові кошти з Державного фонду регіонального розвитку.           

Як зазначили представники громади, завдяки реалізації цього проекту населені пункти будуть утримуватися в належному санітарному стані, з`явиться можливість організованого збору побутових відходів в сільських населених пунктах, підвищиться ефективність впорядкування територій тощо.

IMG_1424
IMG_1431
IMG_1421

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП