Ініціатором організації співробітництва громад виступив Вільхуватський сільський голова Володимир Катасонов. Його  підтримала Вільхуватська сільська рада, а також Міловська, Рубленська, Малобурлуцька, Федорівська, Чорненська сільські та Приколотнянська селищна ради.

Сьогодні відбулося підписання договору про співробітництво територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району у формі реалізації проекту співробітництва «Спільні зусилля -  чисте довкілля». Документ підписали сільські та селищний голови.

Метою проекту є забезпечення належного санітарного стану 32 населених пунктів та екологічної безпеки близько семи тисяч мешканців цих територіальних громад. 

Громади  придбають спеціальну техніку та обладнання для виконання робіт з благоустрою, для цього вони планують акумулювати 710 тис. грн. з бюджетів сільських та селищної рад. На фінансування проекту також буде виділено додаткові кошти з Державного фонду регіонального розвитку.           

Як зазначили представники громади, завдяки реалізації цього проекту населені пункти будуть утримуватися в належному санітарному стані, з`явиться можливість організованого збору побутових відходів в сільських населених пунктах, підвищиться ефективність впорядкування територій тощо.

IMG_1424
IMG_1431
IMG_1421

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП