За ініціативою обласної ради громадською організацією «Нова енергія» спільно з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області у Зміївському районі проведено семінар-тренінг на тему «Раціональне управління ресурсами видобувних регіонів Харківщини». У заході взяли участь сільські, селищні голови  та голови районних рад Зміївського, Печенізького, Балаклійського та Ізюмського районів.

У заході також взяли участь представники виконавчого апарату Харківської обласної ради: голова постійної комісії з питань бюджету Людмила Немикіна, начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв'язків  Олена Кулик.

Під час заходу експерти ГО «НОВА Енергія» розповіли про  раціональне управління ресурсами громади, способи ефективного використання коштів, що надходитимуть від рентної плати за нафтогазовидобувну діяльність, основні етапи створення проекту та його менеджмент, розробку енергозберігаючих заходів та способи залучення коштів на їх впровадження.

«Ми проводимо таку інформаційну роботу у вигляді семінарів, щоб у вас був час підготувати інфраструктурні проекти і програми з використання цих коштів, щоб уже з початку наступного  року вони були направлені на вирішення актуальних проблем ваших районів», - зазначила Людмила Немикіна.

Як розповіла Олена Кулик, громадам також необхідно навчатись проектному менеджменту, створенню та реалізації проектів. Адже у подальшому кошти виділятимуться громадам саме на впровадження соціальних проектів у їх населених пунктах.

Сільські та селищні голови також отримали методичні рекомендації щодо використання коштів, що надійдуть від рентної плати у якості співфінансування при реалізації енергоефективних заходів для об’єктів соціальної інфраструктури.

«Важливим аспектом забезпечення сталого розвитку видобувних громад є залучення компаній, що працюють у регіоні до участі у реалізації соціально-економічних проектів. Світовий та український досвід демонструє високу ефективність такої співпраці», - сказала керівник субгранту ГО «Нова енергія» Олена Агапова. 

1111
IMG_5232
IMG_5243
IMG_5245
IMG_5246
IMG_5251
IMG_5275
IMG_5325
IMG_5260
IMG_5262
IMG_5263
IMG_5266
IMG_5272
IMG_5223
IMG_5352
115
IMG_5372
4
10
11
12
13
14

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП