О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

На виконання ухвали Харківського окружного адміністративного суду від 21.08.2017  № 820/3377/17 повідомляємо, що Харківським окружним адміністративним судом відкрито провадження в справі за адміністративним позовом Всеукраїнської громадської організації «Національна асоціація сприяння боротьбі з корупцією та посадовими злочинами» до Харківської обласної ради про скасування рішення обласної ради від 25 травня 2017 року № 472-VII «Про створення тимчасової контрольної комісії Харківської обласної ради з питань моніторингу ефективного й раціонального використання природних ресурсів та здійснення контролю за використанням та охороною надр, дотриманням законодавства про охорону навколишнього природного середовища на території Харківської області та про затвердження відповідного Положення щодо її діяльності».

Вимоги позивача за адміністративним позовом до Харківської обласної ради полягають у наступному:

1. Визнати недійсним та скасувати рішення Харківської обласної ради від 25 травня 2017 року № 472-VII «Про створення тимчасової контрольної комісії Харківської обласної ради з питань моніторингу ефективного й раціонального використання природних ресурсів та здійснення контролю за використанням та охороною надр, дотриманням законодавства про охорону навколишнього природного середовища на території Харківської області та про затвердження відповідного Положення щодо її діяльності».

2. Для забезпечення адміністративного позову зупинити дію оскаржуваного рішення, враховуючи наявність очевидних ознак його протиправності  та явну небезпеку заподіяння шкоди правам, свободам та інтересам держави та громадян.

3.Витребувати у Відповідача усі наявні в них документи, що передували створенню комісії.

4.Зобов’язати відповідача опублікувати в строк не пізніше як за сім днів до судового розгляду оголошення щодо оскарження акту.

 

Інформуємо, що судовий розгляд адміністративної справи призначено на 06.09.2017 р. о 14:00 у відкритому судовому засіданні в приміщенні Харківського окружного адміністративного суду за адресою м. Харків, вул. Мар’їнська, 18-Б-3, зал 1.

Рішення обласної ради оприлюднено на офіційному сайті Харківської обласної ради за електронною  адресою: http://www.ts.lica.com.ua/b_text.php?type=3&id=17252&base=77


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я