У Будинку рад відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. У роботі комісії взяли участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, голови постійних комісій облради Людмила Немикіна та Віктор Звєрєв.

Збір проектних заявок тривав з 7 серпня по 25 вересня 2017 року. Близько двохсот проектів на суму 2,8 млрд грн запропонували регіональній комісії громади Харківщини для попереднього конкурсного відбору для обрання тих програм розвитку, які претендуватимуть на фінансування за рахунок коштів ДФРР у 2018 році. Критеріям участі у конкурсі не відповідають 20 проектів на суму 457 млн грн. Головним чином тому, що не підтвердили наявність співфінансування.

Тож, на розгляд регіональної комісії до оцінювання допущено 170 проектів. До їх складу увійшло 19 проектів, поданих ОТГ, та 7 проектів співробітництва громад.

Голова постійної комісії з питань бюджету Людмила Немикіна попросила членів комісії звернути особливу увагу на проекти співробітництва, оскільки Харківщина лише нещодавно розпочала активно розгортати роботу за цим напрямом. Члени комісії розподілили проекти та за рейтинговою системою оцінюватимуть їх до 18 жовтня, після чого зберуться знову.

051
014
012
019
023
065
022
024
036
039
067
016
069
071

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП