У Вовчанську презентовано три міні-проекти, реалізовані у рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє». У заходах взяли участь депутат Харківської обласної ради Віталій Панов, голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, Вовчанський міський голова Володимир Шевченко, члени ініціативних груп, депутати міської ради та громадськість.

В рамках реалізованого міні-проекту «Дитсадок мій дім - буде затишно в нім» у дитячому садку було замінено дитячі столи, стільці, шафи, предметно-ігрові зони, облаштовано туалетні кімнати та приймальні дитячого садка, оновлено м’який інвентар. Це поліпшить естетичний рівень груп, підвищить рівень відвідування дитсадку малюками та створить комфортні умови перебування дітей.

Завдяки реалізації міні-проекту «Здорова нація - здорова країна» проведено ремонт фізіотерапевтичного кабінету та встановлено нове обладнання в ясла-садку №7 міста Вовчанська. Відтепер оздоровчо-профілактичні заходи проводитимуться на сучасному обладнанні, що позитивно вплине на здоров’я дітей.

Основною метою проекту «На благо дітям (встановлення ігрового майданчику в центральному парку міста)» було створення сучасної ігрової зони для спільного проведення часу дітей і батьків. Подібні заходи сприяють єдності сім’ї.

Загальна сума фінансування на реалізацію трьох міні-проектів становить 576 742 грн., 50% з яких - це кошти обласного бюджету.

Депутат Харківської обласної ради Віталій Панов на знак реалізації проектів вручив переможцям сертифікати обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

DSCN0960
DSCN0946
DSCN0953
DSCN0955
DSCN0961
DSCN0942

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП