У Будинку рад відбулось засідання постійної комісії облради з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради. Участь у засіданні взяли голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та перший заступник голови облради Віктор Коваленко.

У ході засідання голова обласної ради поінформував членів комісії з кількох питань порядку денного. Зокрема, Сергій Чернов відзвітував про свою діяльність та відповів на запитання депутатів.

Депутат обласної ради, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації ОМС Харківської області Микола Тітов розповів про заплановані зміни до Регламенту обласної ради, де конкретизується поняття «профільна постійна  комісія». А саме, документ доповнюється вимогою, згідно з якою «питання, які віднесені до відання відповідної профільної постійної комісії, підлягають обов’язковому розгляду на її засіданні». За його словами, внесені зміни покращать роботу комісій.

Також, члени комісії затвердили звіти постійних комісій про роботу за минулий рік. Так, протягом 2017 року було проведено 6 пленарних засідань сесій обласної ради, на яких розглянуто 277 питань та прийнято 273 рішення, п’ять з яких – за депутатськими запитами.  Переважна більшість рішень стосувалася питань соціального захисту, охорони здоров’я, бюджету, енергоефективності та енергозбереження; питань науки, освіти, кадрових та питань комунальної власності.

Загалом під час засідання членами комісії було розглянуто близько 40 питань порядку денного, з яких значна кількість стосувалися контролю за ходом виконання регіональних програм, а також внесення змін до ключових фінансових документів.

IMG_1032
IMG_1042
IMG_1068
IMG_1051
IMG_1047
IMG_1059
IMG_1070
IMG_1031
IMG_1078

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я