Сьогодні у Брюсселі під час 4-ї зустрічі робочої групи «Комітет регіонів ЄС-Україна» відбулася презентація п’яти українських та п’яти європейських партнерів одне одному. Харківщину представляв Сергій Чернов, голова обласної ради.

Співробітництво з Великопольським воєводством і Харківщиною буде спрямоване на економічний розвиток сільських територій. Тож, з 12 по 14 березня у шести районах Харківської області за участі польських колег відбудуться навчальні семінари із зазначеної тематики.

В рамках сесії з розбудови партнерства «Рівний рівному», ініційованої Комітетом регіонів ЄС, також оголошено про співпрацю м. Раквере (Естонія) та Веселівської ОТГ, м. Зарасай (Литва) та Чемеровецької ОТГ, Барлебена (Німеччина) і Широківської ОТГ, м. Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина) і Хмельницької області.

Результатом співпраці європейських міст та регіонів із українськими партнерами стане розробка планів економічного розвитку, підготовка посадовців місцевих органів влади, вирішення проблемних питань у сферах освіти, охорони здоров'я та культури, а також підтримка сільської місцевості, малого і середнього підприємництва, розвиток туризму.

Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов, виступаючи у Комітеті регіонів ЄС, зазначив, що реформа децентралізації в Україні триває, долаючи виклики та набуваючи далекосяжних перспектив. Значною мірою завдяки використанню різних форматів співпраці, залученню міжнародної спільноти та постійному зростанню ініціативності громад. Окреслене у Брюсселі міжмуніципальне та міжрегіональне співробітництво - це гарні можливості для взаємовигідного розвитку.

Відтак Сергій Чернов подякував керівництву Комітету регіонів ЄС та програми U-LEAD, що підтримують цей пілотний проект в Україні, за надану вітчизняним громадам можливість долучитися до впровадження ініціативи «Рівний рівному».

3
2
2
1
6
4
1
15
6
7
8
10
11
12
13

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП