Сьогодні у Брюсселі під час 4-ї зустрічі робочої групи «Комітет регіонів ЄС-Україна» відбулася презентація п’яти українських та п’яти європейських партнерів одне одному. Харківщину представляв Сергій Чернов, голова обласної ради.

Співробітництво з Великопольським воєводством і Харківщиною буде спрямоване на економічний розвиток сільських територій. Тож, з 12 по 14 березня у шести районах Харківської області за участі польських колег відбудуться навчальні семінари із зазначеної тематики.

В рамках сесії з розбудови партнерства «Рівний рівному», ініційованої Комітетом регіонів ЄС, також оголошено про співпрацю м. Раквере (Естонія) та Веселівської ОТГ, м. Зарасай (Литва) та Чемеровецької ОТГ, Барлебена (Німеччина) і Широківської ОТГ, м. Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина) і Хмельницької області.

Результатом співпраці європейських міст та регіонів із українськими партнерами стане розробка планів економічного розвитку, підготовка посадовців місцевих органів влади, вирішення проблемних питань у сферах освіти, охорони здоров'я та культури, а також підтримка сільської місцевості, малого і середнього підприємництва, розвиток туризму.

Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов, виступаючи у Комітеті регіонів ЄС, зазначив, що реформа децентралізації в Україні триває, долаючи виклики та набуваючи далекосяжних перспектив. Значною мірою завдяки використанню різних форматів співпраці, залученню міжнародної спільноти та постійному зростанню ініціативності громад. Окреслене у Брюсселі міжмуніципальне та міжрегіональне співробітництво - це гарні можливості для взаємовигідного розвитку.

Відтак Сергій Чернов подякував керівництву Комітету регіонів ЄС та програми U-LEAD, що підтримують цей пілотний проект в Україні, за надану вітчизняним громадам можливість долучитися до впровадження ініціативи «Рівний рівному».

3
2
2
1
6
4
1
15
6
7
8
10
11
12
13

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я