Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав сьогодні землевпорядників Харківщини з професійним святом, яке цьогоріч припало на 10 березня, та нагородив їх відзнаками обласної ради.

Очільник обласної ради подякував працівникам Головного управління Держгеокадастру у Харківській області за щоденну копітку і складну роботу з огляду на гостре для України питання земельної реформи.

За його словами, «реалізація державних програм та раціональне використання земель, облік та контроль ресурсів, дотримання законодавства землевласниками та землекористувачами, здійснення заходів щодо розвитку ринку земель, організації та ведення державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель – першочергові завдання, що стоять перед землевпорядниками Харківщини».

Сергій Чернов також наголосив, що відкритість і прозорість у роботі підрозділів Держгеокадастру на місцях можуть забезпечити чіткі й унормовані правила, яких сьогодні бракує. Відтак, він побажав працівникам Головного управління Держгеокадастру у Харківській області якомога швидшого переходу на якісно новий рівень державного управління земельними ресурсами.

А також професійних здобутків, добра та злагоди, миру й добробуту побажав Сергій Чернов та вручив Грамоти й Подяки обласної ради фахівцям Валківського, Коломацького, Дворічанського та Куп’янського районів.

IMG_4149_1
IMG_4136
IMG_4156
IMG_4140
IMG_4143
IMG_4141
IMG_4144
IMG_4152
IMG_4147
IMG_4151
IMG_4154
IMG_4164
IMG_4159
IMG_4158

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я