У переліку - 87 доріг місцевого значення, близько 240 доріг комунальної власності та роботи на трьох напрямках доріг державного значення.

У ході засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку депутати затвердили перелік першочергових робіт з поточного ремонту доріг державного та місцевого значення та доріг комунальної власності. Участь у засіданні комісії взяв заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач.

Як акцентував заступник голови облради: «Проведена колосальна робота. Протягом кількох місяців формувався перелік доріг, які необхідно ремонтувати в області. Враховувалася думка депутатів, районних та міських рад, адміністрацій, представників ОТГ. Процес був тривалим».

Так, за словами директора Департаменту капітального будівництва Сергія Жукова: «З державного бюджету Харківщині передбачена субвенція на будівництво, реконструкцію, ремонт  та утримання доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у сумі понад 656 млн. грн. Згідно з Програмою розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018 - 2020 роки, 20%, тобто 131 млн 215 тис грн. буде направлено на ремонт доріг комунальної власності. Решта – на відновлення доріг місцевого значення».

Як він зазначив, порядок розподілу коштів – прямо пропорційний протяжності доріг. Відповідно до кілометражу, субвенція розподілена між  населеними пунктами.

За інформацією представників Департаменту, з урахуванням пропозицій було сформовано перелік, що складається з 87 доріг місцевого значення які в цьому році пропонується відремонтувати. Загальна вартість робіт складе 303 млн 169 тис. грн.

Окрім того, ремонт проведуть на 238 об'єктах доріг комунальної власності. З них, капітальний – на 74 об’єктах, поточний - на 162. Заплановано будівництво двох доріг: мостового переходу через річку Велика Бабка у селі П'ятницькому Печенізького району та вулиці Шкільної у селі Руська Лозова Дергачівського району.

Ці дороги  цьогоріч вперше будуть ремонтуватися за рахунок обласного Дорожнього фонду.

Також пройдуть поточні ремонти на дорогах державного значення:  Мерефа - Зміїв, Старий Мерчик - Мурафа - Краснокутськ, Зачепилівка - Андріївка - Кегичівка - Старовірівка. Роботи виконуватимуться за рахунок коштів митного експерименту, що перейшли з минулого року у розмірі 47,9 млн грн.

111
IMG_1375
IMG_1359
IMG_1428
IMG_1365
IMG_1371
IMG_1376
IMG_1394
IMG_1380
IMG_1382
IMG_1392
IMG_1390
IMG_1399
IMG_1430
IMG_1432

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я