У переліку - 87 доріг місцевого значення, близько 240 доріг комунальної власності та роботи на трьох напрямках доріг державного значення.

У ході засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку депутати затвердили перелік першочергових робіт з поточного ремонту доріг державного та місцевого значення та доріг комунальної власності. Участь у засіданні комісії взяв заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач.

Як акцентував заступник голови облради: «Проведена колосальна робота. Протягом кількох місяців формувався перелік доріг, які необхідно ремонтувати в області. Враховувалася думка депутатів, районних та міських рад, адміністрацій, представників ОТГ. Процес був тривалим».

Так, за словами директора Департаменту капітального будівництва Сергія Жукова: «З державного бюджету Харківщині передбачена субвенція на будівництво, реконструкцію, ремонт  та утримання доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у сумі понад 656 млн. грн. Згідно з Програмою розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018 - 2020 роки, 20%, тобто 131 млн 215 тис грн. буде направлено на ремонт доріг комунальної власності. Решта – на відновлення доріг місцевого значення».

Як він зазначив, порядок розподілу коштів – прямо пропорційний протяжності доріг. Відповідно до кілометражу, субвенція розподілена між  населеними пунктами.

За інформацією представників Департаменту, з урахуванням пропозицій було сформовано перелік, що складається з 87 доріг місцевого значення які в цьому році пропонується відремонтувати. Загальна вартість робіт складе 303 млн 169 тис. грн.

Окрім того, ремонт проведуть на 238 об'єктах доріг комунальної власності. З них, капітальний – на 74 об’єктах, поточний - на 162. Заплановано будівництво двох доріг: мостового переходу через річку Велика Бабка у селі П'ятницькому Печенізького району та вулиці Шкільної у селі Руська Лозова Дергачівського району.

Ці дороги  цьогоріч вперше будуть ремонтуватися за рахунок обласного Дорожнього фонду.

Також пройдуть поточні ремонти на дорогах державного значення:  Мерефа - Зміїв, Старий Мерчик - Мурафа - Краснокутськ, Зачепилівка - Андріївка - Кегичівка - Старовірівка. Роботи виконуватимуться за рахунок коштів митного експерименту, що перейшли з минулого року у розмірі 47,9 млн грн.

111
IMG_1375
IMG_1359
IMG_1428
IMG_1365
IMG_1371
IMG_1376
IMG_1394
IMG_1380
IMG_1382
IMG_1392
IMG_1390
IMG_1399
IMG_1430
IMG_1432

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП