Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ініціює ухвалення обласної програми забезпечення жителів Харківщини питною водою. Насамперед, у сільській місцевості, де у цьому є нагальна потреба. Передбачається, що програма втілюватиметься у тісній взаємодії з ПАТ «Укргазвидобувння». Про це вже є відповідна домовленість між очільником Харківської облради та керівництвом провідної видобувної компанії України.

«Проблема забезпечення якісною питною водою на селі не нова. А ідея розвивати мережу водопостачання знаходиться на поверхні, - говорить Сергій Чернов. – Вона полягає у тому, що для видобутку газу компанія в будь-якому разі пробурює свердловину для забору технічної води. Аби дістатися до горизонтів питної води, слід лише глибше заглибитися. З боку газодобувної компанії ми знайшли порозуміння і підтримку у цьому питанні».

Планується, що водні свердловини будуть передані у власність громад. Це дозволить обліковувати свердловини та використовувати природні ресурси за належну платню, відповідно до вимог чинного законодавства.

Як зазначив під час сьогоднішньої зустрічі з головою облради директор з земельних відносин Філії бурового управління «Укрбургаз» ПАТ «Укргазвидобування» Володимир Соколовський, потрібно розробити єдиний механізм передачі та подальшого користування свердловинами мешканцями населених пунктів.

IMG_9633_
IMG_9628
IMG_9632
IMG_9635
IMG_9638
IMG_9679
IMG_9639
IMG_9669
IMG_9648
IMG_9654
IMG_9658
IMG_9661

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я