Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов ініціює ухвалення обласної програми забезпечення жителів Харківщини питною водою. Насамперед, у сільській місцевості, де у цьому є нагальна потреба. Передбачається, що програма втілюватиметься у тісній взаємодії з ПАТ «Укргазвидобувння». Про це вже є відповідна домовленість між очільником Харківської облради та керівництвом провідної видобувної компанії України.

«Проблема забезпечення якісною питною водою на селі не нова. А ідея розвивати мережу водопостачання знаходиться на поверхні, - говорить Сергій Чернов. – Вона полягає у тому, що для видобутку газу компанія в будь-якому разі пробурює свердловину для забору технічної води. Аби дістатися до горизонтів питної води, слід лише глибше заглибитися. З боку газодобувної компанії ми знайшли порозуміння і підтримку у цьому питанні».

Планується, що водні свердловини будуть передані у власність громад. Це дозволить обліковувати свердловини та використовувати природні ресурси за належну платню, відповідно до вимог чинного законодавства.

Як зазначив під час сьогоднішньої зустрічі з головою облради директор з земельних відносин Філії бурового управління «Укрбургаз» ПАТ «Укргазвидобування» Володимир Соколовський, потрібно розробити єдиний механізм передачі та подальшого користування свердловинами мешканцями населених пунктів.

IMG_9633_
IMG_9628
IMG_9632
IMG_9635
IMG_9638
IMG_9679
IMG_9639
IMG_9669
IMG_9648
IMG_9654
IMG_9658
IMG_9661

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП