Сьогодні на базі стадіону «Динамо-Арена» Харківського національного університету внутрішніх справ стартував чемпіонат України з футболу серед дитячо-юнацьких команд вищої ліги U-15 та U-17.

У церемонії відкриття взяли участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко та ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко.

Віктор Коваленко привітав юних футболістів з початком змагань, підкресливши, що Харківська область є гарною площадкою для проведення заходів такого рівня та наголосив, що школа футболу на Харківщині була і залишається однією з кращих в країні.

«Футбол надзвичайно цікавий вид спорту, який всебічно розвиває людину фізично, а командна гра загартовує характер і волю. Я вірю в те, що ви, наше молоде покоління, покажете дуже високі результаті у спорті. Бажаю, щоб турнір для вас пройшов успішно, щоб в майбутньому ви стали, як мінімум чемпіонами України, Європи, володарями кубків і, щоб ви завжди йшли до перемоги» – сказав перший заступник голови облради та побажав найсильнішій команді перемогти в чесній боротьбі.

У чемпіонаті України з футболу взяли участь чотири дитячо-юнацькі команди вищої ліги з міста Харкова та Одеси, а також дві дитячі команди Харківського державного училища фізичної культури. Почесні гості вручили капітанам та воротарю кожної команди пам’ятні подарунки – футбольні м’ячі та дипломи.

IMG_6671
IMG_6423
IMG_6510
IMG_6548
IMG_6463
IMG_6680
IMG_6705
IMG_6611
IMG_6720
IMG_6793
IMG_6877

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП