Голова Харківської обласної ради, Президент Української асоціації  районних та обласних рад Сергій Чернов сьогодні взяв участь у відео-конференції з головами обласних рад на тему «Планування, фінансування та інституційне забезпечення регіонального розвитку», що відбулась у Києві.

Сергій Чернов вважає, що при формуванні державної регіональної політики, обов’язково треба враховувати думку самих регіонів. Це стане запорукою успіху та позитивного соціально-економічного розвитку.

«У питанні формування регіональної політики, мають брати участь місцеві ради, а не тільки центральні органи виконавчої влади. Кожен регіон – це свої особливості. Треба мати чітке розуміння як їх ефективно реалізовувати», — зазначив голова облради.

Крім того, він акцентував увагу на необхідності аналізу кращих практик  та дотримання наукового підходу у виробленні стратегічних документів регіонального розвитку. Водночас, на його думку, має робитись опора на уніфікований нормативно-правовий фундамент.

Довідково. Онлайн відео-конференція на тему «Планування, фінансування та інституційне забезпечення регіонального розвитку» організована Українською асоціацією районних та обласних рад у партнерстві з Мінрегіоном та Групою радників з підтримки впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою».

IMG_2916-1024x682
IMG_2928-1024x682
IMG_2942-1024x682
IMG_2923-1024x682

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП