7 червня 2006 року завершився перший етап реконструкції Вільшанської швейної фабрики (Дергачівський район) - було введено в експлуатацію підприємство ТОВ «СВАН-інвест». В урочистому відкритті фабрики взяли участь голова Харківської обласної ради Васілій Салигін та голова облдержадміністрації Арсен Аваков.

У вступному слові В.Салигін зазначив: «Мені вдвічі приємніше бути сьогодні на вільшанській землі. По-перше тому, що у дитинстві я вдягався у речі, які вироблялись на вільшанській фабриці. По-друге, вважаю, дуже добре, що інвестори зупинились саме на цій фабриці і вклали гроші в її реконструкцію.

Хочу побажати успіхів і достатку всім працівникам, а керівництву підприємства – не зупинятися на досягнутому, дбати про підвищення заробітної плати персонала та розширення інвестиційного поля. А ми, в свою чергу, робитимемо все, аби інвестори впевнено почували себе у Харківському регіоні».

Директор ТОВ «СВАН» Юрій Кальченко повідомив, що протягом останніх двох років чисельність працівників збільшилась з 25 до 107 фахівців. Наступним етапом розвитку підприємства буде створення потужної дільниці для бавовняного трикотажу. Це зумовлено тим, що фабрика у великому обсязі виробляє уніформу для крупних товаровиробників.

Всього підприємством «СВАН» розроблено близько 600 моделей різного одягу. На відкритті фабрики було показано понад 50 найкращих моделей корпоративного одягу.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я