9 червня в м. Балаклія (Харківська область) відбулася третя сесія районної ради V скликання. В роботі сесії взяв участь голова Харківської обласної ради Васілій Салигін.

На сесії були розглянуті питання внесення змін до районного бюджету на 2006 рік, оздоровлення дітей в літній період 2006 р. та заслухано аналіз діяльності комунальних підприємств району та ефективності управління ними.

Районна рада визнала незадовільною роботу райдержадміністрації щодо управління низкою підприємств комунальною власністю району.

Також до порядку денного було внесено звіт голови Балаклійської районної державної адміністрації А. Кваші щодо соціально-економічного та культурного розвитку району за період 2005 – І квартал 2006 року. Але вже вдруге А. Кваша не з’явився до зали засідань районної ради, тому депутати внесли до порядку денного питання про недовіру голові райдержадміністрації.

Районна рада висловила недовіру голові Балаклійської райдержадміністрації 55 голосами з присутніх 64 депутатів (загальна кількість депутатського корпусу Балаклійської райради – 72 особи).


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я