21 червня на майдані Свободи за ініціативи профспілок Харківщини відбувся мітинг проти підвищення цін на газ для населення і тарифів на комунальні послуги. В акції протесту також взяли участь представники Партії регіонів, Комуністичної партії України, Партії зелених та представники громадських організацій.

Голова Харківської обласної ради Васілій Салигін, який вийшов до учасників мітингу, зазначив, що він схвалює рішення людей, які зібралися аби висловити свій протест проти підвищення з 1 липня цін на газ та тарифів на житлово-комунальні послуги. Але, за його словами, люди запізнилися, їм потрібно було зробити це раніше.

«У Харківській області видобувається понад 50% газу всієї України. Вважаю, що необхідно розібратися, хто отримує величезні прибутки з видобутку газу і при цьому дозволяє собі знущатися над простими громадянами. Крім того, усі ми пам’ятаємо, як напередодні 26 березня на «5 каналі» Юрій Єхануров переконував, що підвищення тарифів після виборів не буде, - підкреслив В. Салигін. - Переконаний, на ІІІ сесії обласної ради, яка відбудеться 23 червня 2006 року, депутатами буде ініційовано внесення у порядок денний IV сесії питання про накладення мораторію на підвищення тарифів на території Харківської області. І якщо висновки юридичної експертизи будуть такими, що дане рішення знаходиться у компетенції обласної ради, то ми його обов’язково затвердимо».


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я